Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

Je to disciplína, která je součástí hry. A mít Tankové Eso znamená, že máš v mrtvolách pořádek a žádná ti nechybí.

 

Kdysi jsem o tom přemýšlel, ale pak jsem to nějak zavrhl a pak už bylo tanků ve hře tolik, že jsem se na to vykašlal, honit nějakej mongolskej tank kdesi v horoucích peklech, abych dostal jeden metál, se mi fakt nechce, ale gratuluju všem, co to ještě stihli za rozumných podmínek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když začneš lovit nějaký tank, tak většinou zjistíš, že ho máš v týmu a u enemáků se po něm slehla zem. Ale ono to jde, kouknu na seznam, vyberu si oběť a jdu po ní i do horoucích pekel.Kde jsem vlastně doma. :laugh:

 

Když si tak představím, že v jedné bitvě se sejde dohromady třeba pět hráčů, co si "jedou ulovit konkrétní tank", tak se pak nemůžu divit, že to takticky vypadá tak, jak to vypadá a část týmu jede úplně do prdele :-D Nevím, pro mě byla tahle medaile na pořadu dne fakt někdy na začátku, s rozumným počtem strojů. Ale trávit hru tím, že budu sledovat, co ještě nemám v seznamu a specificky to lovit, to mě fakt neba, ale je to na každým, nikomu to neberu, když ho to baví :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to průběžně doplňuješ, a hraješ od začátku WoT, tak jich vždycky chybí tak cca 1-5. Je to adrenalinová činnost, zejména ten poslední ...Mě třeba teď ze 7 co přidali chybí furt 5 (vč. KV-1S což nechápu) odehranejch tak 300 bitev od tý doby.  Ale ano, beru to tak, že držitelé tankového esa tvoří "elitní klub", se vším co k tomu patří, vč. toho že jiní tvrdí, že jim na tom nezáleží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To:PictusCZ

 

Nesmíš připustit dlouhej seznam. Kolik může veteránům chybět strojů? Tak max. 5-10, což je brnkačka. Prémiaky se nepočítají.

 

To:Ferenc96

 

KV-1S jsem myslím umlátil Marderem 38T.

 

Věř, že veteránovi, kterej to hrál od bety, ale pak se na to vys... a mezitím tam přibyly dva národy a x lajn, dost :-) Hele já prostě na lovce tanků dlabu, minimálně na PC, možná se pokusím na iPadu v Blitzu, ale ve "velkém" WoTku fakt ne :-)

 

Ferenc96: Pokud ten metál někdo má, tak mu to přeju, ale mně to prostě za ten čas, co bych do toho musel narvat, nikdy nestálo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vždy překvapí, když ho dostanu  :laugh: Vždy je to nějakej malej němec.

Jj, já ho naposledy dostal někdy minulý týden, tuším, že poslední byla lehká T-54.

Ale nejvíc jsem se kdysi "načekal" na X. britskou artynu, tehdy mi připadalo, že jí mělo max 10 lidí na EU (public).

Byla něco jako yetti, všichni o ní mluvili, ale nikdo jí neviděl :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TANKOVÉ ESO mi přijde něco jako vsadit se, že oš**káš všechny holky na škole... Je dobré to stihnout za rok, než ti tam přijde další ročník :-D Protože pak musíš nahánět nějaký další :-D Takhle jsem se cítil jí, když jsem svého času o té medaili uvažoval, pustilo mě to celkem rychle :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TANKOVÉ ESO mi přijde něco jako vsadit se, že oš**káš všechny holky na škole... Je dobré to stihnout za rok, než ti tam přijde další ročník :-D Protože pak musíš nahánět nějaký další :-D Takhle jsem se cítil jí, když jsem svého času o té medaili uvažoval, pustilo mě to celkem rychle :-D

Když jsi ve formě, tak další ročník, zajímavý ročník. To starý už tak netáhne, že jo. :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak jsem konečně sejmul toho malýho premiového hajzlíka BT-SV. Premiaky se do esa sice nezapočítávají, ale byl to poslední stroj, který jsem za celou dobu hraní potkal a ještě neměl jeho mrtvolu. Z premiaků co se mohly vyskytnout na EU serverech mi chybí akorát německá Pz.Kpfw. V/IV Alpha, která vím, že existuje, ale nikdy jsem ji nepotkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

a mít ji v garáži? jsem hrdým majitelem! ale vyžaduje full gold provoz.

 

K tomuhle se dostali jen pamětníci pravěku WoT. :woot: Zatím mám jen 50K. bitev a snad ji potkám v enemáckým týmu než půjdu do důchodu. :laugh:

Sakra proč jich nejezdí víc,vždyť nevypadá špatně.

Si dejte proti sobe pocitanou ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...