Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

tak jsem vytáhl zakoupeného premiového Typhoona za Brity a klasická Německá nálož, pěkně sem si zalétal, oprášil nějaké ty taktiky a dal dva killy... mohli být tři, ale Bfko co jsem načal, tak už koukám že ho dorazím... ale všimnul sem si, že se mu netočí vrtule, tak sem ho nechal přistát v poli, což se mu asi povedlo a dal logout :-D ještě zbýval jeden soupeř a munici by mohla být potřeba... takový akt džentlemanství :Smile_sceptic:  ale expy ani lions již nepotřebuji, takže proč ne... navíc nevím, co je horší... jestli být sestřelen, nebo se někde roztřískat v lese  :Smile_trollface:  :lol: ... jediné co by mě sejřilo, že by ho někdo dorazil za mě...  :surpised: (65k lions a 12k exp)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, uniklo mi něco, že se mi automaticky nepřepínají jednotliví střelci na B-25, podle toho kam mířím? V Nastavení ovládání jsem nic jako přepínání mezi střelci nenašel a přijde mi, že mohu ovládat pouze horního, což mi přijde divné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je podle mne blbost, preci nemuzu kdovijak dlouho litat s jednim strelcem, to nedava smysl. Chapu to tak, ze jde o zkusene strelce, taky tech bodu, co na ne potrebujes. V zakladu to jsou proste zelenaci....

Ale jestli to tak je, tak to je naprosto nesmyslny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je podle mne blbost, preci nemuzu kdovijak dlouho litat s jednim strelcem, to nedava smysl. Chapu to tak, ze jde o zkusene strelce, taky tech bodu, co na ne potrebujes. V zakladu to jsou proste zelenaci....

Ale jestli to tak je, tak to je naprosto nesmyslny...

Mě to připadalo tak, že když nemáš víc střelců vyexpených, tak je nemůžeš ovládat ručně. Ale je to jen moje domněnka, nikdy jsem tomu nevěnoval větší pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

V tom filmu je bezva muzika, myslím, že skupina Pantera a nebo Panthera?

Ne, je to nějakej Don Felder- Take in ride... complet soundtrack je zde https://www.youtube.com/playlist?list=PL37390DB39985A5A3

 

Jinak další zajímavý animovaný vážný film o letecké tématice jest Porco Rosso, také povedený kousek :-) (ale je to fakt jinej sud) 

 

http://www.csfd.cz/film/42133-porco-rosso/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký recept jak lítat se Spitfire mk22?Prostě pro mě jsou britská éra zakletá a nejde to a nejde. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

 

 

vysoko,máš Grfifona  a ten je do výšky a tuto výšku si držet, pozor na střemhlav dolů, bo se tomu nevím jak nyní lámaly křídla.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci mám takový problém s ekonomikou kontra win. Hraju hlavně arkády a narážím na problém, že když lovím bombry , tak dostávám na 2-3 sestřely celkem prd, ale vyhrajeme ( většinou) . Když jdu do kotle tak mám podstatně více sestřelů a peněz, ale prohrajeme :)

U Amíků jsem nechal jen bombry a tam se snažím vydělávat což jde pěkně, ale s těma stíhačkama na IV tieru mám nějaký problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci mám takový problém s ekonomikou kontra win. Hraju hlavně arkády a narážím na problém, že když lovím bombry , tak dostávám na 2-3 sestřely celkem prd, ale vyhrajeme ( většinou) . Když jdu do kotle tak mám podstatně více sestřelů a peněz, ale prohrajeme :)

U Amíků jsem nechal jen bombry a tam se snažím vydělávat což jde pěkně, ale s těma stíhačkama na IV tieru mám nějaký problém :)

 

to je právě ono, bud pomáháš - lovíš bombry což se na výsledku jak sám píšeš projevuje , ale méně vyděláváš, nebo koukáš jen na sebe , jdeš do kotle aby jsi toho co nejvíce sundal ( což paradoxně taky pomáháš )  a vyděláš víc, v arkádě jsou však bombardéry daleko významnější než v RB, protože odhodí, pak se jim bomby zase nabijí....a jsi schopen prohrát právě proto že rozbombardují nakonec letiště....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak, základna jde sejmou na jeden nálet, za 1,5 min jsou sejmuté 3 základny a za 2,5 minuty je vyčistěno a spokojený je jen bombardér , k tomu klidně 2 sestřely obranou , to mi prostě připadá úchylné :), podle mě by za bombry měly být větší odměny , aspoň v arkádě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...