Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Herdek!!! S letadlama jsem neměl ani 1/4 takových problémů co se týká nastavení ovládání jako s těmi tanky !!! Jak mám zamířit a aktivovat ty dělostřeleckou podporu ?! Zmáčknu klávesu pro aktivaci, pohled se trochu změní ale nemám tam žádný záměrný kruh a nebo něco a pak nevím co zmáčknout aby to tam jako padalo.

 

Aktivuješ arty, pohled se změní a měl bys vidět žlutý přerušovaný kruh tím zamíříš na místo kam mají pálit, potvrdíš a artyna se pustí do práce (nepřítel dostane o útoku info), nevim jak to máš všemožně přenastavený, ale "Y" si můžeš změnit pohled zaměřování arty (z větší výšky)

 

znovu se vracím k souboji s KV-1. Tentokrát role pitomce připadla Pz III  Ausf. E

 

Top munice má prorazit na 10m 88mm. KV-1 má na trupu 75mm pancíř. Opravdu to bylo na rovině o nějakém úhlu nemohla být moc řeč. A nic a nic, prostě nic. A už vůbec nemluvě o tom, že nedá čelně StuG III (50mm) a Pz II.

 

Pozoroval to někdo též?

 

Jaký mód?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě už to nebaví. Hromadu věcí vůbec nevím, jak ovládat. To spustili Betu a ani k tomu nikde není manuál ovládání?

 

- WASD pohyb tanku,

- myš pohyb věže a kanónu + střelba,

- "V" změna pohledu

- "Y" přiblížení pohledu

- "C" + myš rozhlížení

- "X" označení nepřítele (jen AB)

- 1,2,3,4 změna munice, pokud je už nabito, tak je pro změnu náboje třeba vystřelit

- 5 dělostřelecká podpora (jen lehké a střední tanky)

- 7 hasící přístroj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to tady tak čtu tak bych Vám chtěl něco říct. Hlavně nešiřte paniku, když Vám není něco jasné tak se zeptejte. Hlavně si nemyslete, že když jste dobrý ve WoT, že si to budete dávat i ve WT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- WASD pohyb tanku,

- myš pohyb věže a kanónu + střelba,

- "V" změna pohledu

- "Y" přiblížení pohledu

- "C" + myš rozhlížení

- "X" označení nepřítele (jen AB)

- 1,2,3,4 změna munice, pokud je už nabito, tak je pro změnu náboje třeba vystřelit

- 5 dělostřelecká podpora (jen lehké a střední tanky)

- 7 hasící přístroj

Hezké, nicméně pro mě nepoužitelné protože mám přenastavené ovládání pro letadla už asi rok. Já potřebuju vědět, kde a pod jakým názvem se která ta funkce nastavuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Forger nj člověče, ale v tom případě jak dál? Capovací formule to tedy moc není, když vidím to sadomaso na němcích, tak pokud nedojde k nějaké změně, nic jiného nechci ani rozjíždět.

Ještě k munici- tak mám počítat s tím, že průraznost +/- autobus a Kelišové to neprošije prasečí chlívek. Nj tak se tam jdu zase podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja dneska opet jezdil rusky lighty a medka. teda zkousel jezdit. T-80 super, T-50 super, teda aspon proti vetsine tanku, smrt nastava kdyz clovek potka Stuga. ten zm*d se neda celne probit snad s nicim co soveti na prvnim ranku maji, na bok se mu nedostanu, protoze se otaci rychlejc nez T-50 otoci vezi. pak vlezu do prvni T-34, ta verze z roku 41 co ma prubojnost asi 70mm. a proti me tygr, tygr, tygr, Jagdpanzer IV, Tygr, obcas Pz IV. hardcore. kamkoliv vylezu tam ji schytam, tygra neprosiju nikam :D myslim ze jsem mu jednou poskodil pas, nebo spis poskrabal lak. tak si rikam, ze bych potreboval T-34-85, nebo neco podobnyho, jenze na to se prokousat asi nebude prochazka

 

Když to tady tak čtu, hoši, má Germány vůbec cenu hrát? Nebo tam zase jsou nějaký nabušený ruský vobludy? :-D

z my zkusenosti germani vyhravaji skoro na vsech rankach, akorat patej - posledni jsem jeste nezkousel, na prvnim je to vicemene vyrovnany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil par bitev. Hm, pekny. Litam tam tam jak hyperaktivni mysohryz a vetsinou houby z toho :-D Ted vazne. System hry je samozrejme jinej a uz jen absence cervenyho oramovani tanku je pro me dost problem :) Mnohem horsi je, ze moje PC je asi fakt uz dost smejd, takze FPS cca brutalnich 5, ale jednou jsem zahlidl i 15 :Smile_trollface:  Ale dokonce jsem i 2 tanky sundal! :-D
 I pres tohle me to dost bavilo, takze koupe novyho PC ziskala na urgentnosti :(

 

Edit: Ta T-60 je co za svinu?? Stal jsem 4-5 minut a 2-3 enemaci to do me prazili a dalo jim hodne prace me sundat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké, nicméně pro mě nepoužitelné protože mám přenastavené ovládání pro letadla už asi rok. Já potřebuju vědět, kde a pod jakým názvem se která ta funkce nastavuje.

 

Nemám teď možnost spustit hru, takže nevím jak přesně to tam je napsaný, ale máš štěstí našel jsem starší video v češtině, tak doufej, že to nezměnili, tak se připrav je to děsná změna oproti tomu co jsem napsal takže:

 

 

- WASD pohyb tanku,

- myš pohyb věže a kanónu + střelba,

- "V" změna pohledu -> přepnout pohled

- "Y" přiblížení pohledu -> přiblížit kameru

- "C" + myš rozhlížení -> aktivace rozhlížení myší

- "X" označení nepřítele (jen AB)

- 1,2,3,4 změna munice, pokud je už nabito, tak je pro změnu náboje třeba vystřelit

- 5 dělostřelecká podpora (jen lehké a střední tanky)

- 7 hasící přístroj

 

 

Takže pod těmito názvy to ve hře hledej, a zkusil bych to v ovládání rozhlížení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prvotní dojmy - Naprosto fantastický!!!!! Rozjel jsem rudý, už jsem na T-34 L-11 a už teď mě to baví víc než WoT... T-50 je s APCR úžasná, T-34 L-11 celkem ujde. Low nastavení (momentálně hraju na nic moc notebooku) a jedu GF na 30 FPS, takže hratelný. Super, super, super!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Forger nj člověče, ale v tom případě jak dál? Capovací formule to tedy moc není, když vidím to sadomaso na němcích, tak pokud nedojde k nějaké změně, nic jiného nechci ani rozjíždět.

 

Ještě k munici- tak mám počítat s tím, že průraznost +/- autobus a Kelišové to neprošije prasečí chlívek. Nj tak se tam jdu zase podívat.

 

Zkus RB nebo SB, alespoň tě nebude štvát že jsi něco neprostřelil, i když zelený křížek tvrdil něco jiného  :pirate:  Tam je trefování se, a trefování slabých míst tanku úplně jiný zážitek.

 

ja dneska opet jezdil rusky lighty a medka. teda zkousel jezdit. T-80 super, T-50 super, teda aspon proti vetsine tanku, smrt nastava kdyz clovek potka Stuga. ten zm*d se neda celne probit snad s nicim co soveti na prvnim ranku maji, na bok se mu nedostanu, protoze se otaci rychlejc nez T-50 otoci vezi. 

 

 

První Stug má vpředu takovou pěknou dírku, kam mu to můžeš posílat. 

 

 

Edit: Ta T-60 je co za svinu?? Stal jsem 4-5 minut a 2-3 enemaci to do me prazili a dalo jim hodne prace me sundat.

 

T-60 je taková kouzelná svině, ta až bude v pořádku, tak budeme o krůček blíž k OBT  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný to test, kde na sebe narazí záloha z ranku 1 proti Tigerovi z ranku 3... co se na tom asi tak může natestovat? :teehee: Díky tomuhle je to totálně nehratelný... místo toho, aby se lidi naučili principy hry proti sobě rovným a hru si osahali, tak spíš čas tráví na respawnu bez špetky možnosti nějak ovlivnit bitvu... jinak to ovládání tanku respektivě nastavení to je zatím problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hele Kanare, jak tak čtu ty tvoje lapálie, nezkoušíš ty do toho zase namontovat joystick, že ne? :-D :-D (nic ve zlým ;-) )

 

Už se těším, až večer taky prubnu tančíky... Jestli tam jde spawnkilling, tak to bude maso, no uvidíme, nebudu hanit večer před dnem (prosím oceňte na této parafrázi známého výroku i to, jak mi to vzhledem k době spuštění eventu hezky chronologicky sedí :-D :-D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hele Kanare, jak tak čtu ty tvoje lapálie, nezkoušíš ty do toho zase namontovat joystick, že ne? :-D :-D (nic ve zlým ;-) )

 

Už se těším, až večer taky prubnu tančíky... Jestli tam jde spawnkilling, tak to bude maso, no uvidíme, nebudu hanit večer před dnem (prosím oceňte na této parafrázi známého výroku i to, jak mi to vzhledem k době spuštění eventu hezky chronologicky sedí :-D :-D)

Knipl tam mám připojený ale nikoliv na tanky. Přece ho nebudu odpojovat? Také mě to napadlo, že se to třeba nějak spolu pere..... :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele, já být tebou, tak ho zkusím odpojit... sichr je sichr a zapojit knipl přece není takovej problém, ne? BTW neumožňuje náhodou WT někam uložit nastavení ovládání (lovím to z hlavy, už jsem tam déle nebyl a momentálně ještě patchuju, čili se nemůžu podívat)? Pokud ano, tak bych si to uložil, jak to máš vyladěný na lítání, dal reset na default a zkusil to s výchozím nastavením a bez joye... Co jsi tu tak psal ohledně těch tvých lapálií typu "nefachá mi klacek", tak sis zřejmě s ovládáním dost hrál a je možný, že to máš všelijak poštelovaný... minimálně je zvláštní, že nikdo jinej tu zatím takový problémy jako ty nereportuje... takže za mě joy pryč, ovládání default a vidělo by se ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak ...PictusCZ má pravdu. Ked som sa dostal do bety a spustil prvý krat tank do hry tiež mi to nešlo sa pohnut stál som na mieste a krutil s vežou ako prd v gatiach. V nastaveniach som dal vychodzie nastavenie a jediné čo som si zmenil a mením je prepínanie sniper modu na shift. Ked idem hrat lietadla tak si tam zasa dám V a je to vybavené nič ine netreba nastavovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný to test, kde na sebe narazí záloha z ranku 1 proti Tigerovi z ranku 3... co se na tom asi tak může natestovat? :teehee: Díky tomuhle je to totálně nehratelný... místo toho, aby se lidi naučili principy hry proti sobě rovným a hru si osahali, tak spíš čas tráví na respawnu bez špetky možnosti nějak ovlivnit bitvu... jinak to ovládání tanku respektivě nastavení to je zatím problém...

njn ale uvědom si že je to uzavřený beta test.na testovacím servru to bylo nastaveno uplně jinak.ted to prostě nastavili tak asi z nějakého důvodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...