Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Zvedáku, nenapadá tě, kde by mohl být problém? Když si do tvého balíčku natáhnu ještě Crabtrovi statistiky, tak se to při načítání do bitvy sekne na té tabulce. Dále pak bych rád používal tento damage panel

http://wotportal.cz/zayaz-damage-panel-0-8-8/

ale ten v kombinaci s tím tvým balíčkem sice funguje ale neukazuje co mám poškozené. Prostě se ta ikonka třeba pásů nerozsvítí i když jsou pásy poškozené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se Zvedák vrátí z dovolené(kterou mu přeji),tak vše určitě bude.Zvedák pro nás odvádí denně kus práce a za to mu patří náš dííííík.

Já se nemohu dočkat na rozšířené statistiky,češtinu a na kompletní ikony tanků pro verzi 0.8.8.

Vždy si balíček obohatím o modifikace od Crabtr33 nebo z Wotportálu,ale bohužel se mě poprvé stalo,že nic z modifikací od těchto zdrojů nefunguje s balíčkem od Zvedáka..

...nepustí mě to do hry. :sad:

(je mi jasné,že to bylo na rychlo před dovolenou a bylo tam vše dostupné,co se dalo vytvořit z odkazů)

Kdo si počká,ten se dočká :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verze balíčku 2.2.0

Stahujte zde

 

- Vzal jsem to trošku od základů, takže je tam smázlá spousta mrtvolek, snad tedy po dalším patchi nebudou problémy s kompatibilitou, páč teď by tam nemělo být nic navíc.

 

Zprovozněno snad vše, na co jsme byli zvyklí:

YasenKrasen statistiky + CZ od Crabtreho

Ikonky tanků s barevně vyznačenými prémiáky a spešl tanky

Přesouvání celých posádek v garáži

Clanikonky českých klanů

Rabbit dmg panel

...no, snad je to vše. Kdyby tam něco nebylo, co dříve bývalo, napište. Ale ozkoušel jsem to a nic mi nechybělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco je špatně, smazal jsem res_mods, nakopíroval to z verze 2.2.0 a po spuštění nevidím staty hráču v bitvě. Všecko ostatní funguje (šance na výhru, hodiny, výdělky po bitvě...).

Zítra ještě zkusím čistou instalaci, dneska to už nedám.

Pokud by měl někdo nějaký tip, čím by to mohlo být, sem s ním, budu moc vděčný.

 

A ještě jedna věc, moc děkuju Zvedáku, že tyhle vychytávky pro nás děláš, hned se to pak líp hraje, opravdu moc díky a prosím, vytrvej v tom :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco je špatně, smazal jsem res_mods, nakopíroval to z verze 2.2.0 a po spuštění nevidím staty hráču v bitvě. Všecko ostatní funguje (šance na výhru, hodiny, výdělky po bitvě...).

Zítra ještě zkusím čistou instalaci, dneska to už nedám.

Pokud by měl někdo nějaký tip, čím by to mohlo být, sem s ním, budu moc vděčný.

 

A ještě jedna věc, moc děkuju Zvedáku, že tyhle vychytávky pro nás děláš, hned se to pak líp hraje, opravdu moc díky a prosím, vytrvej v tom :smile:

 

Mám uplně stejný problém, ale možná je to tím, že jsem přeinstaloval celý PC a něco i tam chybí. Je zapotřebí instalovat Dokan library?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...