Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

tyhle taškařice mám rád

 

 

Jen tak pro zajímavost. To jsou lidi od nás z Velké nad Veličkou ( na Vsetíně žiju jen 15 let, což je z mého života pouhá zhruba 1/3.) a zrovna dnes a zítra se zde konají Horňácké slavnosti, takže ten Horňácký šenk lze navštíviti v plné kráse a živosti. Včetně všeho ostatního. A ty kroje jsou originalita, kterou jinde ve světě nenajdete. Všechno je pouze ručně vyšívané, žádné krajky a barevné stuhy, jak mají třeba kroje z dolňácka a nebo z čech. Je to dost unikátní věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle taškařice mám rád

 

Obecně tenhle model nemám rád, ale tohle je moc prima. Velký plusový body za vtip celýho spektáklu, zřetelnou lásku k rodnému kraji shazovanou skvělým vidláctvím účinkujících, jebákem na bradě kuřáka doutníku a výtečnou vyhulenou kebulí na konci  :Smile_great:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......

 

Se musim uklidnit něčím výživným, já si toho asik minutu pustil...  Ble. Jasně, nakrmim vlka  :Smile-izmena:

 

Ja si furt zvykam na toho novyho zpevaka, libi se mi jeho zvlastni hlas ale nemuzu si zvyknout:) Tenhle song je ale lacina kopirka Fear Factory (zcasti), to mi prijde od ND nedustojne!!! Ne ze by FF byla spatna kapela! Jen si myslim ze to ND nema zapotrebi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...