Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Ahoj,

 

Mám takový, z řady asi i blbějších, dotazů...

Jaký program (složku) mám zvolit jako výchozí spouštěč záznamů bitev...???

Po 0.8.8 jsem si chtěl přehrát první záznam

Klasickým dvojklikem na ikonu záznamu, při vypnuté hře, mi to nejde, ani po aplikaci balíku do čisté instalace...

Pár pokusů jsem navolil, ale jen se to tváří + získá ikonu a start po tom posledně zvoleném a záznam nikde...!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není vinou módu. Soubor s replayem přetáhni na spouštěcí ikonu WoT.exe. Navolit jako automatický spouštění po dvojkliku to od nový verze nejde..max na Launcher a tím se to nepřehraje. Holt WG.

 

Tak je to už OK a moc dík Lord_Ice_Cube...

Když zjednoduší přístup k XVM, tak zase dočuběj něco jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není vinou módu. Soubor s replayem přetáhni na spouštěcí ikonu WoT.exe. Navolit jako automatický spouštění po dvojkliku to od nový verze nejde..max na Launcher a tím se to nepřehraje. Holt WG.

Negative sir. Jde to i po normálním dvojkliku. Normálně si najdi složku se hrou a tam worldoftanks.exe... mě to jede v cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perfekt akorat sem si upravil zoom <zooms>2 4 8 16</zooms> na <zooms>2 4 8 12 16</zooms> neni tam takovy skok z 8 hned na 16.

Cau.Mohol by si mi prosim Ta napisat,v ktorej zlozke sa meni ten zoom.JA si to nepamatam a nechce sa mi lustrovat cele forko kym najdem navod kde to treba prepisat.DIK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

prorát hru a nechat ji dojet do konce... no, já neprohrávám, takže nevím. A když jo, tak to radši nesleduju. Každopádně zítra zkusím a zjistím, co je na tom pravdy. Ty staty už jsem nějaký našel, uvidím, co s tím vykoumám, každopádně zítra hodlám udělat ikonky tanků, upravit dodaný pobitevní staty, upravit dmg panel, aby ukazoval druh munice, která vás penetrovala a ...to je asi vše. Pak budu jen čekat na Crabtreho YK + češtinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verze 3.1.0

ZDE

YK (EN) statistiky + čeština pro 0.8.8 od Crabtreho (tzn nové texty nedávaj smysl, ale je jich minimum)

- nefunkční služební záznam záložka tanky (asi YK + CZ, měla by spravit nová verze)

- dmg panel s druhem munice, která vás penetrovala

- nové ikonky tanků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...