Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Zpevak by zaslouzil lepsi kapelu si myslim, ne ze by hrali spatne, ale misty je to ponekud zastarale a malo invencni. Celkove se mi ale docela libi.

 

 

To by právě nemělo moc smysl- ty chlapi vyšli z klasickýho thrash metalu a přísahají na starý kapely a zvuk. Nové bandy, sound.. proč ne, ale vzhledem k umělohmotnosti a leštění do " dokonalosti "  takových věcí je jich 90 % na nic, Je to tak skvěle k prdu, feeling a přirozenost leží jak stará ***** někde v příkopu, zcákaná mízou lásky od zákazníků. Došel jsem k tomu, že mi daleko víc škube hlavou špína,bordel a divokost, primitivita, esence rokenrolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastně by se mi tahle kapela ani neměla líbit. Žádnej dobytčí zvuk, naopak, čistej, vymakanej, bez praskajících kostí a prasečího řevu, proti tomu stojí čistej , jemnej, citlivej mužskej vokál, zjevem jsou ty kluci šampóni až na půdu, což by mi jindy lezlo krkem. Jenže co, miluju BURST a to byla kapela jak z Bravíčka- ovšem japak dovedli lámat kostičky nebohých posluchačů :) Ale už jsem dost starej na to, abych uměl slyšet poctivost, jasnej záměr, skladatele a muzikanty par excellence. Je mi ovšem záhadou, jaktože jsem na LEPROUS narazil až teď, hrajou 14 let. To bude asi tím, že je to progres a ne hudební vraždění neviňátek :) Naposled se mi z tohohle ranku tak strašně moc líbili SIEGES EVEN s LP The Art Of Navigating By The Stars a to už vyšlo před 10 lety. Paráda veliká ! A Ihsahn s nima nenahrával asi taky jenom kvůli těm oblečkům :) 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno to meno tu už padlo, nesledoval som celé toto dlhočizné vlákno, ale jeden chlapík by tu nemal chýbať - Sixto Rodriguez.

 

O jeho priam zázračne povstanuvšej kariére, niekde upadnutej do zabudnutia, niekde na opačnom konci zemegule priam legenda opradená pomerne divokými legendami je dokumentárny film dnes už bohužiaľ mŕtveho švédskeho režiséra Malika Bendjelloula ocenený Oscarom "Searching for Sugar Man"

 

https://www.youtube.com/watch?v=LXee4Elv0n4

 

 

prvý album z r. 1970 Cold Fact

 

 

druhý album z r. 1971 Coming From Reality

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...