Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Dlouho odmítaný poklad. YT mi to furt nabízel, já nereagoval, než jsem se ukliknul... Popis pod videem je jednoznačně trefný- blackgrass! Zajímavej mix black metalu s americkým folkem, jak jsem se dočetl, silná sociální témata-  nácků je v black metalu kupa, tak proč ne protipól :), moc zajímavej úkaz !

 

Opravdu zajímavá kapela, koukám na jejich Bandcamp a mají tam e-minialbum zabývající se případem dvojité justiční vraždy v případě Sacco- Vanzetti z dvacátých let v USA !

 

Zajimave to je, ale mne se ta hudba nelibi po kratkem poslechu. Ty death pasaze jeste jo....

 

Co se tyce horrror rapu, jo dobry, ale radsi mam kvalitni texty cesky, Reznik splnuje! (nekdy az preplnuje, ale je to proste déro :)  Kdepak brali inspiraci Carcass? Stejne jako mistr hovado Reznik u znamych francouzskych basniku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem se konečně zbavil Winampu, protože zmetek zase začal padat.. nainstaloval jsem místo něj AIMP a ten rozdíl je nehoráznej. nepadá, spouští se rychlejc a líp reaguje, lepší ekvalizer, vyhledávání v playlistu (!!!). co mi příjde dost zvláštní, že winamp už při instalaci nabídne spoustu blbostí, který stejně nikdo nevyužije, ale jednoduchý funkční věci neumí. akorát mi budou chybět ty vizualizace, co měl winamp, ty byly nejlepší široko daleko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem se konečně zbavil Winampu, protože zmetek zase začal padat.. nainstaloval jsem místo něj AIMP a ten rozdíl je nehoráznej. nepadá, spouští se rychlejc a líp reaguje, lepší ekvalizer, vyhledávání v playlistu (!!!). co mi příjde dost zvláštní, že winamp už při instalaci nabídne spoustu blbostí, který stejně nikdo nevyužije, ale jednoduchý funkční věci neumí. akorát mi budou chybět ty vizualizace, co měl winamp, ty byly nejlepší široko daleko

 

AIMP je 100x lepsi, chybet ti za chvili nic nebude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

tenhle druh ambientu poslouchám jako podkres k učení nebo k práci na kompu... vedle ostatních podobnejch interpretů. ale je fakt že Biosphere je někde trochu jinde. každá jeho deska je podle mě vyjímečná

chtěl jsem od něj koupit nějakou CD kolekci, ale už to nemůžu nikde najít :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

tenhle druh ambientu poslouchám jako podkres k učení nebo k práci na kompu... vedle ostatních podobnejch interpretů. ale je fakt že Biosphere je někde trochu jinde. každá jeho deska je podle mě vyjímečná

chtěl jsem od něj koupit nějakou CD kolekci, ale už to nemůžu nikde najít :(

 

 

Slušný, baví mě to. A tadyk to jde koupit  http://www.discogs.com/sell/release/2859491?ev=rb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, discogs.com je dobrá stránka. já dřív viděl hezky udělanej box a bylo tam myslím 5 x CD, ale možná si to s něčím pletu. neznáš něco podobnýho jako Biosphere? já tu mám z těch známějších akorát Tima Heckera, kterej je trochu někde jinde, jinak většinou dark ambient typu Sephiroth - https://youtu.be/-sdDKraaRXg, kterej je sice imho výbornej ale jako podkres nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...