Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Ahoj, má cenu ty tanky nějak horlivě expit, nebo bude časem wipe ?

 

Bude reset po přechodu do OBT, takže to nemá tolik smysl. Možná jenom pokud si chceš něco vyzkoušet tak teď to snadněji vyexpíš

 

Mám takový pocit jen já a nebo je Tiger tančík o ničem. Prozatím je v základu, ale když s ním vyjedu, jedna pusa a hned tuhoš.  :wallbash: Například PzKpfw 3 Ausf.M je prudič jak má bejt a ježdění mi s ním šlo.

 

Tiger je hodně dobrej tank, ale není nezničitelnej  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se časem zlepší :-) Zkoušíš to pro začátek v arkádě, nebo jsi přešel rovnou do simulátorovek? :-)

 

Jinak já musím říct, že mě celkem sejří mapa Kursk... jak to tu asi kdekoho baví, tak já ji nějak moc "nežeru", ani nevím proč, ale v podstatě jakoukoliv jinou mapu mám v SB asi radši :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, Tiger i Tiger II je velice silný tank v této hře...

Však ale tak je to správně ne? Tiger II by měl být silnej a obávanej tank.

 

A jak to vlastně bude s budoucností této hry? To mají v plánu tam přidávat pouze tanky, který si zaválčily? To by jim podle mě v budoucnosti mohlo dost svazovat ruce, protože už dnes to každý srovnává s WoTkem a masy většinou slyší na vyšší čísla (máme moc tanků, máme moc map, máme moc peněz...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ale tak je to správně ne? Tiger II by měl být silnej a obávanej tank.

 

A jak to vlastně bude s budoucností této hry? To mají v plánu tam přidávat pouze tanky, který si zaválčily? To by jim podle mě v budoucnosti mohlo dost svazovat ruce, protože už dnes to každý srovnává s WoTkem a masy většinou slyší na vyšší čísla (máme moc tanků, máme moc map, máme moc peněz...).

Přidaj i prototypy, co sice neválčily, ale byly úspěšně testovány atd. (viz Panther II). To by měli např. Amíci sakra chudej strom bez prototypů.... Čekám na T29 a T95 :) !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že pokud dokážou udělat dobrou a vyváženou hru bez toho, aby tam muselo mít tanky i Mongolsko a ve stromech nebylo vše včetně toho, co ožralý konstruktér po flašce vodky jen tak někde načmáral na ubrousek a jinak se to dál už nerealizovalo, tak to nemálo hráčů přivítá... Ale samozřejmě je otázka, jestli se nenechají strhnout vidinou zisku za každou cenu... Ale osobně si myslím, že by byla chyba chtít porazit WG jeho vlastními zbraněmi - nemyslím si, že hráči co hrají hry od WG.net a Gaijinu jsou ti samí, co se preferencí týče. Netvrdím, zda jedni jsou horší nebo lepší, ale jiní... a dělat to "stejně" by podle mě nebylo úplně produktivní... dlouhodobě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...