Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Zajímalo by mě jak může mít někdo wn8 112!

 

Třeba tenhle: http://www.noobmeter.com/player/eu/13scakcs3557/510164053/)

 

Já, i když všechno podělám, nevystřelím a okamžitě chcípnu, tak minimálně dostanu 145.

 

Jak se daj uhrát takový mizerný staty? Mimochodem, výše uvedený hráč psal do chatu "another noob team", když měl top tank (VK45,00) a samozřejmě nedokázal nic uhrát (ale na to už jsem si nějak zvykl ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stání v rohu mapy, 1 výstřel, cinkanec, rozebrání. Jízda v první linii, jedna penetrace, konec. Kemp v rohu mapy, rychlá výhra. AFK, AFK, Jedna hra, AFK,AFK... ono se to už nějak vyexpí.

Rozumím, ale já mám v takovým případě min. 145 (jak jsem výš psal) - a tenhle musel mít většinu her ještě níž než 100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

V 9.8 stačí pro splnění mise ART-11 na T-55A zničit jeden tank a poškodit druhý. Tak že by předem už pár misí upravili ať hráči tolik nebrečí ?

Zajímalo by mně jaká mise bude pro T28 HTC, protože mně tam logicky nic nepasuje, nebo že se u mise na Stuga počítali shozené pásy ?.

Stug IV, ART-11 : poškoď dvě vozidla -> poškoď dvě vozidla

T28 HTC, ART-11 : poškoď tři vozidla -> ?????

T-55A, ART-11 : znič jedno a poškoď dvě vozidla -> znič jedno a poškoď jedno vozidlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...