Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

T-50 je boží OP mašinka. Jezdí do konce bitev bez jedinýho poškození a ničí vše, co ukáže motor nebo munici  :laugh:  Dneska byla sranda. Vždy, když si na mě někdo yjel, tak prd, a věž támhle... štěstí.

eEBgH.jpg

KC0Ib.jpg

 

Už jsem vzdal střelbu do němců čelně. Když to jde, tak vše do motoru. Ať shořej sami. Nedaří se mi na nich najít munici, ale oheň to zvládá lépe.

 

 

Odchod z bitvy... když vám to udělají dva tanky o tier výš... horší jak WOT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravým myšítkem

 

Zvedáku, neboj, oni T-50 opraví. Protože se na fóru řve jak je to OP. Ale když je přeboostovaný tiger nebo panther tak se mlčí...zajímavé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí ho hodit jako dvojku a je na průměru.

 

Ty historický sakra vynášej...panečku, asi to začnu jezdit  :laugh:

 

Co jsem četl, tak má údajně příliš silné pancéřování. Jezdí jako sériová verze, ale armor má jako prototyp který byl o 4 tuny težší. Takže spíš čekej, že mu zeslabí pancíř na správnou hodnotu

 

Jj, v HB je to jinej vejvar...proto taky arkádu nehraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže když Tigra neprostřelím s T-34/85 na 500m z boku tak je něco špatně. Buď poladili Němce do + nebo rusům domrvili munici. Protože podle hry má Tiger z boku 82mm a T-34/85 má na 500m průbojnost 111mm...takže je někde chyba. 

 

A po tom co vídám v bitvách jsou teď Němci opravdu moc naboostnutý. Není vyjímka 3 Tigři na Kursku rovně středem mapy a nic, celý to projedou jako by tam nikdo jinej nebyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako kdo dělal UI této hry a vše kolem musí být šílený retard, to je tak nepřehledný, neintuitivní.... Ale mám dotaz, skončí bitva, já dostanu hafo zkušeností na výzkum, tu co jsem měl rozdělanou se mi výhrou vyzkoumala, koupím jí a zbude mi hafo XP. Ale z té tabulky já nemohu za boha vyskočit a nutí mě to všechny XP utratit a to já nechci, protože nevím, jak potom lajna vylepšení pokračuje. Jde nějak ta tabulka opustit aniž bych musel vše utratit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč všechno utratit?? Za bitvu dostáváš v podstatě 3X XP, jednou do vozidla s kterým jsi byl v bitvě, podruhý do vozidla co právě zkoumáš ve stromu a třetí Ti jdou free expy na převedení za goldy. Takže tím, že si něco na tanku nevyzkoumáš tak nic neušetříš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že jsem dotaz napsal dost jasně... Já nevím, jak lajna vylepšení pokračuje a v té tabulce po bitvě kde mohu XP utratit, ty následující vidět nejsou. I je tam poznámka, že tu tabulku mohu opustit a rozhodnout se později na co XP utratit, ale jak jí mám opustit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže když Tigra neprostřelím s T-34/85 na 500m z boku tak je něco špatně. Buď poladili Němce do + nebo rusům domrvili munici. Protože podle hry má Tiger z boku 82mm a T-34/85 má na 500m průbojnost 111mm...takže je někde chyba. 

 

A po tom co vídám v bitvách jsou teď Němci opravdu moc naboostnutý. Není vyjímka 3 Tigři na Kursku rovně středem mapy a nic, celý to projedou jako by tam nikdo jinej nebyl...

Hlavně že když Němci dávali T-34 L11 20x z blízka do motoru a nic, tak jsme byli uplakánci... SUčka, IS-1, KV-85 a T-34-85 dávaj Tigry a Panthery z boku jak nic, tak nebreč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně že když Němci dávali T-34 L11 20x z blízka do motoru a nic, tak jsme byli uplakánci... SUčka, IS-1, KV-85 a T-34-85 dávaj Tigry a Panthery z boku jak nic, tak nebreč. 

A zase je tu někdo, kdo rád mluví o pláči a netuší, co pláč znamená... v citovaném příspěvku žádný pláč nebyl. Navíc je to fyzická aktivita, kterou jen těžko přeneseš na internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně že když Němci dávali T-34 L11 20x z blízka do motoru a nic, tak jsme byli uplakánci... SUčka, IS-1, KV-85 a T-34-85 dávaj Tigry a Panthery z boku jak nic, tak nebreč. 

tohle neni o breceni ale o historicky presnosti, T-34 85 by mela Tigra z boku na 500m prosit, tim diskuse konci. ja souhlasim s Tomem, ze Nemci jsou hlavne co se tyce pancire moc naboostovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně že když Němci dávali T-34 L11 20x z blízka do motoru a nic, tak jsme byli uplakánci... SUčka, IS-1, KV-85 a T-34-85 dávaj Tigry a Panthery z boku jak nic, tak nebreč. 

 

copak se Ti nezdá?? Chápu, že si myslíš, že jsou Německý tanky nezničitelný a proto Ti to přijde v pořádku. Proto s Tebou nemá žádná debata na toto téma cenu. V době kdy Ty a Tobě podobní uplakánci brečeli nad OP T-34 jsem v klidu jezdil s Pz IV a Pz III a normálně jsem je dával...tak tady nemel takový blbosti o nějakým brečení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že jsem dotaz napsal dost jasně... Já nevím, jak lajna vylepšení pokračuje a v té tabulce po bitvě kde mohu XP utratit, ty následující vidět nejsou. I je tam poznámka, že tu tabulku mohu opustit a rozhodnout se později na co XP utratit, ale jak jí mám opustit ?

 

zkoušel jsi ESC???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo co s tím? V menu mám skin dobrej ale ve hře tenhle brčál nebo žlutej šit :D Ať udělám cokoliv změna skinu atd... neděje se nic a to stejné u rusáku  ...

 

 

shot_2014_04_06_16_24_18.jpg

 

 

 

 

Ano, hlásím stejný problém s kamufláží. Taky vypadám jak idiot ve žlutým tanku v zeleným lese  :laugh:

 

No mám dojem, že problém je jen u hráče a ostatní vás vidí s navolenou kamufláží. Ale ví se o něm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...