Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

To som tomu dal...

Ráno som mal čas pred prácou, tak som si povedal, že dohrám stuga na 100 bitiek, kúpim jgpzIV, posádku preškolím a stuga predám.

Stuga som predal. A to maximálne dôkladne - aj s posádkou.

Chlapíci, čo mi odohrali 350 bitiek na marderovi, 50 na hetzerovi a 100 na stugovi sú fuč.

Moja jediná nemecká TD posádka, ktorá dakde na ferdim alebo jgpanterII mala byť elitná, aspoň s 1000 bitkami, je ta tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě se taky pěkně zadařilo, když jsem prodával Somuu 40, za kterou jsem dostal víc, než kolik jsem za ní dal. Tak jsem se radoval, že WG udělal někde chybu a už jsem se chystal napsat pro mě tu dobrou zprávu klanu. Pak jsem se zamyslel, zkontroloval situaci a zjistil, že jsem tu Somuu prodal s mačkovačkou i binem. Poté jsem poupravil názor a skoro se proklínal, jak jsem prodělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě se taky pěkně zadařilo, když jsem prodával Somuu 40, za kterou jsem dostal víc, než kolik jsem za ní dal. Tak jsem se radoval, že WG udělal někde chybu a už jsem se chystal napsat pro mě tu dobrou zprávu klanu. Pak jsem se zamyslel, zkontroloval situaci a zjistil, že jsem tu Somuu prodal s mačkovačkou i binem. Poté jsem poupravil názor a skoro se proklínal, jak jsem prodělal.

Naozaj? Pri predaji je implicitne zaškrtnutá voľba príslušenstvo zložiť v sklade. Mohla byť cena tanku iná v dôsleku toho, že si ho nepredával v stocku, ale už s vyskúmanými pásmi, motorom ... delom atď. Pred predajom sa dá dať tank do stocku, ale má to význam len vtedy, keď napr. delo vieš využiť u následovníka. Ináč ti to bude zavadzať v sklade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem na Karélii obsazoval základnu, zatímco zbylé dva naše tanky hledaly nepřátelského Tigra II. Říkám si pohodička, než ten kopec vyjede, vyhrajeme... No a když jsem byl na 85 procentech, najednou se objevil! První rána naštěstí dingla, ale než jsem se stihl otočit a popojet, přišla druhá a sundal mě - obsazení na 95 procentech... Naštěstí jsme nakonec vyhráli, ale naštvalo to :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Defeat

Battle: Murovanka 28. září 2012 20:57:55

Vehicle: T29

Experience received: 557

Credits received: 22 731

Battle Achievements: Sniper

 

byl to encounter (v cz myslim střetnutí), já byl sám u lesíka, ostatní hrdinně na cap. topky (tiger a IS) byly do minuty mrtvý, já tam ten les vyčistil od 4 tanků a běžim (teda jedu) jim vpadnout do zad. ale to už přerušilo 100% obsazený základny nepřáteli. jediný plus je, že sem i tak byl 6800 v plusu, což je s t29 celkem dost. (bez pů samosebou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tu boelterovku asi nikdy nedam :-(:Smile_confused::Smile_mellow::Smile_sad:

Bitva: Murovanka 14. septembra 2012 18:12:25

Vozidlo: PzKpfw IV

Získáno zkušeností: 2 382 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 27 230

 

8 killov a sakra skoro 9 a kurnik mal stastie bol na ranu a nemal som rld inak by bol a pravdepodobne aj bolterka preco zase nebola :-(

 

ps. je to aj v chlubarni (1) je to fasa lebo fuuu velky uspech novy rekord killov zarobene pekne atd ale ten popis s bolterom....

 

pss a mal som dostat bom,bardera na e-75 som dal na jedinu ranu arty a nejak neuznalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: El Halluf 28. září 2012 21:55:30

Vozidlo: ISU-152

Získáno zkušeností: 1 681 (pokuta za poškození spojenců: 132)

Získáno kreditů: 12 688 (pokuta za poškození spojenců: 40 185)

Úspěchy v bitvě: Válečník, Mistr dělostřelec

 

To jsem si vydělal... ještě jednou sorry T-54 (Saql)

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Arktida 30. září 2012 10:27:26

Vozidlo: PzKpfw VIB Tiger II

Získáno zkušeností: 835

Získáno kreditů: 42 816

 

Porážka

Bitva: Himmelsdorf 30. září 2012 10:37:00

Vozidlo: PzKpfw VIB Tiger II

Získáno zkušeností: 817

Získáno kreditů: 36 942

 

 

 

Vítězství!

Bitva: Dubový lesík 30. září 2012 11:40:11

Vozidlo: PzKpfw VIB Tiger II

Získáno zkušeností: 1 118 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 12 135

 

 

Porážka

Bitva: Dubový lesík 30. září 2012 13:41:35

Vozidlo: Löwe

Získáno zkušeností: 916

Získáno kreditů: 92 737

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

 

Porážka

Bitva: Karélie 30. září 2012 14:06:55

Vozidlo: Löwe

Získáno zkušeností: 844

Získáno kreditů: 96 337

Úspěchy v bitvě: Ostrostřelec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...