Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Včera jsem, dokud byl ještě slevněný koupil Sabre, nehrál jsem s ním, poprvé až dnes a udivilo mě, že mám na účtu nějak moc lionů. Teď jsem prolézal log a zjistil jsem, že za achievment, kdy si koupíte první tier 20 letadlo dostanete bonus 0,5 mega lionů. Což v podstatě zaplatilo prvotní výcvik posádky, příjemné překvapení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po tyzdni som si konecne pohol vyskusat novy patch. ale tada som sklamany.. v arkade je to tragedie teraz som rad ze si dam tak 4 fragy.. najviac ma stve ze moje oblubene stroje teraz lietaju jak tehly a to ze ked chcem nekoho sundat tak na to treba ovela dlhsi cas ako pred tym. Beaufigter a A20 uz ani netaham do vzduchu.. takze asi sa vydam cestou HB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po tyzdni som si konecne pohol vyskusat novy patch. ale tada som sklamany.. v arkade je to tragedie teraz som rad ze si dam tak 4 fragy.. najviac ma stve ze moje oblubene stroje teraz lietaju jak tehly a to ze ked chcem nekoho sundat tak na to treba ovela dlhsi cas ako pred tym. Beaufigter a A20 uz ani netaham do vzduchu.. takze asi sa vydam cestou HB.

moudré :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moudré, možná. Dneska jsem se chtěl s P 47 přihlásit a vyšlo to až asi po 10 min :-( a pak jak napotvoru jsem sundal 2x dělo a vypadlo mě připojení :-( . Amic čekají frontu do cca 13ranku a od 14 zase čekají frontu němci, alespň dle té přihlašovací tab.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moudré, možná. Dneska jsem se chtěl s P 47 přihlásit a vyšlo to až asi po 10 min :-( a pak jak napotvoru jsem sundal 2x dělo a vypadlo mě připojení :-( . Amic čekají frontu do cca 13ranku a od 14 zase čekají frontu němci, alespň dle té přihlašovací tab.

včera jsme hráli cca 10 bitev s kolegou v HB... předtím měl odlétáno cca 10 bitev v HB, jinak létá arkádu... mno docela si chrochtal :-) bavilo ho to... jak sám říkal, tak si vydělá o dost více a zážitek ze hry byl také lepší :-) Hlavně také příjem exp měl teda o dost velký než já, ale včera se mi nedařilo ;-)

Otázka MM je stále stejná, málo hráčů apod. je dobré si prohlédnout tu tabulku, kde je více ranků atd... jinak samozřejmě ve špičce funguje MM obstojně... viz arkáda mode, díky množství hráčů je vstup do bitvy téměř okamžitý, to samé bude v HB až bude dostatek hráčů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, tak jsem zkoušel Mitchell a myslím, že budeme docela kamarádi :-) Není to sice taková bestie jako A-20 co se týče obratnosti, odolnost mi subjektivně oproti A-20 přijde mírně nižší, zase to trochu kompenzuje větším počtem střílen...

 

S těma počátečníma minibombičkama bývá nejlepší vybrat si nějaký konvoj a nasypat to tam, ono o nic většího se ani nemá moc cenu pokoušet... Řekl bych, že je to docela dobrý letadlo pro lidi, kteří se chtějí konečně přinutit začít bombardovat přes bombometčíka (pouštět se s tím kzemi je vzhlem k letovým vlastnostem drobátko risk), ale zase je nebaví "šouravé" bombardéry typu He-111, Wellington apod..

 

Za mě s Mitchellem spokojenost.. střílny mí i docela dobře rozmístěný, takže otravná stihačka skoro vždycky může něco "slíznout", celkově dojmy pozitivní ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a teraz som zažil neuveritelnu bitku.

 

Štart bol ešte ok - avenger a 10 pozemných killov. Potom to ale prišlo.

3 súperove lietadla som rozobral na šrot, ale vždy priletel nejaký "kolega" a dal posledný zásah: Tento kill systém je proste chorý.

4.tý bomber som rozobral ako lego, išiel už neovládatelný k zemi, ked ho "zostrelilo" AAA.

Beufightera, môj prvý regulérny kill, mi jednoducho nezapočítalo, pričom som jasne pozeral na "xxx shot down by Matho" vpravo dole.

S Wildcatom som nabúral, ked som sa snažil zostreliť posledný pillbox ...

 

Suma sumárum, stratil som 5 lietadiel a zapísal si 0 (nula !) killov.

 

A aby som nezabudol, raz ma zramoval vlastný...

 

:Smile-hiding:

 

Systém aspon započítal všetky tie asistencie a crity a mal som vo výsledku slušných 46k expov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja som si to vsimol, podla vysvetlennia co som dostal je to sposobene tim ze Jaky mali drevennu kostru takze sa do nich gulky zavrtavali ??? Ale ked do vas suti 4x20mm kanon a vy letite spokojne dalej tak to uz strelec riadne nervaci. Keby mali o chlp lepsiu vyzbroj napriklad o jeden kanon viac asi naj stroje by to boli. A doporucujete s nimi nalietavaz zhora ci mozem sa stim aj dole trocha potocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...