Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Copak je to hochy, jakpak se ten band jmenuje? Sice čuchám i podle tvýho předchozího popisu náramně alternativní hochy se spoustou dredů a to mi moc nevoní, ale co, muzika je jen dobrá a špatná, na názory nehledím, mám kámoše plešatý i hároše s dredama.

 

To neznas, lokalni kapely - Abruptly Dissection, Stolen Lives a dalsi, ani je vsechny neznam. Krom grindcore ale nekteri bubnuji a zpivaji na kopcich za uplnku, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neznas, lokalni kapely - Abruptly Dissection, Stolen Lives a dalsi, ani je vsechny neznam. Krom grindcore ale nekteri bubnuji a zpivaji na kopcich za uplnku, apod.

 

 

Nóóóó, tak třeba Twister aka Jarin z Abruptly Dissection je můj dlouholetej kámoš a jeho překrásná Petra též... 

U nich na statku ve Vra... už jsem pobyl, ale na tanečky pod měsíčkem kašlu, to nechávám Petře :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nóóóó, tak třeba Twister aka Jarin z Abruptly Dissection je můj dlouholetej kámoš a jeho překrásná Petra též... 

U nich na statku ve Vra... už jsem pobyl, ale na tanečky pod měsíčkem kašlu, to nechávám Petře :D 

 

Tak to jsme se tam museli videt, driv jsem u nich byl kazdou chvili, ted uz jen tak 2x do roka.... S Twistrem kamaradim asi 20 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme se tam museli videt, driv jsem u nich byl kazdou chvili, ted uz jen tak 2x do roka.... S Twistrem kamaradim asi 20 let.

 

 

S Parmíkem, jak žije s Petřinou ségrou- ten starší hipík z Chrudimi- se znáš ? Když cca. tři? roky zpět slavili společně narozky, tak jsem tam byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Parmíkem, jak žije s Petřinou ségrou- ten starší hipík z Chrudimi- se znáš ? Když cca. tři? roky zpět slavili společně narozky, tak jsem tam byl.

To jsem tam byl taky! Mega akce...prijel jsem s jednim vozickarem.....   Jinak Parmik s Evou bydli asi 8 km ode me, takze ho vidim celkem casto. Je to borec.

 

edit: svet je malej, posilam ti svuj fcb profil v SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...