Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

V téhle hře to není stejné jako ve WoT. Na to bacha!!!

Jediný tank, který lze hrát kontaktně a se kterým se nemusí tak opatrně je T-54. Jinak jsou ty tanky po spotnutí na tom naprosto stejně. Když je nepřítel levý, tak mají šanci, když umí nepřítel střílet a obzvláště na velkou dálku, tak končí a je jedno o který tank se jedná. A tvrdit, že to s SU-122P a nebo s M4 umím ale s KV-1B756 to neumím, to mi přijde hoooodně blbě WoTkovské.... :whistling: Když k tomu připočítám fakt, že střelba na velkou vzdálenost a čelně funguje tak, že můj Tiger neprostřelí M4A1 ale on mě bez problémů a naopak, můj M4A1 na stejnou vzdálenost neprostřelí Tigera čelně ani náhodou, tak pak už se o nějakém tom, že mi něco jde a nebo nejde ani nedá polemizovat. Ta vzdálenost je tak velká, že o trefování nějakých slabých míst se nedá mluvit!!! To jen aby zas někdo nepsal, že nevím, kam trefovat. Pokud střílíte na 3 a víc velkých čárek v náměru, tak to prostě nejde.

 

A že by Kanáre 122 mm odpuštělo co se zásahu týče víc než 75 mm, se kterým je potřeba trefit modul munice na zničení jednou ranou (a i tak to není jistota).... Tohleto tvoje srovnání, že když to dávám s SU-122P, tak to musím dávat i s ostatním je :wallbash:

 

S WoT na mě nechoď, to jsem hrál naposled před třema rokama.

 

 

 

A mám to tu zas!

Panther na vzdálenost větší, jak 300m, odhaduju to tak na 500m ale to už je nedůležité prostřelí čelní desku mého Peršana, která má 90mm a za ní je dalších skoro 70mm.

Nezlobte se na mě ale přijde mi to jako šaškárna. Na 2000m už mu to prostřeluje jen 97mm. Střela nešla nikam bokem, nijak podivně ale hezky přímo doprostřed té desky kousek od děla.

 

Replay.

 

A kde má Peršan 90+70??

 

čest.kontrolni otazečka.mastim tanky,po určite době,zřejmě podle ziskanch XP  se nabidne dělostřelecky přepad.jasny,chapu.potom je možnost branit nebo utočit na bombarder,pak stihaci bombardaka  apak muzes letet s bombrem.to chapu.ale jakmile yhrcim s nakym stihacem,prezene se žižlava čara a dost casto je po me.ten stihac,bombr je danej nebo muzu nejak zmenit typ letounu ?za lepší ? lita protoi me samy japonci,spity a ja je nestiham :wallbash:

jinak T 34/76 model 42 mě sedí :whistling:

 

 

Změnit je nemůžeš a jejich použití je časově omezeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Replay je v této hře k ničemu !!! Což je škoda.

Už se to tu probíralo. Není tam vidět kam jde zásah. Na něm prostě nepoznáš nic. Akorát kde kdo stál a že to šlo třeba z velkého úhlu. Vzdálenosti by to mohlo aspoň vypisovat po bitvě. To by byla moc dobrá věc.

 

Panther má na 500m 134mm průraz a pokud dobře počítám, tak 90 + 70 = 160. Já psal, že to bylo víc, jak 300m, asi 500m a že na 2000 už je to žalostně málo, ne, že to bylo na 2000m.

Ale ono je to jedno protože já to neprostřelím ani na 50m a to je ten problém, který mi na tom vadí. Chová se to nestejně ve stejných situacích. Škoda, že se nedá vzdálenost nějak přesně odměřovat. Stačilo by po bitvě aby to nebyla pomůcka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud byl Perša dobrej, tak Patton je holka se kterou jste se chtěli vždycky milovat :-) pohyblivost dvakrát lepší... je to lepší zpřevodované... pořád s tím hraju jako heavy, ale jsem mobilnější... už mám druhou munici a to prostě řáchaj němci jedna radost... 75 % killů je do boku :ohmy: = s tou expolozivkou hezky vlající věžička ve vzduchu... armor cirka stejnej (i statově je stejnej... dost často se rozbíjí věž a gun... a teď mě dal kugel  :pirate: ranou zezadu do věže a odražená střela zasáhla člena posádky... kugel je svinstvo a snad ho dají za GE jako premium... nevidím to ani jako bug, ptž se mi to stalo jednou za tisíc bitev...

 

ktNSg.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Replay je v této hře k ničemu !!! Což je škoda.

Už se to tu probíralo. Není tam vidět kam jde zásah. Na něm prostě nepoznáš nic. Akorát kde kdo stál a že to šlo třeba z velkého úhlu. Vzdálenosti by to mohlo aspoň vypisovat po bitvě. To by byla moc dobrá věc.

 

Panther má na 500m 134mm průraz a pokud dobře počítám, tak 90 + 70 = 160. Já psal, že to bylo víc, jak 300m, asi 500m a že na 2000 už je to žalostně málo, ne, že to bylo na 2000m.

Ale ono je to jedno protože já to neprostřelím ani na 50m a to je ten problém, který mi na tom vadí. Chová se to nestejně ve stejných situacích. Škoda, že se nedá vzdálenost nějak přesně odměřovat. Stačilo by po bitvě aby to nebyla pomůcka.

 

Furt nevím u jakého stroje bereš 90+70, protože nic takového u amíků není.

 

A v záznamu, pokud víš kam koukat a co zmáčknout tak zásah vidíš, takže ten záznam pokud ho ještě máš sem dej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt nevím u jakého stroje bereš 90+70, protože nic takového u amíků není.

 

A v záznamu, pokud víš kam koukat a co zmáčknout tak zásah vidíš, takže ten záznam pokud ho ještě máš sem dej.

Tak to mi vysvětli. Animace zásahu tam není a jinak nevím, jak by se to dalo zobrazit. 90mm je ten plát a za ním je věž, která má kolem dokola 70mm. Pokud to tak není, tak pak teprve nechápu, jak je vůbec možné, že já ten plát neprostřelím, když tam je jen 90mm ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Animace zásahu tam je pokud to necháš z vlastního pohledu, čili to opakuje přesně to jak si se díval ve hře.

 

Jednodušší by bylo kdybys napsal přesně typ stroje s jakým se ti to stalo, protože napíšeš Perša, což jsem předpokládal že je Pershing, ale s tím nemáš žádné staty ve hře, takže teď jen můžu hádat, že se ti to stalo s některým z Shermanů...

 

A sčítat pancíř mantletu a věže nemůžeš, vždyť to i ten rentgen ukazuje jak to tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, popletl jsem Šer a Perš, jedná se o M4A2. Ta animace je kde? Zkoušel jsem to několikrát a nikdy ji tam nevidím. A proč bych to nemohl sčítat? Copak ta věž má zpředu velkou obdélníkovou díru, kterou kryje ten plát kolem děla? To se mi nějak nepozdává. Obzvláště co jsem četl o tloušťce tohoto místa na T-32.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem ten záznam pořešil. Dík za radu. Pakliže je tam taková díra, tak potom je pro mě naprosto nepochopitelné, proč tam já neprostřelím nikdy a nikoho na stejném ranku. Nebo to některé tanky nemají? To těch 90mm potom musí prostřelit skoro vždy a kdokoliv a i z velké dálky a nemám se nad čím podivovat. Teda krom mě, já to tam nedám nikdy. Když záznam zkopíruju a jiný si ho natáhne, tak si ho může přehrát? Není to nějak vázané na ten počítač, kde to vzniklo? Budu se na to soustředit a hned, jak něco bude, tak to sem dám. Ten starý ppřípad nemá cenu řešit. 90mm je fakt málo. Jak pro koho ale :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě vždy rajcovala ta myšlenka, kdo je větší zmetek... jestli ten kdo chce jejich obsah za ruble a nebo Gaijin, který to chce prodat za eura :Smile_trollface-3:

Jednoznačně Gaijin protože kdyby se chovali férově, tak by byla cena jednotná.

 

Kolik je vzdálenost jednoho pole na mapě a nebo to není konstanta?

 

Podařilo se mi načapat Panthera a dělat mu díry do zadku explozivní municí na pár metrů. Tady je záznam a jsem zvědavý, jak se vám to bude líbit :laugh: . Prostě komedie.

 http://uloz.to/xy7Vxfye/srandapanther-wrpl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Vzhledem k tomu, že jsme v EU, tak je to vždy min. o daň dražší. A potom co se dělo s rublem se ani nedivím, že to stopli. Valve kvůli tomu zavádí regionální zámek.

 

- Každá mapa jinak: Jungle 200m, Ash River 100m, Kursk 400m, Kuban 170m, Karelia 130m (bez záruky)

 

- Až se v úterý zase dostanu k hernímu PC, tak na to kouknu, ale od střelby do zadku se nedá většinou čekat víc než jen zapálení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo se mi načapat Panthera a dělat mu díry do zadku explozivní municí na pár metrů. Tady je záznam a jsem zvědavý, jak se vám to bude líbit :laugh: . Prostě komedie.

 http://uloz.to/xy7Vxfye/srandapanther-wrpl

co jsem koukal na panther má vzádu max motor... munici má pod věží ;-) takže max zapálíš, odejde mu motor... miř pod věž... a vybouchne KAABOOMM :-D Já nevím proč nás tady zaměstnáváš takovejma věcma jako že se tobě něco nezdá :-D sám si říkal že je to jen hra, tak se podle toho chovej ;-) kdyby měl každej exnout po ráně tak je do pěti minut po bitvě... já také tři dám jako nic a se čtvrtým se mažu... třeba už ani nemá moc munice... takže mu nemá co bouchnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem koukal na panther má vzádu max motor... munici má pod věží ;-) takže max zapálíš, odejde mu motor... miř pod věž... a vybouchne KAABOOMM :-D Já nevím proč nás tady zaměstnáváš takovejma věcma jako že se tobě něco nezdá :-D sám si říkal že je to jen hra, tak se podle toho chovej ;-) kdyby měl každej exnout po ráně tak je do pěti minut po bitvě... já také tři dám jako nic a se čtvrtým se mažu... třeba už ani nemá moc munice... takže mu nemá co bouchnout...

Nechtěl jsem ho bacit do munice. Chtěl jsem ukázat, kolik toho snese do motoru a vlastně se mu nic nestane. Kdybych ho tam nechal půl minuty, tak si odjede a to mi přijde jako docela blbé vzhledem k tomu co to podle animace uvnitř dělá za binec.

 

Ty čtverce se dají někde v bitvě zjistit? Asi je třeba se to naučit a nebo si to napsat na lístek a připnout k monitoru, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co by se mu jako mělo stát? nevodjede a bude opravovat dlouho... ty si expert fakt... co dělá za binec... když už něco zpochybňuješ tak piš fakta a necucej si pořád něco z prstu...

A tak si pusť záznam a tam uvidíš v animaci co tím slovem "Binec" myslím. Já jsem blbec ale ty se považuješ za lepšího, tak bys na to mohl přijít sám. Když ti to budu popisovat, tak to ani dost dobře nejde a stejně mi pak napíšeš, že si to vymýšlím a že chceš vidět záznam. Tak ho tady máš a koukej, jaký to dělá binec. Dík :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...