Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

Tak náborové letáky mistra náboráře Waltare jsou účinné. Dnešního dne jsme dosáhli počtu 20ti členů což za jeden týden fungování je pro mě obrovský úspěch. Je mi jasné, že další budou přibývat pomaleji, ale já jsem spokojen. Čety se hrají luxusně, škoda jen lagů, které kazí hru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HUGO není for fun klan, jinak pokud vím tady na fóru vzniklo několik klanů a klanů ale žádný jako ten náš.

 

OT: HUGO má svoji akademii = BAGO, kde je to více "for fun" nežli u "matky". Ale jsou tu jisté povinnosti, takže se to stejně s NIHILem / CFF srovnat nedá ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HUGO není for fun klan, jinak pokud vím tady na fóru vzniklo několik klanů a klanů ale žádný jako ten náš.

HUGO je kombinací for fun a vážného hraní. Je vyžadována určitá účast v rotách (koho nebaví vyhrávat, je divnej  :biggrin: ) a poté dobrovolná (ale pokud možno co nejvyšší) účast na CW. Prostě jsme takový hybrid, kde si každý něco najde a případně zase něco překousne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HUGO je kombinací for fun a vážného hraní. Je vyžadována určitá účast v rotách (koho nebaví vyhrávat, je divnej  :biggrin: ) a poté dobrovolná (ale pokud možno co nejvyšší) účast na CW. Prostě jsme takový hybrid, kde si každý něco najde a případně zase něco překousne.

V HUGO jsou ty povinosti jasne dane na web strankach, v BAGO vlastne taky. Dochazka se eviduje a po mesici kontroluje. Ty povinosti nejsou nijak extra  velke a v HUGO-BAGO si clovek zahraje se skvelymi hraci. Ty povinosti tam ale jsou - vcetne pozadavku na techniku.

Jinak ovsem skvely klan pro vsechny kteri jsou srozumeni s povinnym TS spustenym, rotami, CW, vycvikem (kvalitnim!)atd....

Kdo chce hrat vylozene for fun, muze s tim mit trochu problem (jako ja, ex BAGO).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žije, Mattoni totiž pijeme všichni v klanu  :greedy: . Každopádně už je nás 22 a to je pořádná nářez za těch pár dní. Takže neváhejte ti, kteří ještě nejste rozhodnutí. Prakticky po celý den najdete někoho s kým si můžete zahrát. A neděláme rozdíly. Máš jen maximálně šestku v garáži?? Neva, budeme jezdit maximálně šestku. Hlavně že se bavíme a hra se nám odměňuje krásnými losy abychom ukázali co je v nás  :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice nevím, co to má s námi společného, ale sdílím názor toho týpka s tím knírkem, že nebudu dělat někomu vola na FB a raději si zajdu normálně do hospody. Podle mě je to totální debilovina. Ten který to vymyslel musí mít v hlavě pořádně nasrá.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čety si lidi pochvalují, takže klan svůj účel plní, přesně jak píše velitel, neřešíme tiery, chceme se bavit  a pro mě primárně pokud vypnu hru nenaštván, což se mi nyní daří díky skvělým spoluhráčům , svůj účel tedy hra splnila , odfrknul jsem si od reality všedního dne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se kamarád zlepšuje, tak nevidím nějaký extra problém. Ale nejsem velitel

Zlepsuje se, ale neni to WoT skiller a nebude protoze uprednostnuje svoje deti. Kazdopadne s nim casto hraju....je to kamos i mimo WoT.

http://www.noobmeter.com/player/eu/pepejak/503662962/

Podle me muj dobry kamarad Pepejak do klanu nepatri. Pral bych si aby jo - ale myslim si, ze je potreba udrzovat nejakou minimalni uroven zhruba na mych statech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapy , jestli mě vezmete mezi sebe do rodiny , tak bych se taky rád přidal :-)  Můj nick je kajsik81 . Posledni dobou je public utrpení,staty sice rostou ,ale ten winrate - a když člověk pořád prohrává tak jak ho ta hra může bavit ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...