Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Přijde frajer do baru, objedná si dvojitej rum, vypije ho na ex, odplivne si a povídá: "Fuj ta uměla řídit." Objedná si dalšího, a zase povídá:

"Fuj ta ale uměla řídit. Ještě jednoho."

Číšník už nevydrží a ptá se, co to jako má znamenat.

A frajer mu vypráví: "No stopuju na dálnici a zastavila mi takováhnusná vošklivá hrozně stará bába.Ptám se jí, jestli mě vezme do Prahy, a vona, že jo. Tak jedem, a baba jede padesátkou,pak už jede stovkou.

Najednou jede stopadesátkou, až to vytáhne na 200stovku. A v tom prudká zatáčka doprava a v ní naštorc kamion. Já jí povídám:

"No babo, jestli tohle vybereš, tak Tě přefiknu."

Fuj ta uměla řídit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arabsko-izraelský konflikt v době studené války vrcholí.Obě supervelmoci podporují své favority.Na hranici v poušti chodí hlídky:Na jedné straně izraelský voják Otto Blumenstein chodí a sleduje jak si ho arabský voják zle prohlíží. Až z toho jde strach. Rozhodne se, že bude nepřítele deptat stejně.Zamračí se a stále si Araba zle prohlíží. Po hodině to Arab nevydrží, zastaví se a zavolá přes hranici :

" Nu što ? Ty nikagdá něvíděl beduína ? "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest pAn_klObUk

je tu tolik vtipů tak doufám že tu ještě nebyl :D

 

 

Píše se rok 1945 a paní učitelka se ptá žáků v páte třídě základní školy co dělali za války, jestli nějak pomáhali apod.

Hlásí se Anička a paní učitelka se ptá: "Tak Aničko povídej jak jsi pomáhala"

Anička: "Sííím paní učitelko my jsme u nás na půdě schovávali parašutisty"

Učitelka:"A co říkali vojáci Aničko?"

Anička:"Sííím Thank you, thank you very mutch!"

Učitelka:"Tak to se moc hodná Aničko píšu ti za jedničku"

....dále se hlásí Petřík a ten říká, že za války nosili partizánům do lesa jídlo a učitelka se opět ptá co říkali vojáci? Spasýba, Spasýba.... (sorry neívm jak to jiank napsat :D )

Dostane taky jedničku :) a další se hlásí Honzík.

Učitelka: "No povídej Honzíku copak pěkného jsi dělal ty za války?"

Honzík VYKŘIKUJE: "Paní učitelkooo no JÁ....JÁÁÁ jsem podával naboje, házel jsem granáty, nabíjel jsem minomety!!!"

Učitelka:"No a co říkali páni vojáci?"

Honzík:"Sehr gut Hanz....séééhr gut" :Smile_izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest pAn_klObUk

Potkají se dva tanky, muslimský a židovský. Velitel v muslimském tanku nahlasí posádce pozici a přikáže zahájit nepřetržitou palbu na nepřátelský tank.

Židovský tank "sem tam" opětuje palbu. Asi po deseti minutách palba ustane........v tom se zvedne poklop židovského tanku a velitel zvolá na muslimi: "Co jééééééééé? Proč nestřílíte?"

Velitel druhého jen smutně odpovídá: "Došli nám náboje..."

........"A nekoupíte?" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepa se vytahoval před kamarádem, že jeho sestra se přestrojila za chlapa a šla do armády. Kamarád se diví:“Hele, ale to se s nima musí i sprchovat, převlíkat a všechno, ne?“"No, to jo.“"A to na to jako nepřijdou?“"Přijdou… ale myslíš, že to někdo řekne?“

 

 

Desátník se ptá vojína:“Z čeho je vyrobena hlaveň pušky?““Z oceli.““Dobře. A z čeho je vyroben závěr pušky?““Taky z oceli.““Špatně!““Jak to špatně?““Podívejte se, vojíne, co máte napsáno v příručce: Závěr je vyroben z téhož materiálu!“

 

 

Četař pěchoty v USA vysvětluje:“Když vyhodíte granát do vzduchu a padne na zem, je to důsledek zemské přitažlivosti.“Štouravý vojín se hned ptá:“No, dobře, ale co když padne do vody?““Tak to je věc námořnictva.“

 

 

 

Velitel vysvětluje dráhu střely z kanónu a čerstvě odvedený medik se ptá:“A kdybychom to dělo položili na bok, tak to bude střílet za roh?“Velitel se zamyslí a po chvíli odpoví:“V principu ano, ale v praxi se to nepoužívá.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest pAn_klObUk

Pepa se vytahoval před kamarádem, že jeho sestra se přestrojila za chlapa a šla do armády. Kamarád se diví:“Hele, ale to se s nima musí i sprchovat, převlíkat a všechno, ne?“"No, to jo.“"A to na to jako nepřijdou?“"Přijdou… ale myslíš, že to někdo řekne?“

 

 

Desátník se ptá vojína:“Z čeho je vyrobena hlaveň pušky?““Z oceli.““Dobře. A z čeho je vyroben závěr pušky?““Taky z oceli.““Špatně!““Jak to špatně?““Podívejte se, vojíne, co máte napsáno v příručce: Závěr je vyroben z téhož materiálu!“

 

 

Četař pěchoty v USA vysvětluje:“Když vyhodíte granát do vzduchu a padne na zem, je to důsledek zemské přitažlivosti.“Štouravý vojín se hned ptá:“No, dobře, ale co když padne do vody?““Tak to je věc námořnictva.“

 

 

 

Velitel vysvětluje dráhu střely z kanónu a čerstvě odvedený medik se ptá:“A kdybychom to dělo položili na bok, tak to bude střílet za roh?“Velitel se zamyslí a po chvíli odpoví:“V principu ano, ale v praxi se to nepoužívá.“

WTF ?

:D nějak mi uniká pointa......možná tupost gum ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud má daň z alkoholu lidi donutit přestat pít a daň z tabáku přestat kouřit. Pak nechápu daň ze mzdy.

 

Chápeš ju správne, platí pre ňu rovnaké pravidlo ako pre alkohol a cigarety. Len jedna maličkosť. Pokiaľ chcem, aby ľudia neprestali pracovať ... musím daň zo mzdy znižovať!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...