Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Když už jsme tu, třebas to uvidí i jiní lidé a víc názorů víc vykoumá.

Jedna otázka - jak zde funguje spoting? Před počátkem videa byl Batman zajetej za barákem. Já spotlej do té doby, co zazní žárovka ještě ani nebyl.

 

 

Žárovka funguje až pár sekund po tom, co jsi spotnutej (odhadem 3 sec.?) A mezi váma je opravdu to křoví, hrálo to roli. 100% spotnutí je zajištění až od 50m. Vy jste od sebe 103m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hram tuto hru uz od bety.Ale v podstatate stale nechapem,naco tu je nejaky MM,ktory miesa medka tier6 vs.heavy tier 8.Realne tu kazdy den hra 85-90 k ludi(125-130K).Nech mi nikto nehovori,ze sa nenajde 30 tankov rovnakeho tieru.Preco proste nehraju T6 vs T6,T7 vs.T7.....Je tu desat tierov-teoreticky 8 500 rovnocennych tankov z kazdeho tieru..To je ako keby som zostavil hokejove muzstvo od starsich dorastencov po navratilcov z NHL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žárovka funguje až pár sekund po tom, co jsi spotnutej (odhadem 3 sec.?) A mezi váma je opravdu to křoví, hrálo to roli. 100% spotnutí je zajištění až od 50m. Vy jste od sebe 103m.

To vím, že žárovce to trvá 3s, jenom mi prostě nejde do hlavy, že on mě viděl včas i přes mé veškeré výhody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

To vím, že žárovce to trvá 3s, jenom mi prostě nejde do hlavy, že on mě viděl včas i přes mé veškeré výhody.

 

Když se koukneš podrobně na ten záznam, tak tam jde vidět, že bokem jsi mimo křoví v přímce s enemy ... Enemy je ve křoví a ty na boku tanku máš signální bod ( jsou po celém tanku ) a tedy ty ho nevidíš, ale on Tě spotne přes ten bok, co nemáš ve křoví. Odhalí se až po tom, co vystřelí. To bude pouze v tomto ... Když by jsi byl správně skryt, tak by Tě neviděl. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest LucSulla

Nevím, kam to dát, protože debata u novinek ve hře je z nějakého důvodu zavřená: může mi někdo, prosím, vysvětlit jaké jsou výhody chystaného serverového roamingu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kam to dát, protože debata u novinek ve hře je z nějakého důvodu zavřená: může mi někdo, prosím, vysvětlit jaké jsou výhody chystaného serverového roamingu?

 

Moc jsem toho nenašel, ale jukni sem

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/279267-rusove-odpovidaji-na-foru-pouze-preklady/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest LucSulla

Takhle - já vím, CO to znamená, ale nevím, PROČ bych to měl využívat (rudá banda na EU serveru mi stačí) a nebo proč to implementují WG (co z toho budou mít).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už žádné vysvětlení nehledám, mě už ani ty nesmysly ve hře nepřekvapují. Viz screen. Mám nejsilnější kanón v bitvě a neprostřelím nic. Naprogramovaná prohra. Jaké hledat vysvětlení asi? 

 

shot052ufu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Kanáre, mě to netrápí, jen jsem se na to ptal. Překvapuje mě, že zakladatel tohohle topicu se diví, že sem lidi přispívají. Jo, ahá, to vlastně není nic proti WG, tak se ti to nehodí.

Boby, fakt mě kromě toho modu den/noc nic nenapadá, takže sorry, ale odpověď nenajdu. Jedině, že by to tam měli připravené na ten mod den/noc a když ho nezaktivuješ, tak je tam prostě měsíček schovanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, mě to netrápí, jen jsem se na to ptal. Překvapuje mě, že zakladatel tohohle topicu se diví, že sem lidi přispívají. Jo, ahá, to vlastně není nic proti WG, tak se ti to nehodí.

Boby, fakt mě kromě toho modu den/noc nic nenapadá, takže sorry, ale odpověď nenajdu. Jedině, že by to tam měli připravené na ten mod den/noc a když ho nezaktivuješ, tak je tam prostě měsíček schovanej.

tipl bych to na ten zoom.. to maximalni oddaleni nebo jak se to jmenuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...