Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

rekordní hra asi :D v dmg

a to jsme hral for fun :/ jedina e-75 me zastavila goldikama a to jeste nasi dva cempovali zakladnu ...6079 dmg 2 killy

 

2. května 2013 17:27:45

IS-7

Získáno zkušeností: 2 904 (x2 za první vítěznou bitvu dne) Získáno kreditů 102 703

Úspěchy v bitvě Ocelová zeď

 

zisk : 37 338

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokaždé, když je Hrdina, jde o dobrý výsledek. Jenom mi není jasný ten princip udělování - můžu ten titul získat třeba na tanku, na kterém ho už mám? Jakože ten týden jsem podal nejlepší výkon s daným tankem? Nepamatuju, že bych to tak někdy měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokaždé, když je Hrdina, jde o dobrý výsledek. Jenom mi není jasný ten princip udělování - můžu ten titul získat třeba na tanku, na kterém ho už mám? Jakože ten týden jsem podal nejlepší výkon s daným tankem? Nepamatuju, že bych to tak někdy měl.

Nemůžeš ho získat víckrát, jakmile ho máš, tak ho máš a hotovo.

Ale když uděláš nový maximum v exp, tak v detailnim výpisu je dole za získanýma exp napsáno (maximum), tak si můžeš ověřit, že jsi dosáh svýho novýho nej. výsledku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak takhle to dopadá když máte spot, arty nejdou po vás a bludimíra má dobrou náladu:

Vítězství!

Bitva: Redshire 3. května 2013 14:02:13

Vozidlo: Objekt 704

Získáno zkušeností: 3 966 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 72 315

Úspěchy v bitvě: Mistr dělostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

rozdaná dmg: 7100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžeš ho získat víckrát, jakmile ho máš, tak ho máš a hotovo.

Ale když uděláš nový maximum v exp, tak v detailnim výpisu je dole za získanýma exp napsáno (maximum), tak si můžeš ověřit, že jsi dosáh svýho novýho nej. výsledku.

 

"Hrdinu" jako takového můžeš SAMOZŘEJMĚ s jedním tankem získat vícekrát... od toho je placka... ehm... Kayova medaile / Kayův řád ;-) akorát, že si to "afterbattle" statistika už nenapíše, že jsi ho získal...

 

PS: teda doufám, že si rozumíme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premiera vse jsem mel v zakladu 58/52 bohuze jen 27 proslo xDzasahu dmg 1652 :D sam jsem obsazoval zakladnu a mel jsem boj proti t14 :P to bylo neco.Nastesti!Jsem mel team dobrych hracu tak jsme to dali.Branili i utocili a reagovali na rozkazy :) tak to má vypadat

Vozidlo: AT 8

Získáno zkušeností: 2 298 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 26 770

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Sparťan, Vzorný tankista: II. třídy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...