Jump to content

AW - Krčma "U tankána"

Barbarrossa
 Share

Recommended Posts

Iosifku - neviem síce či ešte sleduješ toto fórum, ale predsa - chcem sa ti poďakovať za pomoc a rady ktoré si tu na fóre a aj v hre AW vždy ochotne poskytol. Ochotne si chlapcom (aj z nášho klanu CZSK5) vysvetlil hru a postupy na niektorých mapách a podobne. Prajem veľa zdaru. A máš pravdu - toto AW už vôbec nie je to AW ktoré som začal hrať pred niekoľkými rokmi - od spustenia hry. Teraz je to skôr strielačka pre deti (môj názor). 

Ahoj...

před 5 hodinami, Iosifek napsal:

:Smile_honoring:

Tak jsem AW odinstaloval. S tou hrou končím. Není to žádné náhlé hnutí myslii, je to po zralé úvaze. Není to ta hra, kterou jsem začal hrát a nic mě nepřináší.

Děkuji všem za pomoc a zábavu při společném hraní.

Ať se Vám všem vše daří. :689460668_Vstiek-removebg-preview:

:Smile_sad::Smile_sad: Tak ať se daří!!!!!!:good:

před 2 hodinami, korzar napsal:

Iosifku - neviem síce či ešte sleduješ toto fórum, ale predsa - chcem sa ti poďakovať za pomoc a rady ktoré si tu na fóre a aj v hre AW vždy ochotne poskytol. Ochotne si chlapcom (aj z nášho klanu CZSK5) vysvetlil hru a postupy na niektorých mapách a podobne. Prajem veľa zdaru. A máš pravdu - toto AW už vôbec nie je to AW ktoré som začal hrať pred niekoľkými rokmi - od spustenia hry. Teraz je to skôr strielačka pre deti (môj názor). 

Ahoj...

Díky. :good: S CZSK5 jsem toho odjezdil hodně, tedy, alespoň na "pyžamu".  :smiley: 

Asi budu ještě chvíli sledovat jak tohle fórum, tak AW. Jen rady, které mohu poskytnot, tak budou stále méně aktuální. Ale pokud někdo potřebuje, poradím, tady na fóru. Neodcházím od AW rozezlenej, jen unavenej. A v tom je rozdíl.

Tak ať se daří. :good:

před 3 hodinami, korzar napsal:

Ahoj...

No a naše klany se budou muset postarat asi o "databázi" hrajících hráčů pro pyžama, bo nějk ta jarní únava ... :-D

V 24. 1. 2022 at 11:53, Iosifek napsal:

:Smile_honoring:

Tak jsem AW odinstaloval. S tou hrou končím. Není to žádné náhlé hnutí myslii, je to po zralé úvaze. Není to ta hra, kterou jsem začal hrát a nic mě nepřináší.

Děkuji všem za pomoc a zábavu při společném hraní.

Ať se Vám všem vše daří. :689460668_Vstiek-removebg-preview:

Hodně štěstí , Najlvin, nyní ty, kdo to bude hrát mimo mě :Smile_mellow:

před 23 hodinami, arnost905 napsal:

No a naše klany se budou muset postarat asi o "databázi" hrajících hráčů pro pyžama, bo nějk ta jarní únava ... :-D

Mám dát výpověď sám, nebo budu zredukován, bo v pyžamu nespím???? :-) 

před 12 hodinami, pítt64 napsal:

Mám dát výpověď sám, nebo budu zredukován, bo v pyžamu nespím???? :-) 

Ale to je dobrý nápad, mít vlastní hráčské pyžamo :-D Dneska už je to jednoduchá záležítost a nevíc nepředražená. Takové foto na hrudi, kde mi hýt propaluje mozek :-D

Jinak výpověď Billovi písemně a doporučeně s ověřeným podpisem na podatelně AW u SilentStalkera :-D

Před hodinou, arnost905 napsal:

Ale to je dobrý nápad, mít vlastní hráčské pyžamo :-D Dneska už je to jednoduchá záležítost a nevíc nepředražená. Takové foto na hrudi, kde mi hýt propaluje mozek :-D

Jinak výpověď Billovi písemně a doporučeně s ověřeným podpisem na podatelně AW u SilentStalkera :-D

:smiley-drinking::facepalm: