Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

dve rady jsou mod

nevite v cem muze byt problem ? nezobrazuje me to jmena hracu atd.skousel sem dva ruzny modpacky a dela me to porad.dal sem cistou instalacku,pouze zvedakmod pack+ gnomefathers zvuky del+motoru a dela to furt.dost me to rozciluje.kdyby nekdo vedel ocogo,budu vdecnej za radu.

h-n0a8i7u7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dve rady jsou mod

nevite v cem muze byt problem ? nezobrazuje me to jmena hracu atd.skousel sem dva ruzny modpacky a dela me to porad.dal sem cistou instalacku,pouze zvedakmod pack+ gnomefathers zvuky del+motoru a dela to furt.dost me to rozciluje.kdyby nekdo vedel ocogo,budu vdecnej za radu.

 

 

Vypadá to na nějakou chybu v configu. zkontroluj si nebo zkus defaulní nastavení souboru playerspanel.xc v configu xvm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to na nějakou chybu v configu. zkontroluj si nebo zkus defaulní nastavení souboru playerspanel.xc v configu xvm.

Tohle dělá taky, když je tam nějaká modifikace navíc, co nejede, jak by měla. 

 

dve rady jsou mod

nevite v cem muze byt problem ? nezobrazuje me to jmena hracu atd.skousel sem dva ruzny modpacky a dela me to porad.dal sem cistou instalacku,pouze zvedakmod pack+ gnomefathers zvuky del+motoru a dela to furt.dost me to rozciluje.kdyby nekdo vedel ocogo,budu vdecnej za radu.

 

Bez těch zvuků to fakčí dobře ne? Pak zkus zvuky jako samotný. Tyhle módy jsou jako bomba. dobrý, dobrý, boom! Nefaká. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku, díky za balíček, vyměnil jsem si jen dmg panel za tenhle průhledný - je popsán jako 0.8.9, ale funguje normálně. Je lepší v tom, že zobrazuje, od jakého stroje rána přišla. Vím, že je i takový, kde ti to napíše i jméno hráče, ale tohle mi stačí.
http://wotportal.cz/pruhledny-damage-panel-0-8-9/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedaku,potreboval bych odstranit jen ty ikonky tanku v bitve,ktery je to prosim soubor???

 

Edit:a dop...,vse funguje,garaz atd dam nacist bitvu,najede plna cara nacitani ale zustanu viset na tabulce,vymazal jsem komplet res mods a sale nic..ze by to delaly napr. ty zvuky ve slozce res???jine modifikace jsem nemel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...