Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Jo, je to sranda o co se často zarazím s Tigerem.... :-)

 

Kanáre, nic si z toho nedělěj, Tigera si kdejaká T-34/85 vyndá pohodlně zepředu......jako třeba teď, první ranou mi zničí dělo nebo věž (btw, skrz dunu) a pak v klídku vyndá..... :-(

 

edit: teď zas vlezu do bitvy s T-34 a kamera samovolně rotuje a nejde s tím nic dělat.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to trapné, zase mě dala T-44 a to čelně na velkou dálku. Vím odkud střílel ale neviděl jsem mu ani anténu. Jak doexpím toho JT, tak už na TDéčka ani nešáhnu.

 

Kanáre, to určitě ne, nebo aspoň ne dělem, artynou možná, ale dělem opravdu ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, to určitě ne, nebo aspoň ne dělem, artynou možná, ale dělem opravdu ne

Ale opravdu jo. Střelil do mě celkem 3x a 3 x mě zapálil, takže žádné takové. A pokaždé, když mě někdo dostane, tak se koukám koho to napíše. Tam nikdo jiný nebyl. Dnes jsem třeba jel lesem a T-44 stála za skálou. Viděl jsem, že tam něco je a tak jsem se natočil a vyjel proti ní. Čelně jsem šel na ránu. Odhadem mě dnes daly T-44 víc jak v 90%. Přežil jsem jenom 3 bitvy a to pouze proto, že jsem se k ničemu ani nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak to nebylo na velkou dálku a ze předu...

 

BTW: Tu poslední bitvu jste vyhráli díky maníkovi v TD co celou bitvu někde jezdil a nepotkal nepřítele...měl 0 bodů v tabulce a kolega z klanu ho s IS-2 nemohl najít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale opravdu jo. Střelil do mě celkem 3x a 3 x mě zapálil, takže žádné takové. A pokaždé, když mě někdo dostane, tak se koukám koho to napíše. Tam nikdo jiný nebyl. Dnes jsem třeba jel lesem a T-44 stála za skálou. Viděl jsem, že tam něco je a tak jsem se natočil a vyjel proti ní. Čelně jsem šel na ránu. Odhadem mě dnes daly T-44 víc jak v 90%. Přežil jsem jenom 3 bitvy a to pouze proto, že jsem se k ničemu ani nedostal.

 

asi bys toho Ferdu mel reklamovat :) dali ti nejakej vadnej kus.

ja nemecky TD nehral, ale rusky jo a ty me bavily hodne. SU-100 asi nejvic. jinak hraju jen rusky medka a je to docela zabava, i kdyz myslim ze na tanky ve WT jsem docela lama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak to nebylo na velkou dálku a ze předu...

 

BTW: Tu poslední bitvu jste vyhráli díky maníkovi v TD co celou bitvu někde jezdil a nepotkal nepřítele...měl 0 bodů v tabulce a kolega z klanu ho s IS-2 nemohl najít...

Jo, tak to jsou případy, kdy přežiju, že jezdím po mapě a hledám nějaké místo odkud bych aspoň kousek mapy viděl a nebylo vidět mě. Jinak si tu vzdálenost můžeš přeměřit, bylo to na té mapě Karelie, jak se vyjede hned od startu jenom kousek a vykukuješ zpoza té skály a naproti přes tu roklinu je vidět na rusáky. Takže to je čelně na 100% protože z jiného úhlu se střílet nedá, tank je tam ze všech stran krytý skálou a vzdálenost si nějak zkus odhadnout ale je to docela daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle maník asi koukal po krásách mapy...na Karélii  :facepalm:

 

To místo vím kde myslíš, a je dost daleko na to aby Tě s T-44 neprostřelil, nebo máš prostě takovou "*****...ou" smůlu, že střela dopadla ze zhora na podvozek před dělem, jiné místo neprobije.

 

Čelně jsem Ferdu ještě nesundal, buď jsem to nestihnul, protože mě s železnou pravidelností vypínají na zásah, nebo jsem mu udělal nějaký drobný poškození (pás, pérování, převodovka) a on mě hned na to sundal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každém případě mi přijdou pohyblivé tanky mnohem vlivnější. Teda zatím protože víme prd, jaké budou další mapy. Už jenom ten fakt, že děla mi zatím přijdou stejně přesná i účinná a jestli střílí z 88mm Tiger, Tiger II a nebo Ferdásek, tak to vyjde nastejno ale  ta pohyblivost a otočná věž dává strašnou výhodu. Na pancíř se také nedá spoléhat protože jde každý z tanků na ránu pokud se nestačí natočit čelně a to Ferda teda nestihne ani omylem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi zůstane, light 3x, med. 2x a heavy 1x. U TD je to jak který, některý jenom 1x, hlavně u Němců (JgPanther, Ferda, ISU-152) a některý 2x (SU-100, StuG). Akorát nevím jestli to nechají takhle i v simulátoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíšku na křížku to je přece jasný že pohyblivější tanky jsou vlivnější než pomalý mastodonti. Se podívejte kterým směrem se vývoj tanků ubírá a co byla naopak slepá ulička. Těžcí němci obecně jsou podmotorovaní až hrůza, a kdyby vám k tomu přidali ještě trable s pohonným ústrojím, tak nepřejedete ani mapu.

 

Ferdinand obecně bylo dost nešťastný TD a ta jeho stodolovitost byla spíš na obtíž než ku prospěchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak JgTigra nemám, ale už jsem se s ním několikrát střetl v bitvě. Moje T-54 s ním neměla problém. Jednoho jsem zničil cca na 1km z boku a druhej se na mě rozjel jako hrdina a po jedné ráně na vanu šel do garáže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...