Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

TAk dnes se mi to potvrdilo naprosto přesně. Stál mi přímo pod nosem Panther a měl otočenou věž dozadu. Fláknul jsem mu přímo do toho deklu co je vzadu na věži - nepoškozeno, pak začal věž otáčet a tak jsem mu dal další do té zešikmené hrany veže, zase nepoškozeno a jak otočil věž bokem, tak přimo a naprosto kolmo do prostřed věže - nepoškozeno !!! Vzdálenost cca 50m !!! :dntknw:  jsem zvědav co bude dělat APCR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak před půlnocí si řeknu zahraju si vítěznou a jdu spát.No za němce ani jednou 5x prohra za rusy jednou.Abych s JT uklovával tanky na nižších rancích na spousty ran a i podkaliberkou je fak možné jen zde.Samozřejmě jako správná kapela není možné si to užít bez pitomců kteří byli k mé smůle vylosováni ke mě.Takovou neschopnost v těch pěti prohrách jsem dlouho neviděl.Podle mě nemá vůbec cenu hrát 5 rank.Za rusy hraju 4 a zážitek je úplně někde jinde.Kanáre nejsi v tom sám :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kvůli tobě se to zakládalo, vzpomínáš? http://worldofwars.cz/topic/5153-wt-cry-topic/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk dnes se mi to potvrdilo naprosto přesně. Stál mi přímo pod nosem Panther a měl otočenou věž dozadu. Fláknul jsem mu přímo do toho deklu co je vzadu na věži - nepoškozeno, pak začal věž otáčet a tak jsem mu dal další do té zešikmené hrany veže, zase nepoškozeno a jak otočil věž bokem, tak přimo a naprosto kolmo do prostřed věže - nepoškozeno !!! Vzdálenost cca 50m !!! :dntknw:  jsem zvědav co bude dělat APCR

Mám podobnou zkušenost, nachytal jsem s pantherem jiného panthera, který ke mně stál otočený zadkem a střílel někam na druhou stranu, vzdálenost cca do 100 m. Střílel jsem standartní průbojnou municí s kterou nemívám žádný problém a první ránu jsem mu našil do věže do toho deklu jako ty, poškození asi 50, druhá rána šla pěkně na motor, poškození cca 50 a nic, potom začal otáčet věž, třetí ránu jsem poslal do středu boku věže a zase za 60. Normálně otočil věž, mně dal jednu ránu a já vybouchnul. Toto sem nechápal a nemohl věřit co to jako je.

Vzalo mně to úplně chuť do dalšího hraní a vzpomněl jsem si na WOT, který  kvůli tomu ovlivňování hry už několik měsíců nehraju :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte, že je k něčemu to vyškolení posádky tanku na EXPERT ? Samozřejmě, že v simulátoru. A co dohled u členů posádky, je to v simulátoru k něčemu? Někde jsem četl, že má smysl vylepšovat akorát střelce, nabíječe a velitele a to v přesnosti střelby, rychlosti nabíjení, velitelských schopnostech a vitalitě. Tak nevím, jestli ten dohled něco udělá. Dost o tom pochybuju protože co v simulátoru nevidím, tak to prostě nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já mám zatím u všech vitalitu na 100% a je to sakra poznat tak u ostatních by to mělo být asi taky tak ale fakt nevím.hodně píšou že opravy jsou taky dost poznat.

Jo, tyhle věci jsou celkem jasné, že by měly fungovat ale třeba ten dohled je v simulátoru takový nejasný.

Jinak mám hotového JT ale asi ho nekoupím protože mi přijde za ty prachy marný. Když vidím co dělají v bitvách T-54, tak tenhle mastodont je tam jen pro srandu. Nechám si kredity až na T-54 a na Me-163. Tady jsem také šlápnul vedle protože mám sice už předposledního Meteora ale nekupuju ho protože proti Me-163 je v simulátoru naprosto bezbranný. Dozadu není vidět a Comet se jen mihne a neuděláš nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tuhle jezdil Němce, bral sem trojkombinaci JgPz IV, PzIII M, PzIV F2 a nevěřil svejm očím - střelím do tanku, probiju, trefí to řidiče, munici, nabíječe, tank jede dál, jako by se nechumelilo. Dal sem tři bitvy a vypnul to, páč mi někdo nasadil vadnou munici, asi výroba Bohmen und Mahren a zrovna v závodě škodili partyzáni či co, kdybych nadával, tak udělám větší škody.

 

Teď hraju Firefall a je super hrát něco, kde RNG rozhoduje akorát o tom, jestli se mi spawnou enemáci tady nebo támhle...

 

Čili - dávám od tohohle typu her na chvíli oraz, nutně ho potřebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no taky se mě to zdá trocho upravený.v uzavřený betě tam když jsem na třicet metru dal T 34 do pruzoru řidiče tak to byl z 99,9% ohnostroj. včera tigrem a jen hit a poškozené periskop nic víc ani řidič se neotřepal :wallbash:  

Tak to potvrzuju. Já to peru Tigerem II do průzoru řidiče a ukazuje mi to, jak střela projde celým tankem a až na třetí stejný zásah to hlásí zničeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to vyladění jim dává zabrat. WoT to tou svou loterií a spotingem má mnohem jednodušší. Má se na co vymlouvat :wink:  Mám z toho docela obavu aby se to také nezvrhlo. Po posledním pači je to komedie, když vidíte v záznamu střelu, jak letí, kde projde a co všechno poškozuje a výsledek je ten, že tank si jede a střílí dál, jako kdyby se nic nestalo. Když prostřelím poklop řidiče u T-34 a nebo T-44 a střela projde až do motoru, tak je docela problém si představit, že se nic nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po ocku sleduju vyvoj GF a mam pocit ze je kolem toho jeste vic duchariny nez ve wotku..

jak se jim obecne dari ? myslim tim pocet hracu, jestli aj vzestupnou nebo opacnou tendenci v poctu hracu, atd..

nic moc. se vším se hrozně serou a řada věcí je ve hře doslova uživatelsky nepřátelská. zamrzání posádek a podobně. starej hráč co je tam od closed bety se s tím v klidu popasuje, ale kdybych byl nováček, tak se jim na to vykašlu a jdu hrát něco, kde devům netrvá spravení zásadního bugu dva měsíce, Star Citizen třeba, nebo podobnej projekt co má potenciál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...