Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Opravdu to není přehnané, i teď mají Němci převahu díky přesnějším dělům a lepšímu pancéřování. Pohyblivost tanku je až druhotný problém

Pancíř a ani přesnost jsem nějak nepozoroval, že by byli lepší. Už mám JT a asi se bitvy nedočkám.... :geek: asi nejsou lidi na posledním ranku. Konečně jsem se dostal do bitvy a je to teda uplně jiné kafe proti Ferdovi. Ovšem hned mě zničlila T-54, což jsem předpokládal. Takže končím s TD a jdu dorazit exp na T-44.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem ještě jednu s JT a hezky si zakempil a čekal. Najednou se proti mě obevila T-54 a i když jsem ji viděl asi na 200m, tak jsem neměl šanci na ni ani zamířit !!! Prostě to díky dlouhému zaměřování nejde stihnout. Přijela až ke mě a hezky z boku bác a na ránu po mě..... :geek:  Říkejte si co chcete ale bez pohyblivosti se dá hrát jedině mapa Kursk a i tady se medka mohou slušně prosadit, když někde blbě nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se časem zlepší :-) Zkoušíš to pro začátek v arkádě, nebo jsi přešel rovnou do simulátorovek? :-)

 

Jinak já musím říct, že mě celkem sejří mapa Kursk... jak to tu asi kdekoho baví, tak já ji nějak moc "nežeru", ani nevím proč, ale v podstatě jakoukoliv jinou mapu mám v SB asi radši :-(

První byla arkáda abych zjistil,jak mi to pošlape a ošahal si ovládání jinak HB (krom jedné co sem chtěl zjistit,co dělám s tím 75mm L/24 na PzIV blbě že netrefím vrata od stodoly).Na full real si zatím ještě netroufám,ale časem,až pochopím základní principy (např.,že tohle opravdu není WoT a zkusit utočit KV-1 s PzIV F je fakt blbost a takhle to tady rozhodně nefunguje,jak mne velice rychle přesvědčil,nebo to,že já do někoho vysázím 4 a on mě sfoukne jak svíčku není podělaná haluz,ale spíš rukama.) tak určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba dneska jsem v klidu přemýšlel kam fouknu JgPanthera co se na mě valil z kopce, čekal jsem posledních pár vteřin do nabití mojí IS-2 a najednou buuumm, sfoukl mě za jízdy na munici  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se s T-34-85 hralo nejlip ze vsech tanku co jsem zkusil. staci znat mapu a vyuzivat terenu, a pancir na vezi casto funguje (podle toho co clovek potka)

Spíš ten pancíř na věži nefunguje - pokud to neopravili (o čemž pochybuji), tak je bugnutá. S kolegou jsme jedné stříleli z čela do věže, já L/70, on 88 L/56, každý jsme tam poslali cca 3 zásahy a pouze to vypisovalo "hit" bez jakéhokoliv zničení interního modulu nebo vyřazení osádky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, že každému. Ale když proti tobě valí medko, tak to prostě nestihneš ale on nestřílí a přifrčí až ke mě a pak už nemusí ani mířit.... :geek:

 

Jenže ty si to medko nemáš pustit na 200m, ale smáhnout ho třeba na 800m. Samo sebou pokud to mapa umožňuje.

Včera jsem nasadil SU 85 a to je super stroj, co trefím, tak většinou jde ze hry, Tigra jsem nepotkal, tak zatím nevím.

A problém který mám je, že s TD mě to háže na jungli a spol. a s T 34 Kursk, Kursk a zase Kursk a já bych to TD chtěl, tak vyzkoušet na Kursku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš ten pancíř na věži nefunguje - pokud to neopravili (o čemž pochybuji), tak je bugnutá. S kolegou jsme jedné stříleli z čela do věže, já L/70, on 88 L/56, každý jsme tam poslali cca 3 zásahy a pouze to vypisovalo "hit" bez jakéhokoliv zničení interního modulu nebo vyřazení osádky.

Hlavně nešahat na ten pancíř na věži... Ten tank nevydrží absolutně NIC, co rána to munice, "crew knocked out" a další... Ta věž je jeho jediná šance se ubránit :confused: :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, nesledujem veľmi dianie okolo ground forces....  je teraz nejaká možnosť zapojiť sa do closed beta ? žiaľ neskoro som zachytil invite kódy

Zničte 60/15/6 nepřátelských letadel v AB/RB/SB a vyhrajte 9 bitev,

abyste získali “Vítězný emblém” a přístup do CBT pozemních jednotek

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/5048-den-v%C3%ADt%C4%9Bzstv%C3%AD-wt/

 

staci trochu hledat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl teď jungli v noci. Byla absolutní tma a skoro vůbec nešlo vidět.  :biggrin: Oblohu nasvěcovala světla protiletadlové obrany no a když mi zasvítila do monitoru mělo to hodně zvláštní efekt, kdy jsem viděl jen takové žluto zelené světlo přes celý monitor nic víc. Střílet tanky na dálku schované v jungli šlo prakticky jen podle červeného označení enemáků. No soudě podle komentářů sem nebyl sám kdo hrál poprvé v noci.  :biggrin:

 

w9cy2j3xpdak8fwbcuxggwd48fy2fsmd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je hukot...

 

Jinak k WT:GF obecně - líbí se mi to čím dál víc v SB a do arkády už asi nevlezu... a ten pocit, když si člověk takhle při střetu s nepřítelem (vykoukli jsme na sebe zpoza terénního zlomu) nenasere do gatí, ale v klidu si zamíří na průzor a jednou ranou enemáka vyčoudí... to je prostě paráda :-D :-D

 

JInak jsem si taky pořídil T-50 a to je fakt ultimátní trollovací nástroj :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...