Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Včera jako lusknutím prstu po deváté hodině 22 proher v řadě. Bylo jedno s čím jsem jel, bylo jedno kolik tanků jsem zničil (max 6 se Sluggerem, 5 s PZ4, 6 s VK3601, 6 s JZD4 a podobně). Prostě jsem jen prohrával a prohrával. Prohrál jsem i vyhraný bitvy, kde to bylo třeba 15 na 2 a ti dva capli bázi a nikdo kromě mě nejel naši bázi vyčistit a nikdo necapoval. Všichni bezhlavě lítali po mapě a nechali se střílet jako krocani. Nebo jen stáli na bázi a čekali až jim někdo vjede před kanon. Byla to snad největší zoufalost co jsem zatím v týhle hře zažil. Nešel jsem spát, pokud nevyhraju a vyhrál jsem o půl jedný, kdy jsem na Arktidě opět natrefil na samý dementy a já s PZ4 po 4 minutách stál spolu s SU26 proti devíti. Naštěstí to byl čech a dobře se s ním komunikovalo, já dal pět enemáků, on čtyři. Vždy nahoře kupa prémiáků ti hráli naprosto tragicky a kdyby jen stáli a nedělali nic, udělali by lépe. Stávalo se mi, že mě kolem baráku honili dva Lowe a já měl VK3601 a celej team na mě koukal jak mi to krásně jde a všichni mi drželi palce. Když jsem oba ustřílel tak to bylo 2x kaboom a já měl kulový protože mi je někdo střelil. To samý v Dolech kde mě kolem šutru honil JTiger a já měl šlugera. Taky všichni čekali, až ho dodělám na dvě procenta. Prostě jsem u toho seděl a kroutil nevěřícně hlavou. Vždycky to bylo tak, že po deváté se kvalita hráčů rapidně zvedla, ale poslední dobou je to opak a něco vyhrát se rovná zázraku. Asi si po práci rychle odjedu dvounásobky a večer hrát nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál někdy mezi 18 a 22 h s Pattonem, 28 bitev v řadě prohra, spousta lidí zdá se nepochopila, že campováním se základna dobýt nedá a naopak při obraně se všichni rozjedou útočit na každého enemy a pak se diví, že jsme neubránili. Pak následovaly sice 3 nebo 4 výhry a pak zas takový dmnt potenciál, že jsem od toho zbaběle utekl čumět na bednu............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže včera jsem si zabrečel a dneska jsem vysmátej. Hrál jsem od cca 17:30 do 19:00 a kromě útoku na Prochorovce se šermenem, kde sem sice vypráskal tři tanky, ale stejně nás postříleli jsem vyhrál vše. Perfektní spolupráce, lidi nekempovali, hráli aktivně a agresivně. Podařilo se mi zahrát pár her, se kterejma jsem byl nadmíru spokojenej (jako scoutování s T34(ruská) při obraně Erlenbergu, kdy jsem úplně dole, a jako jediná pětka svítil celou hru jako agent ČEZu a enemáky neskutečně vytáčel HEčkama za pár procent dolů. Kdo se rozhod po mě jít, dostal na boudu, a že to nevydržel skoro nikdo. Dokonce sem si sundal T49, poškodil 8 tanků a nasvítil taky 8). Měním proto čas hraní, večer se to nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky souhlas, nejraději jsem hrál o víkendu tak od 6 ráno do 9 - 10hod. a večer i v týdnu od 19 - 21hod. byl klid pohoda. Ale poslední dobou, po posledním patchy, mám pocit, že hraju na nějakým samostatným polským serveru pro mateřské školy. A podle toho to taky tak vypadá. Hoši se střílí mezi sebou, stádní hry... no však to znáte. Takže skoro pořád hloupý prohry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni to bylo o prazdninach taky desny peklo, jenze to co bylo tenktrat peklo, to je ted uplne bezne, takze co nas ceka ted o prazdninach, na to si ani netroufam pomyslet !!! Kvalita hracu jde cim dal tim vic do kopru, pac nejvyssi tiery ma ted uz kazdej hnup a premiaci to taky vzdy uplne zazdej. Kdo mel loni VIII, XI , X tier, tak to byl v 80% celkem borec, ted je to v 80% blbec. Pisu pod vlivem desne snury naprosto stupidnich proher, hraci v nasem tymu maj snad sedej zakal kombinovanej s tezkou demenci. Same losty 2-5:15, to se neda hrat. Cas hrani uz taky moc nerozhoduje, jen vecer je vic vyssich tieru a tim mensi sance neco ovlivnit, u nizsich to nekdy celkem jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Step 26. června 2012 18:29:59

Vozidlo: S-35 CA

Získáno zkušeností: 1 936

Získáno kreditů: 61 270

Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač, Rozparovač, Vzorný tankista: Hrdina

 

Vítězství!

Bitva: Himmelsdorf 23. června 2012 16:22:32

Vozidlo: E-75

Získáno zkušeností: 5 169 (x3 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 65 401

 

[8.5.2012 12:25:56] spicolll: Vítězství!

Bitva: Dragon Ridge 8. května 2012 12:17:24

Vozidlo: AMX 13 90

Získáno zkušeností: 10 160 (x5 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 45 213

Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: Hrdina, Mistr dělostřelec, Rozparovač

 

par mych nejlepsich bitev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...18 proher v řadě, střídavě VK3601H a AMX12t... a kdybych aspoň chcípnul nějak užitečně, ale to je samý "ammorackfinishshot", pak se rozjíždíte z vaší base a lup, na ranu vypnut od arty co si to plivla naslepo, do třetice vám ustřelí palici Tiger skrze skálu a jako návdavek vám hra přišije snad ten největší výběr antitalentů coby spoluhráče:/ když jsem prohrával desátou bitvu, víte, co jsem vyzkoušel? odehrát deset bitev tím, že po načtení mapy zmáčknu dvakrát "R" a dále již nebudu zasahovat. Bilance? Již zmíněných deset proher vs. 5 win a 5 lost..místy jsem i dokonce "vydělal" více!!! (žádná vystřílená munice, opravy, léčení atd..) lidi, má to cenu hrát?! ... to už je na palici :(

 

nic nove toto ja uz pomali zazivam kazdy den .. uz na to nemam nervi akurat dam dvojnasobky a aj to iba u nektorych tankoch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nízké třídy (T2-3)

Himmelsdorf - Encounter Battle, TD- RenaultFT AC, Prohra.

 

Nechal jsem se unést a začal se snažit o win a ochranu spoluhráčů před obchvatem.

Špatný nápad mi vynesl přesně 1 BZ a to jsem přežil víc jak polovinu svého týmu.

Nemohl za to žádný bulhar ani smůla, ale jen a jen dementní nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Rybářský přístav 2. července 2012 12:55:59

Vozidlo: E-75

Získáno zkušeností: 1 111

Získáno kreditů: 61 020

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač, Kamikadze

 

IS-7 sražená taranem a další 4 killy a ve finále mě kosne z 80% IS zezadu,protože ti idioti nejsou schopní pomoct v obraně a klidně se nechají zastavit ve 4 tancích jediným.Na našem kapu samozřejmě základna stojí a jak jinak se za ní schovává frantík.Typa sem buchnul,Tiger nebyl na capu,tak mě moc netrápil ale IS za prdelí,mezi těmi domečky jak dělí mapu na polovic,bylo moc.A kterého vola jako jediného napadlo se vrátit? no samozřemě mě,protože mi není Win ukradený a asi nejsem dement.Pochopím Mause a KT na druhém konci mapy,ale ten zbytek byl se mnou na půlce mapy ve městě a krom naší IS co hlásila KO motor to mohli stihnout všichni.T9 VeKa aj Tiger mají taky 30km/h jak já,ale to by je to alespoň muselo napadnout.Kdyby některý z nich místo blbých keců,jako,že mám našít krytého frantíka mi raději pomohli udělali by líp. 1 vs 4 ze tří stran fakt nejde ustřílet.Bohužel vyÚhlovat 3 směry ještě fakt neumím.Cap se mi povedlo srazit o 50 zkrze toho Typa,ale víc už nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem držel na Dragon Ridge sám celou jednu stranu s VK3601. Proti mě VK3601, M7, M4, wolverine, 2x Stug, PZ3,PZ4, nAčko a ještě tam jelo JZD4. Myslíš že nějakej z dementů v našem teamu mi šel pomoci? Všichni se zaobírali jedním enemáckým ARL44 a jedním KV1 ve vesnici. Sundal sem nAčko, ty stugy, Wolverina, VKčko, PZ3 a když jsem si podával to JZD4, tak mi přes naše dva Stugy a jedno KV1 prosvištělo to M7 a vklidu mě ustřílelo zezadu. Ani jednoho nenapadlo mi tu M7 odpárat od zadku. čekal jsem alepsoň válečníka, ale vyfouklo mi ho to enemácký ARL44. Výsledek? Já 6 killů a projeli jsme to 9:0. Ti blbci nebyli schopni ve 14 lidech sundat jedinej tank.

Taky mám poslední dobou pocit, že dost lidí mám hlavně v hevikách naládovanou goldovku, vůbec nikam se neženou, čekaj až jim zbytek teamu udělá černou práci a ustřílej enemáka na takovou úroveň, že jim na to jedna goldová rána stačí a fláknou si tanka. Když se nezadaří a enemák zvítězí třeba s 50%, tak se otočí a jedou jinam, kde maj větší šanci něco na tu ránu dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to mám o mnoho prostší...celá kariéra s IS3 je jeden velký neúspěch. Nekoukám momentálně do statistik, ale bude tam takových pět výher a čtyřicet proher. Přitom takové poleno snad nejsem, vyexpil jsem ji včetně věže a TOP kanónu na IS za tři večery. Svádím to trochu na kanón, protože na BL9 mi ještě 30tis chybí a s 122 D E...nebo jak to je:-) nepenetruji ani prd.. A ještě jeden dotaz....závisí vždy výsledek na tom jednom jediném tanku? Vždyť ten stav odporuje všem zákonům pravděpodobnosti...Nebo mám kliku na blby?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo goldama pálí kde kdo,zvláště,když jsou teď za půlku.A navíc jsou prázdniny,takže dětičky asi řádí na tatínkovým účtě,ale kdo to má poznat,že jo.

 

2pppp:Spíš máš tu kliku na blby.IS-3 aj s tím kanónem z IS je supr,ale sama to taky nedá,ale to snad žádný tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo goldama pálí kde kdo,zvláště,když jsou teď za půlku.A navíc jsou prázdniny,takže dětičky asi řádí na tatínkovým účtě,ale kdo to má poznat,že jo.

 

2pppp:Spíš máš tu kliku na blby.IS-3 aj s tím kanónem z IS je supr,ale sama to taky nedá,ale to snad žádný tank.

 

Dnes na mne v E-100 vystartovalo čelně Jumbo..co rana to penetrace at miril kamkoliv..rek bych ze otec toho smrada se bude hodne divit az se prihlasi na ucet:D:Dgold power :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem či mam plakat či sa smiat ale capujeme 3 ja(Ferdi) t29 a IS vidim že sa nanas ruti pershing,typ59 a t44 killnem pershing a typ 59,t44 ma zablokuje a moji tupci s tymu sa prizerali ako si domňa striela napokon IS bol afk neviem či mal lagg alebo čo a t29 13%hp nakoniec dal všetkych ta hlupost dnešnych hračov nema konca :Smile-angry:shot006ph.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jsme jeli já s T34 a dvě PZ4 a našli za šutrem krásně zapikanou PZ4. Tak jim napíšu, že na ní vlítnu, odlákám ji, a jakmile otočí věž, tak na ni vlítnou a sundaj ji. Oba OK, good idea. Co se nestalo? Já tam vlítnu on na mě natočí věž, já napíšu "teď" ... a nic. Ti deb**ové tam furt stojej. Samo dostanu nakládačku, ale ukoušu to PZ4 na 19%. Jenže pak se provevili jako super experti a šli po tom PZ4 po jednom a on je oba postupně sundal. Pak mi napsali ,že sem noob, a že nespolupracuju. Když jsem tohle viděl, tak jsem si musel dát dvojku vína.

Takže to chce zabrečet, pak se zasmát, dát si panáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jsme jeli já s T34 a dvě PZ4 a našli za šutrem krásně zapikanou PZ4. Tak jim napíšu, že na ní vlítnu, odlákám ji, a jakmile otočí věž, tak na ni vlítnou a sundaj ji. Oba OK, good idea. Co se nestalo? Já tam vlítnu on na mě natočí věž, já napíšu "teď" ... a nic. Ti deb**ové tam furt stojej. Samo dostanu nakládačku, ale ukoušu to PZ4 na 19%. Jenže pak se provevili jako super experti a šli po tom PZ4 po jednom a on je oba postupně sundal. Pak mi napsali ,že sem noob, a že nespolupracuju. Když jsem tohle viděl, tak jsem si musel dát dvojku vína.

Takže to chce zabrečet, pak se zasmát, dát si panáka.

 

:Smile_teethhappy: to znám, to máme často všichni. A ten závěr je příznačný - zanadávám, pobrečím si, dám myslivca a jedu do nové bitky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...