Přejít na obsah

Odpovede vývojarov


kubo4747

Recommended Posts

Za deště budou rezivět vývrty děl, což bude mít přímý vliv na úsťovou rychlost střely a hodnotu penetrace. Mokrý a zasněžený pancíř naopak zvýší šanci na odražení střely a bude mít pozitivní vliv na rychlost hašení účinkem tajícího sněhu. Zasněžený tank bez pohybu bude zvýhodněn vyšším koeficientem maskování. Pro případ kombinace efektů počasí a střídání denní doby bude veliteli tanku k dispozici nový perk "Citlivý hmat", který zvýší viditelnost za nepříznivých podmínek o 20%. Po započítání vlivu generátoru náhodných čísel, který bude ovlivňovat hustotu deště, sněžení a měsíčního svitu si milí hráči užijete mnoho příjemných vzrušujících okamžiků na bojišti. My u WG děláme vše pro vaše pobavení. Zůstaňte s námi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavé, že hru chtějí přiblížit co nejvíce realitě ( mlha, déšt - já tohle vítám ) a zároveň tam maj ufotanky, artyny co střílí díky satelitnímu zaměřovači a daj tank na ránu , takové trochu kontraproduktivní..no nic, já vodku nepiju, tož nevím jaké jsou z ní sny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Nechci procitat cele vlakno - hodne se toho opakuje a ja jsem to tu asi mesic nesledoval, ale rad bych se zeptal, jestli byly nejake informace k planovanemu prekopani perku sesty smysl.

Ano a nebuď línej si to přečíst. Zrovna před chvílí se to tu velmi podrobně rozebíralo…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Dritt: tož to jsi slepý jak patrona! Stačí jen ta předchozí…

:Smile_smile:

 

Za deště budou rezivět vývrty děl, což bude mít přímý vliv na úsťovou rychlost střely a hodnotu penetrace. Mokrý a zasněžený pancíř naopak zvýší šanci na odražení střely a bude mít pozitivní vliv na rychlost hašení účinkem tajícího sněhu. Zasněžený tank bez pohybu bude zvýhodněn vyšším koeficientem maskování. Pro případ kombinace efektů počasí a střídání denní doby bude veliteli tanku k dispozici nový perk "Citlivý hmat", který zvýší viditelnost za nepříznivých podmínek o 20%. Po započítání vlivu generátoru náhodných čísel, který bude ovlivňovat hustotu deště, sněžení a měsíčního svitu si milí hráči užijete mnoho příjemných vzrušujících okamžiků na bojišti. My u WG děláme vše pro vaše pobavení. Zůstaňte s námi!

 

sturm555: neboj, oni perk „Citlivý hmat“ zakrátko vyváží novým perkem „Košťátko“. Balanc nade vše…

 

A "Bolave koleno" ktere by napovedelo predem nebude?

 

Kozlus: ano, bude. Ale jen pro veterány, jenž mají více jak 50k bitev na daném tanku…

 

Podle mého názoru tohleto jsou ty zcela přesné a podrobné informace, po kterých tak prahníš… :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rad bych se zeptal, jestli byly nejake informace k planovanemu prekopani perku sesty smysl.

 

Docela sleduji ru forum a prispevky vyvojaru na nem, ale nikde jsem nenarazil na to, ze by se mel prekopavat. Pokud o tom mas neco hmatatelneho - napis mi, ja zeptam se rovnou vyvojaru pres PM na ru foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dritt: tož to jsi slepý jak patrona! Stačí jen ta předchozí…

:Smile_smile:

....

 

:Smile-tongue: Ty si delas lekracky a ja stravim 30 minut hledanim informaci, ktere neexistuji.

 

Cergus - jen z tohodle tematu:

23.2.2013

- perk Šestý smysl (Sixth Sense) zatím zůstane, ale Storm pořád něco poznamenává o nerfu

 

Ta informace mi nejak utkvela v hlave, dost me vydesilo, ze by mi nerfli muj nejoblibenejsi perk. Nicmene nove informace jsem ted v tomhle foru nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediná změna bylo tohle.

"Fixed “Sixth Sense” indicator not working after rapid re-spotting."

 

Jo, opravili bug ve fungovani (spis ne fungvani ) zarovky za urcitych okolnosti.

 

 

Ta informace mi nejak utkvela v hlave, dost me vydesilo, ze by mi nerfli muj nejoblibenejsi perk. Nicmene nove informace jsem ted v tomhle foru nenasel.

 

Esli pak tato informace ne pochazela od jednoho nejmenovaneho prekladatele, znameho svou schopnosti prekladat s presne opacnym vyznamem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Po započítání vlivu generátoru náhodných čísel, který bude ovlivňovat hustotu deště, sněžení a měsíčního svitu si milí hráči užijete mnoho příjemných vzrušujících okamžiků na bojišti. My u WG děláme vše pro vaše pobavení. Zůstaňte s námi!

Už teď jsem vzrušen tak, že nemůžu dopnout jeans a odejít na nákup...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázky týkající se chatu …

Vaše poznámky a připomínky týkající se chatového system ve hře neustále sledujeme… A vícte co?

Systém pokecu ve hře je v současnosti plně revidován. Shromáždili jsme reakce a návrhy ze všech region a pracujeme na tom, abychom vám přinesli plně funkční system, který vám umožní komunikovat a zůstávat v kontaktu s přáteli! Sledujte dál náš portal a tuto sekci, jakmile budeme mít podrobnosti připravené ke zveřejnění, určitě se s vámi o ně podělíme!

 

Otázky na nové herní módy...

Nové režimy jsme nezrušili, ale v současnosti je příliš brzy na to hovořit o podrobnostech.

 

Kdy zavedete zobrazování nejdůležitějších statistic za posledních 24h/1 týden/1 měsíc v profile hráče na portal?

Toto máme v plánu a v průběhu května se budeme moci podělit o podrobnosti.

 

Jsou k dispozici nové informace o režimu rot 7/42?

Bohužel nyní žádné novinky říct nemlžeme, ale brzy přijde víc informací – je na co se těšit!

 

Kdy zhruba přijde fyzika na straně klienta?

Zatím přesný čas nemáme, ale je to jedna z priorit.

 

Co bude s AMX M4(1948)? Přijde ještě letos?

Rozhodně plánujeme přidat tento tank do hry, zatím ale nemůžeme zaručit, že se tak stane již letos.

 

Poválečné německé tanky mají jako znak kříž Bundeswehru. Plánujete umožnit jeho zobrazení I na dalších německých tancích?

Takové plány nemáme.

 

Plánujete přidat záznamy klanových akcí? (kdo kam přesunul žetony, kdo vyloučil hráče, kdo opustil klan, kdo přijal hráče atd.)?

Ano, klanové záznamy jsou jednou z priorit.

 

Budou ceny oprav dlostřelectva 10. úrovně stejné, jako jsou nyní u dělostřelectva 8. úrovně?

Nejspíš ano.

 

Plánujete přidat do hry americké prémiové dělostřelectvo?

Tento rok nic takového v plánu nemáme.

 

Plánujete umožnění převodu zkušeností z elitních vozidel na volné zkušenosti za kredity místo za zlaťáky?

Jak jsme již řekli v minulosti, žádné takové plány nemáme.

 

Bude v budoucnosti možné vytvářet vlastní nápisy na tancích?

Tuto možnost neplánujeme, jednak by představovala problem z hlediska moderování a jednak by nápisy často narušovaly historický rámec hry.

 

Kdy plánujete přidat německé prémiové stíhače tanků E-25 a E-10, které jsou v technologickém stromu?

E-25 – Brzy™! E-10 – ne tak brzy, jako E-25!

 

Bitvy v klanových válkách začínají v současnosti v 18:30. Plánujete tyto časy posunout / rozšířit, případně přidat I možnost účastnit se klanových válekv ranních nebo odpoledních hodinách?

Pro klanové války máme velké plány, zatím je ale příliš brzy na jejich odhalení – musíte ještě chvíli vydržet, než vše připravíme ke zveřejnění.

 

Kdy plánujete přidání nějakých nových francouzských tanků (kromě dělostřelectva)?

V současnosti takové plány nemáme, pravděpodobně příští rok.

 

Plánujete v Evropském stromu zahrnout tanky za Švýcarska, jako PZ58, PZ61, PZ68 nebo verzi Hetzeru G13?

Takové plány nemáme.

 

Plánujete přidat nějaký americký prémiový stíhač tanků na jakékoli úrovni? Napadá mne nějaká modifikace M18 Hellcat nebo podobný věžový stíhač tanků.

V současnosti to není v našich plánech.

 

Které region plánujete pokrýt novými mapami v blízké budoucnosti?

V příští aktualizaci to bude opět Asie.

(pozn.: Hráči, co byli na srazu v Ořechově, vědí… ;))

 

Plánujete lépe odměňovat dobré hráče, např. Hráče, co způsobí víc poškození než má jejich vozidlo výdrž, I v případě prohrané bitvy?

O takové možnosti jednáme, v současnosti je ale na detail příliš brzy.

 

Opravdu se mi líbilo aprílové oznámení o zombie tankistech. Neplánujete náhodou přeci jen jejich přidání do hry?

Takové plány nemáme, zvlášť protože zombie nejsou historicky přesné.

 

Před časem jste zveřejnili, že plánujete roty 7/42 a historické bitvy. Kdy se dají čekat?

Pracujeme na tom, prosíme o strpení, zatím nemůžeme poskytnout další detaily.

 

Myslíme, že je v současnosti dost náročné vydělávat kredity. Zkušenosti nejsou problem. Můžeme očekávat bonus např. Za první vítězství dne, který by ovlivnil I kredity?

V této otázce máme jiné plány, které většinu hráčů asi překvapí – další informace zveřejníme relativně brzy.

 

Plánujete upravit matchmaking tak, aby bral v potaz I lokalitu? Například aby Němci nebo Poláci hráli spolu atd.?

Takové plány nemáme.

 

Kdy můžeme očekávat lepší grafické efekty ve hře? Lepší exploze atd…

Pracujeme na tom… Máme v tomto směru velké plány.

 

 

Plánujete dát nám například možnost vidět po bitvě, jaké moduly jsme nepřátelskému tanku vyřadili?

Ano, plánujeme pár zajímavých věcí.

 

 

Plánujete přidat víc městských map?

Ano!

 

Zdroj: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/175773-odpovedi/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně tam nadrbat městské mapy!!! To je historicky přesné. Tanky do města jezdili pouze výjímečně a to kolem každého z nich běhala rota pěchoty. :facepalmic: A tohle je také bezva! Kdy můžeme očekávat lepší grafické efekty ve hře? Lepší exploze atd…

Pracujeme na tom… Máme v tomto směru velké plány.

 

Jen idiot si nechá zapnuté ty efekty protože ani na CPU i5, GTX 560 a 16GB RAM + SSD disku to nejede nijak zvlášť rychle a tyhle jejich srandičky sundají FPS na úroveň, která je pro dobrého hráče nepřijatelná. Dále pak nevím, koho to baví, když po výstřelu několik sekund nevidí nic a nebo se mu trhá zaměřovač a další super vychytávky. Všechno musí být vypnuté abych měl klid na hru. Když budu koukat na efekty, tak toho moc nenahraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude v budoucnosti možné vytvářet vlastní nápisy na tancích?

Tuto možnost neplánujeme, jednak by představovala problem z hlediska moderování a jednak by nápisy často narušovaly historický rámec hry.

 

Ha ha ha. Ta druhá půlka by jednoho zabila smíchy. Který historický rámec mají na mysli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně tam nadrbat městské mapy!!! To je historicky přesné. Tanky do města jezdili pouze výjímečně a to kolem každého z nich běhala rota pěchoty. :facepalmic: A tohle je také bezva! Kdy můžeme očekávat lepší grafické efekty ve hře? Lepší exploze atd…

Pracujeme na tom… Máme v tomto směru velké plány.

 

Jen idiot si nechá zapnuté ty efekty protože ani na CPU i5, GTX 560 a 16GB RAM + SSD disku to nejede nijak zvlášť rychle a tyhle jejich srandičky sundají FPS na úroveň, která je pro dobrého hráče nepřijatelná. Dále pak nevím, koho to baví, když po výstřelu několik sekund nevidí nic a nebo se mu trhá zaměřovač a další super vychytávky. Všechno musí být vypnuté abych měl klid na hru. Když budu koukat na efekty, tak toho moc nenahraju.

 

Mně efekty nevadí... Testoval jsem po patchi na kompu v práci, i5, 8 GB RAM, Radeon HD 7750 (což není nic moc extra karta), úplně obyčejným Sata III Westernu, modifikace Musaciho balíček a jede to na plný detaily úplně parádně. Dal jsem jen pár her, bo v práci bych to správně neměl ani zapínat a FPS stabilně přes 40... To už se tady objevilo mockrát, že holt na některý konfiguraci to chodí úplně parádně a na jiný úplně na h...., byť by to papírově mělo být jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FPS 40 až 60 je pro mě a asi pro každého, kdo to nehraje jen tak pro srandu králíkům trošku málo. Nehledě na to, že potřebuju neustále mít přehled a to jaxi s tím kouřem a dalšími blbinkami nejde. Vlastně teď už vím proč se kolikrát rozčiluju, že některý hráč nevidí, neslyší a motá se někde v uplně jasné situaci jak lejno pod splavem.... :Smile_trollface-3: Ano, já si zapnul všechno co se dalo a mašina to v pohodě utáhne, je to nádherné ale hrát se to nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že WG má hru zle optimalizovanú sa vie už dávno a nie je to nič nové. WG má hry optimalizované asi ako Rocktars Games (GTA IV, L.A. Niore...), tak ale tí robia hlavne na konzoly a potom to tak vyzerá, ale WG, no neviem, neviem. Mala by to byť ich priorita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FPS 40 až 60 je pro mě a asi pro každého, kdo to nehraje jen tak pro srandu králíkům trošku málo.

 

No nevím, jede mi to v průměru na 20 fps a to mi přijde naprosto v pohodě. Spíš mě trápí občas špatný ping ve večerních hodinách (ale to bude nejspíš providerem) a to, že mi občas fps klesne v kritické chvíli na 4-8, což je velmi špatně hratelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...