Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Přijde pán do prodejny elektrospotřebičů:

"Prosil bych žehličku, víte, bude to dáreček pro tchýni."

"Samozřejmě pane, mám vám hned odpojit nulák?"

Elektricky spatne, riziko urazu pri odpojenem nulaku u zehlicky neni vysoke, spravne by melo byt: "mame vam hned odpojit ochrany vodic?".

To jen tak pro uplnost, elektrikar se totiz tomu vtipu nezasmeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tebou to ostatní musí mít těžký :Smile_blinky:

Ale v tomhle má pravdu. I dobrý vtip se dá snadno pokazit. Pokud bys tohle vykládal někomu, kdo se v tom alespoň trochu vyzná, koukal by nechápavě a pak by tě opravil… :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No víc jak polovina vtipů je nesmysl, skoro bych napsal i 90%. A smějete se tomu. Kdyby měl člověk rozebírat každou bejkárnu, tak by se moc nepobavil. Teoreticky by se takovému vtipu nesmál policajt, lékař, bezpečák, atd atd. Hlavní je to nebrat všechno vážně. 90% těch co to přečetlo ten vtip pochopilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No víc jak polovina vtipů je nesmysl, skoro bych napsal i 90%. A smějete se tomu. Kdyby měl člověk rozebírat každou bejkárnu, tak by se moc nepobavil.

 

Ale není, většina je jako ze života. Namátkou vybírám:

 

„Miláčku, vyhráli jsme ve sportce!“ volá mladý manžel hned ze dveří po příchodu domů.

Nic, ticho. Proto začne procházet bytem, vejde do kuchyně a uvidí manželku, jenž sedí ubrečená u stolu.  

„Miláčku, vyhráli jsme ve sportce“ volá znovu, „osm miliónů!“

Manželka zvedne hlavu, slzy se ji koulí po tvářích a hystericky zaštká: „mně umřelaua maminkaaaa…“

„Ej juch!" zvolá nadšeně manžel, „když se daří, tak se daří!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tohle:

 

Archimedes, Pascal a Newton hrají na schovávanou. Archimedes pyká. Pascal se rozhlédne a hbitě se schová do křoví. Newton vezme klacek, do hlíny vyškrábne čtverec metr na metr a postaví se do něj. Nijak se neschovává. Archimedes dopyká, rozhlíží se kolem sebe. Samozřejmě, že ihned vidí Newtona a volá "Deset dvacet Newton!" Newton v klidu řekne: "Tak to teda pěkný lejno! Jeden Newton na metr čtvereční je přece pascal!"

 

Tomu se nemůže nikdo smát, páč  na schovku spolu nemohli nikdy hrát :tongue:

 

Edit: Já ho chápu. Pro intoše :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elektricky spatne, riziko urazu pri odpojenem nulaku u zehlicky neni vysoke, spravne by melo byt: "mame vam hned odpojit ochrany vodic?".

To jen tak pro uplnost, elektrikar se totiz tomu vtipu nezasmeje.

 

A češtinář zapláče nad tvým příspěvkem, protože ochranný se píše se dvěma "n", ty mudrci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale není, většina je jako ze života. Namátkou vybírám:

 

„Miláčku, vyhráli jsme ve sportce!“ volá mladý manžel hned ze dveří po příchodu domů.

Nic, ticho. Proto začne procházet bytem, vejde do kuchyně a uvidí manželku, jenž sedí ubrečená u stolu.  

„Miláčku, vyhráli jsme ve sportce“ volá znovu, „osm miliónů!“

Manželka zvedne hlavu, slzy se ji koulí po tvářích a hystericky zaštká: „mně umřelaua maminkaaaa…“

„Ej juch!" zvolá nadšeně manžel, „když se daří, tak se daří!“

 To je taky nesmysl, takovou kliku nikdo nemá :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tohle:

 

Archimedes, Pascal a Newton hrají na schovávanou. Archimedes pyká. Pascal se rozhlédne a hbitě se schová do křoví. Newton vezme klacek, do hlíny vyškrábne čtverec metr na metr a postaví se do něj. Nijak se neschovává. Archimedes dopyká, rozhlíží se kolem sebe. Samozřejmě, že ihned vidí Newtona a volá "Deset dvacet Newton!" Newton v klidu řekne: "Tak to teda pěkný lejno! Jeden Newton na metr čtvereční je přece pascal!"

 

Tomu se nemůže nikdo smát, páč  na schovku spolu nemohli nikdy hrát :tongue:

 

Edit: Já ho chápu. Pro intoše :Smile_trollface-3:

Tenhle vtip jsem nikdy nepochopil, ne proto ze spolu nemohli hrat na schovku....nechapu co maji ti tri spolecneho s metrem ctverecnym, takze fakt nevim cemu se smat....Kdyz mi nekdo vysvetli co mi uniklo budu rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...