Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

WN7 a WN6 jsou dnes úplně stejný a není mezi nimi žádný rozdíl. Takže si můžeš myslet, že se ti zobrazuje WN7. Hotovo ;)

 

Jinak o tom vím, dělá to starý Crabtreho překlad. Až vydá nový, bude to vše v cajku. Ale já bez toho žít umím, zahrál jsem si to i bez toho, takže v tom zas takovej problém prozatm nevidím.

 

Tady je verze 3.2.0 s novým XVM, hra mi zatím nepadla ani jednou, tak zkuste:

Verze 3.2.0

ZDE

-nové XVM, snad tedy stabilní, hra by neměla padat

 

 

EDIT: Tak jsem dostal echo, že i tak padá. Mě se to zatím nestalo... dejte vědět, jak jste na tom...

 

me spadla po trech bitvach po instalaci :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si nahrál ten nový XVM a celý večer to jelo v pohodě. Dnes to padne asi tak jednou za hodinu. Možná je to blbost ale při každém přihlašování mi tam skočí tabulka, že je server přetížený a že jsem ve frontě. Přitom je tam spíš málo hráčů, než bývá někdy a stejně to čekání netrvá ani 5 sekund. Není třeba toto známka nějaké kolize s XVM ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tomhle nic nevím, ani že by to šlo. Zkus hledat, přijde mi to jako zbytečnost a nerad do balíku přidávám věci, který možná budou dál aktualizovaný nebo budou možn dál fungovat. Pokud to dobře chápu, tak je to opravdu maličkost. Pokud najdeš, zkus se podělit, třeba si to představuju jinak  :smile:

 

Někdo říkal, že tu mám jiný barvičky, než Crabtre. Ano, je to ještě původní Musaciho nastavení, který držím a nehodlám měnit. Zvyk je zvyk a navíc je lepší vidět oranžovo žlutej tým, než rudo oranžovej. Navíc se mi to takto zdá celkem výstižný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tomhle nic nevím, ani že by to šlo. Zkus hledat, přijde mi to jako zbytečnost a nerad do balíku přidávám věci, který možná budou dál aktualizovaný nebo budou možn dál fungovat. Pokud to dobře chápu, tak je to opravdu maličkost. Pokud najdeš, zkus se podělit, třeba si to představuju jinak  :smile:

 

Někdo říkal, že tu mám jiný barvičky, než Crabtre. Ano, je to ještě původní Musaciho nastavení, který držím a nehodlám měnit. Zvyk je zvyk a navíc je lepší vidět oranžovo žlutej tým, než rudo oranžovej. Navíc se mi to takto zdá celkem výstižný.

Ano, neměň to!!! To Crabtrovo je děsná barevná hudba a blbě se v tom orientuje. I celkově je to na můj vkus přeplácané. Tím nechci někoho napadat. Každý má jiný vkus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Verze 3.3.0

ZDE

 

- přidána nová Crabtreho čeština a YK statistiky (takže už se správně zobrazují texty u bitev 7 na 7)

- balíček kompletní

- zbývá vyřešit problém pádu hry

 

Vzhledem k tomu, že mi hra padala 9 bitev z 10 odehraných do win, nalezl jsem si tohle "provizorní řešení". Nutno podotknout, že u mě funguje na 100%. Pokud vám hra padá v průměru častěji, než cca každou pátou bitvu, doporučil bych takto hrát.

 

Jedná se skutečně o provizorní řešení a funguje i s xvm. Návod je velice jednoduchý.

 

Těsně před ukončením každé hry zmáčkněte  ALT + Tab na klávesnici. Hodí Vás to do win a po pár vteřinách se klikem vrátíte do garáže. Sice je to taky otravné ale aspon se můžete mrknout na výsledky bitvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že mi hra padala 9 bitev z 10 odehraných do win, nalezl jsem si tohle "provizorní řešení". Nutno podotknout, že u mě funguje na 100%. Pokud vám hra padá v průměru častěji, než cca každou pátou bitvu, doporučil bych takto hrát.

 

Jedná se skutečně o provizorní řešení a funguje i s xvm. Návod je velice jednoduchý.

 

Těsně před ukončením každé hry zmáčkněte  ALT + Tab na klávesnici. Hodí Vás to do win a po pár vteřinách se klikem vrátíte do garáže. Sice je to taky otravné ale aspon se můžete mrknout na výsledky bitvy.

A klávesa WOKNO by nestačila? :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...