Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Tak tohle je genialni i bez jointa, vyborny, jsem unesen. Vubec mi to neprijde temny (znas Ghoultown?), doufam ze ostatni jejich songy nestojej za draka! :)

No, pro mě je to celkem novinka a na základě jako obvykle pečlivého vícenásobného poslechu myslím, že to stojí za to všechno. Zajímavý je, jak se to ucho od ucha liší, mě to přijde temný strašně moc- výtečný taky :) . Páč drogy nechci brát, jsem ochuzen o nejniternější prožitek, ale i tak je to žrádlo. Ghouly znám, ale v rámci americana stylu mi přijdou malinko slabší, tady se ďábel svíjí (slyšíš to neuvěřitelný šamanský brumlení ? ) těsně pod hladinou a topí nevinné panny. Dej si práci s texty, opravdu stojí za to, hrůza je rázem dvojnásobná a skvělejší. Nick Cave se má co učit... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro jistotu jsem to nechal uzrát a pustil jsem si novej klip SLAYER několikrát a už jsem si ouplně jistej. Je to strašná ******, blbost moc velká. Hudba dobrá, ale doufám, že v tom nebudou pokračovat, násilná krávovina beze smyslu, jen pro krev a brutalitu.  

 

chtěl jsme napsat něco podobnýho, s tím rozdílem, že já neslyším nic ani v tý hudbě. další z vyčpělejch kapel co dneska hrajou jen ze setrvačnosti pro prachy. dřív jsem je měl rád, ale ty desky co jsem měl rád, jsou dneska už hodně starý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsme napsat něco podobnýho, s tím rozdílem, že já neslyším nic ani v tý hudbě. další z vyčpělejch kapel co dneska hrajou jen ze setrvačnosti pro prachy. dřív jsem je měl rád, ale ty desky co jsem měl rád, jsou dneska už hodně starý

 

 

Bohužel, mám ten samej pocit. Četl jsem s pány rozhovor, myslím, že moc nevědí co dál- Henneman po smrti, Lombardo vykopnutej. Asi by to měli zabalit. Já si to nové CD 100 % nekoupím. Moje poslední od nich je " Decade of agression " , taky vykopávka, ale to mi vůbec neva, ty starý LP maj i dnes zvuk jak břitva a poselství má taky koule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pro mě je to celkem novinka a na základě jako obvykle pečlivého vícenásobného poslechu myslím, že to stojí za to všechno. Zajímavý je, jak se to ucho od ucha liší, mě to přijde temný strašně moc- výtečný taky :) . Páč drogy nechci brát, jsem ochuzen o nejniternější prožitek, ale i tak je to žrádlo. Ghouly znám, ale v rámci americana stylu mi přijdou malinko slabší, tady se ďábel svíjí (slyšíš to neuvěřitelný šamanský brumlení ? ) těsně pod hladinou a topí nevinné panny. Dej si práci s texty, opravdu stojí za to, hrůza je rázem dvojnásobná a skvělejší. Nick Cave se má co učit... :)

 

Tak ja taky drogy nebrat, jen mi to prijde jako hudba pro drogove fanousky :) Ten neustaly brum je dilo znacne podladene basy a dobre prace studioveho zvukare, to se jim fakt povedlo. S texty je to horsi, nebot porad rozumim lip rusky nez anglicky, ale neco chytam.... Cim vic to posloucham, tim vic slysim zminovaneho Cavea v temne poloze. U pratel (permanentnich pozitivistu!), jsem s tim slavil uspech. Zajimave....jsou to holt kulturni lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja taky drogy nebrat, jen mi to prijde jako hudba pro drogove fanousky :) Ten neustaly brum je dilo znacne podladene basy a dobre prace studioveho zvukare, to se jim fakt povedlo. S texty je to horsi, nebot porad rozumim lip rusky nez anglicky, ale neco chytam.... Cim vic to posloucham, tim vic slysim zminovaneho Cavea v temne poloze. U pratel (permanentnich pozitivistu!), jsem s tim slavil uspech. Zajimave....jsou to holt kulturni lidi.

 

 

So learn more :) Já nemyslel brum basy,jednalo se o hrátky s alikvotním, šamanským vokálem, začíná cca. 1: 20. Doufám ,že kamarády usilovně přesvědčuješ, že i mezi pošuky, co jezdí ty tanci se kultuře pás do cesty neklade :)    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

So learn more :) Já nemyslel brum basy,jednalo se o hrátky s alikvotním, šamanským vokálem, začíná cca. 1: 20. Doufám ,že kamarády usilovně přesvědčuješ, že i mezi pošuky, co jezdí ty tanci se kultuře pás do cesty neklade :)    

 

Kamaradi jsou odbornici na alikvotni zpev a samanske techniky (jsou dost new-new age, jak tomu rikam ja), takze je dost mozne ze tam slysi vic nez ja.

 

edit: osobne ty new age sracky nemam rad, jsem clovek vedy, ale to nevadi - i tak si popovidame, zadny dogma!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

So learn more :) Já nemyslel brum basy,jednalo se o hrátky s alikvotním, šamanským vokálem, začíná cca. 1: 20. Doufám ,že kamarády usilovně přesvědčuješ, že i mezi pošuky, co jezdí ty tanci se kultuře pás do cesty neklade :)    

 

Mam kamose co hraji grindcore a zaroven se venuji alikvotnimu zpevu a podobnym srackam, uz i ja umim zpivat dvoutonove....jezdi uplne vsude. Mne staci poslech a obcas si s nima cestou z hospody taky zabeekaam. O nicem nikoho nepresvedcuju, to je proti mym moralnim zasadam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam kamose co hraji grindcore a zaroven se venuji alikvotnimu zpevu a podobnym srackam, uz i ja umim zpivat dvoutonove....jezdi uplne vsude. Mne staci poslech a obcas si s nima cestou z hospody taky zabeekaam. O nicem nikoho nepresvedcuju, to je proti mym moralnim zasadam :)

 

 

Copak je to hochy, jakpak se ten band jmenuje? Sice čuchám i podle tvýho předchozího popisu náramně alternativní hochy se spoustou dredů a to mi moc nevoní, ale co, muzika je jen dobrá a špatná, na názory nehledím, mám kámoše plešatý i hároše s dredama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden náš zpěvák křtil v Praze na Sedmičce nové CD jeho vedlejšího projektu Worldhood. Kluci křtili desku a zároveň si dali asi poslední koncert, protože na to nemají tolik času kolik by si to zasloužilo. Album vydali tedy jen digitálně a hodili jej na web ke stažení zdarma, dokonce ve flacu.

 

Vřele doporučuju, poctivá kytarovka která mi dost připomíná Pearl Jam. Strašně se mi to líbí a musím to poslopuchat furt dokola

 

http://www.worldhood.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...