Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

28.5.2013

-oficiální test verze 0.8.6 začne tenhle čtvrtek (30. května)
-SerB má v garáži zhruba 50 vozidel, trvá mu zhruba 5 sekund je roztřídit
-zvuk 5.1 není zatím implementován v novém zvukovém enginu, ale je plánován společně se zvukem 7.1
-ozvěny ze vzdálených výbuchů/střelby (například v údolí) budou implementovány časem
-lepší roztřídění úspěchů bude implementováno časem, ale má hodně nízkou prioritu
-některá vozidla mají AAMG (bohužel jsem nezjistil co to znamená) a některá ne (například Type 58 ho nemá), protože "model kulometu je tvořen příliš četnými detaily"
-věž E-100 bude v patchi 0.8.6 posunuta dopředu o 30cm, protože je to historické
-německé E-10 bude do hry implementováno jako TD, nikoli jako LT
-SerB nepovažuje sekci "Ve vývoji" jako nutnou
-dělostřelectvo nedostane újel palby větší než 45° (SS: hráč se ptal, zda je možné zařídit, aby dělostřelectvo bylo schopno trefit daný cíl s použitím dvou odlišných trajektorií - jedna s náměrem pod 45° a jedna nad 45°
-podle SerBa, nejlepší ochrana účtu je použití mozku, například nepoužívat hesla typu "heslo1234"
-"Mlha války" se zvažuje i pro náhodné bitvy, ale nebude implementována teď, ani do rot (BatelG: pro hráče co neví, znamená to že nevíte co jede proti vám - viz. CW)
-Q: "SerBe, jak je možné že po tolika bitvách máš tak špatnou Eff ?" A:"To proto že se zlepšuji v reálném světě a ve virtuálním jen relaxuji a bavím se. Tobě to doporuřuji také."
-podle SerBa, nejsou tu žádné cheaty na straně serveru (SS: například někdo nabízel cheat na automatické zaměřování)
-SerB byl ve WoT zabanován jen jednou, za to že někoho trolil
-je možné, že penetrace goldové munice pro T69 bude nerfnuta (mimo fakt že SerB tvrdí, že je to historické) (BatelG: Tvle další oblíbený tank co půjde z garáže)
-dabing pro posádku podle národnosti se stále může objevit
-pohyb věže E-100 neznamená lepší depresi/elevaci
-SerB hraje s VK4502B (30k do Mause) a je nadšený její hratelností
-historicky, ST-1 by nemělo mít dělo M62-T2, takže je bezcílné srovnávat její ROF s IS-8 (SerB vtipkuje o tom, že nahradí dělo historickým dělem D-30)
-je možné že ST-2 (ST-1 s dvou-hlavňovým(twin-linked) D-30) bude představeno, protože dvou-hlavňové dělo je jednoduší v zavedení než více-věžový systém. Ale nemyslete si že bude mít dvojnásbnou ROF, to by bylo příliš OP. Další historická možnost jsou dvě děla D-10T.
-SerB přemýšlí, (SS: ale jen přemýšlí, žádnou paniku!) o odstranění top děla IS-4 (protože není historické) a nabuffování nábojů toho druhého

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

28.5.2013

 

 

-SerB má v garáži zhruba 50 vozidel, trvá mu zhruba 5 sekund je roztřídit

tebe čeká nerf, tebe taky, taky, taky, taky, tady možná buff fuj ty si němec tak ne, s tebou zrovna hraju tak asi buff. A ten zbytek tu je na machrování ty mě nezajímaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

ad „SerB má v garáži zhruba 50 vozidel, trvá mu zhruba 5 sekund je roztřídit“

 

:facepalmic:

 

začínám mít poslední dobou čím dál více neodbytný pocit, že si pan SerB neustále musí něco kompenzovat. Tyhle nesmyslné žvasty přece nemohou být od duševně zralého člověka…

 

No schválně — to si také musíte po spuštění hry neustále třídit svou sbírku tanků, bez ohledu na jejich počet a ještě se tím hloupě chlubit při každé příležitosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Serb je takovej Noob? Už začínám chápat, že jemu se vše zdá OK. To proto, že o hraní na vysokých tierech nemá ani páru a jeho VK bude asi první devítka ne, že je z ní nadšen?

 

Proboha, ať mluví někdo, kdo o tý hře něco ví a sleduje, jak jeho teorie funguje v praxi  :facepalmic:

 

Test 0.8.6...hurá!

Máte někdo odkaz na profil Serba ? rád bych se mrknul ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože? On nehrál s Pz 38(t)? tak teď si to u mě totálně podělal xD

Jak tak koukám, tak za ne všechny tanky hrál úplně. Sem si celkem jistej že s 130 bitvama na T-43 nemoh sám bez dokupování vyexpit T-44. A i na T-28 mi přijde, že toho má nějak málo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože? On nehrál s Pz 38(t)? tak teď si to u mě totálně podělal xD

Jak tak koukám, tak za ne všechny tanky hrál úplně. Sem si celkem jistej že s 130 bitvama na T-43 nemoh sám bez dokupování vyexpit T-44. A i na T-28 mi přijde, že toho má nějak málo...

zalezi na pristupu, poctu 5x apod... ja vyexpil KV4 za 141bitev a to sem free expy myslim skoro nepouzil. VK4502A za 131bitev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blábol....

pokiaľ má zlý ER po 17k bitiek, t.j. nedokáže sa zlepšovať v blbej hre, ktorú má pod palcom, tak kde je pravdepodobnosť nejakého toho zlepšovania v reálnom svete a čo pod tým súdruženkooo vlasne myslí? zas kecá a zhadzuje opytujúceho, ako koľkokrát predtým...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se podíval co má SerB odehráno s TDčkama, tak jsem se zhrozil!!! Už chápu proč jsou TD tak k ničemu a dávaj menší dmg než heavy. Přecejen rusácká OP KV-1S s nesmyslným dělem je základ noobácké hry a že já s nemeckým TD ho hlodám půl roku, plus polovina střel je ding nebo za 0 je mu asi jedno. Odjezdil si s 5 TD, z toho 2 prémiové, ani jedno německé nebo francouzské...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, ale mně ty jeho staty nepřijdou tak strašný. Přece to, že má WoT jako práci neznamená, že ve hře musí být nutně skiller. To je podobnej nesmysl, jako že konstruktér aut musí být nutně dobrej řidič... A vůbec bych se nedivil, že část těch her má opravdu "smluvně z donucení", tak co... A ta jeho odpověď je v pohodě - jsou důležitější věci na světě, než je EFR e-pindík ve WoT...

 

EDIT: Kdyby měl staty výtečný, tak tu zase banda chytrolínů bude tvrdit, že má určitě nějaký poštelovaný parametry tanků, že si nastavuje MM aby jezdil jen proti lamám a v týmu měl samý fialky atd. atd. Obávám se, že v tomhle případě se SerB opravdu nemá šanci zavděčit ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Kdyby měl staty výtečný, tak tu zase banda chytrolínů bude tvrdit, že má určitě nějaký poštelovaný parametry tanků, že si nastavuje MM aby jezdil jen proti lamám a v týmu měl samý fialky atd. atd. Obávám se, že v tomhle případě se SerB opravdu nemá šanci zavděčit ;-)

Přesně to jsem si říkal taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...