Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Přijde mi že ty lidi kolikrát vůbec nepřemýšlí.....obrana na Karélii 70% tanků maže v pravo v levo daleko od báze,kde se nechaj záhy vykostit.....první skončí medka bo je heavy nestačí dojet,kdyby alespoň jeli pohromadě.Je těžký pochopit že máme bránit a né bezhlavě útočit.

 

Např. včera na standartní Karélii jsem s objektem team zbavil 5-ti top tanků než jsem chcípl......jim zůstala T34,kterou jsem ještě stačil poškodit a která táhla na naší bázi + dvě pumpy......nám VK3601,T29 a M12......celou dobu jsem těm jelitum v tankách musel psát co mají dělat.....vrchol demence.....prosit zakempenou 100%T29 a VK aby jeli capovat......o T34 se postaral borec s M12 zaplať za něj!.....VK na jejich bázi vystříkl Hummela aby ho hned na to vyloup GW Panther.....ten pacient s T29 musel předpokládat že tam to GW někde bude.Potom co se vyškrábal na bázi se jako idiot postavil doprostřed a stál tam jako tvrdý "Y" i ve chvíli,kdy spotnul GW kousek pod bází, který mu jí samozřejmě bez váhání nasolil a až potom ho napadlo že se může schovat za skálu,aby na něj nemohl.GW se ho ale snažil objet na což on opět vůbec nereagoval a nesmyslně otáčel věží něž po něm GW z 30m znovu nevystřeli......naštěstí minul a GW-čko nakonec dostala M12....o způsobilosti hráče s T29 jsem hodně pochyboval a obdobné situace zažívám pravidelně.....škoda mluvit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aura fóra funguje...přišel jsem si tu zanadávat a šup...pak jsme dali 10 winů v řadě. :Smile_veryhappy: Nic méně jsme kolikrát měli štěstí jak nikdy....

v jedné hře kde byla brutal arty party projel náš scout až k nim...takže nám to pak vyhrály artyny...jinak jasný lost, páč všechny naše 10 jely spolu "rašovat" a náš tam s ferdama nechaly bránit celou stranu.

Někdy to chce i štěstí...páč ten materiál na těch top třídách....ale jak to dokážou vyexpit? Ty tuny her co během toho ostatním pokazí...bóže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne... do prdele... ne... když se ta hra rozhodne, že NETREFÍTE, tak prostě artynou netrefÍte... ani kdybyste se tu bitvu třeba posrali :-D

 

Mi povÍdej..dosmrti nezapomenu bitvu na malinovce..ja hummel..plesk plesk plesk plesk plesk..5 kilu..zbyvalo asi 6 enemaku,z toho tri artyny,tym mi gratuluje,padaji reci o top gunu..a pak preskocil strelec korbu ze se prej de vys... a do konce bitvy se nevrátil..přijde mi uplne vadne ze 7 střel šlo uplne do prdele,ja samozrejme zustal jen u 5 kilu..a to jsem domeroval na max,ani splash nic nedelal..ja byl uplne zoufalý :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi že ty lidi kolikrát vůbec nepřemýšlí

jo, spousta lidí u toho moc nepřemýšlí. a taky mi příjde že spousta lidí má potenciál hrát dobře, ale místo toho na to kašlou, je jim to v podstatě jedno.

 

přece už jenom to, že expím vyšší tiery, mě musí nějak motivovat k tomu abych s těma novejma hračkama hrál co nejlíp.. lidi jakoby si těch tanků ani nevážili: týpek v mausovi se vydá sám přes pole na sebevražednou misi atp, co si o tom má pak člověk myslet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hanoujo: To je jenom nějaká špatná konstelace hvězd. Prostě nemáš štěstí. Chce to klid. Když to nejde tak to vypni a zkusi to třeba za hodinku.

Za mě můžu řict, že dnešek nebyl špatný. Nevim přesně kolik bylo výher, ale zastřílel sem si parádně a to i v prohrách. A nejlepší hra byla s JT mapa Fjords, Takové malé CW jen 10 a 9 a 1 artyna. JT to palil jak smyslu zbavený. 25 ran, z nich sem trefil 22 a jen 2 to dinglo. 4 killy, 7 poškozených. Suprově sem si zastřílel. A kdyby mě nesejmul ze 100% GWE tak ještě porychtuju T30 a is8. Hold někdy to de, jindy zas ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi povÍdej..dosmrti nezapomenu bitvu na malinovce..ja hummel..plesk plesk plesk plesk plesk..5 kilu..zbyvalo asi 6 enemaku,z toho tri artyny,tym mi gratuluje,padaji reci o top gunu..a pak preskocil strelec korbu ze se prej de vys... a do konce bitvy se nevrátil..přijde mi uplne vadne ze 7 střel šlo uplne do prdele,ja samozrejme zustal jen u 5 kilu..a to jsem domeroval na max,ani splash nic nedelal..ja byl uplne zoufalý :Smile_sad:

 

Mě hlavně fascinuje, jak to prostě v jedný hře vyloženě "lepÍ" na cÍle, to si člověk může u toho pindit hoňoura, nedoměřovat na max, střÍlet na jedoucÍ cÍle a má pocit že ani "kličkujÍcÍ T50-2 v plný jÍzdě hozená tak bajvočko nenÍ problém pytcho"... No a najednou dalšÍ bitku ani kdyby se člověk podělal, prostě to tam nelÍtá, a to ani na max aim na statický cÍle :-) Jako fakt přestávám věřit, že takovej brutál rozdÍl je jen rukama :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No řeknu vám, všechno bych skousnul, prázdninový hráče, MM vyrovnaný po stránce strojů , ale ne EFR, atd, ale co mě nezkutečně vytáčí jsou ty slepý náboje a zásahy bez DMG a vždy a pravidelně v nekritičtějších chvílích. Když už mám enemáka udolanýho na ránu a najednou tři další rány nic (jen to tak prskne a stopovka nikde ani žádná jiná stopa po výstřelu) a to je na 50-100m, tak už šílím. To je jediný , co mě na týhle arkáže nezkutečně se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a přečti si co píše Nemesis a nebo jiní. Jezdí tam, kde nikdo neni.

Eh? No to prave nepisu, pisu ze nikam nikdy nejezdim sam.

 

Jinak musim rict ze vcera to zas bylo peklo. Opet sem zazil prachsprostou zbabelost jedne 13 90ky, kdy kdyz nas zacali na Karelii capovat, tak misto toho aby jel spotnout pro nasi artinu (podotykam ze byl 100m od capu), tak se otocil a zacal pelasit na druhou stranu (baze protivnika na kopci), kde sem byl ja a chtel jsem si v batmobilu pocuchat Pivase kteremu jsem najizdel do zad, jenomze jak prijelo to AMX tak se na nej Pivas zacal otacet a tim padem sem mu prijel presne pred lauf... no comment toto, clovek ani nemusi dodavat ze dotycny primo svitil rude, nevim kolik mel, ale bylo to pod 600. Takze nadherna prohra za 50k creditu.... a v tomhle duchu se nesla vetsina vcerejsich her, na(ne)stesti me utrpeni ukoncilo UPC, ktere se opet rozhodlo ze proste na celej vecer nepude internet, premyslim ze zmenim providera protoze tohle je co tyden to same....

 

EDIT: Boziiinku, oni zmenili barvu Sponzora, hmmm takova sexy :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dadyne, to nebyla nějáká série porážek, o to mi nejde. Mě jde o to, že se člověk zbytečně moc zlobí, navíc příliš často. Já to chci hrár seriózně a trochu na úrovni, protože to jinak nedokážu. když už něco dělám, tak pořádně. Ale to s těma vopicema nelze bez nervů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me nema smysl se nervovat. Ja uz 10 proher v rade ani neresim, pac neudelas s tim nic, zeee:D Ale padajici UPC me dokaze take ******. Vcera me to spadlo nastesti pred CW. Uz jsem byl v roomu, ale ze nejde odesilani dat jsem poznal az pri logu na ts. Kdyz to spadne, tak je lepsi nehrat, pac jim to s radosti treba 4x nabehne a pak vam to spadne behem hrani, kde jde jen pak prijimani dat. Meli by si to soudruzi nak poresit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me nema smysl se nervovat. Ja uz 10 proher v rade ani neresim, pac neudelas s tim nic, zeee:D Ale padajici UPC me dokaze take ******. Vcera me to spadlo nastesti pred CW. Uz jsem byl v roomu, ale ze nejde odesilani dat jsem poznal az pri logu na ts. Kdyz to spadne, tak je lepsi nehrat, pac jim to s radosti treba 4x nabehne a pak vam to spadne behem hrani, kde jde jen pak prijimani dat. Meli by si to soudruzi nak poresit.

Jn mam to docela casto (to s tim UPC), ale pry vcera ten net byl trosku vetsi problem nez jen u UPC v Praze. Kazdopadne neni skoro tyden, kdy by jednou vecer nebyl nejakej vypadek..., sem si rek pohoda zaparim Shogun 2, jo houby, diky tomu ze to mam pres Steam tak to ani neslo spustit offline. Tak sem zkouknul Vetrelce jednicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja hral minecraft take chvilku. Postavil jsem docela presny model PF UK a kostel Svateho Vaclava na Cechove namesti v Praze.. Hral jsem na serveru, kterej me dororucil kamos a ten amik to pred nekolika tydny asi nadobro zrusil:D Takze desitky hodin klikani v *******. :D

 

Edit pro Nemesise: a odkud jsi? Ja jsem z Vrsovic. A tyhle vypadky jsou bych rekl ted obcas a nepravidlene - treba reknu 1-2 do mesice. Ale byli casy kdy to bylo castejsi. Jednou me uplne odesel net, kdyz davali ty vetsi rychlosti´ci co, tak u me byla potreba dat nake redukce na neco ci co. Ale co em sere je volani na jejich placenou linku, kde z tebe delaji debila, aby sis resetnul modem a platis jim za volani ve fronte a pak za tyhlle rady,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja hral minecraft take chvilku. Postavil jsem docela presny model PF UK a kostel Svateho Vaclava na Cechove namesti v Praze.. Hral jsem na serveru, kterej me dororucil kamos a ten amik to pred nekolika tydny asi nadobro zrusil:D Takze desitky hodin klikani v *******. :D

 

Edit pro Nemesise: a odkud jsi? Ja jsem z Vrsovic. A tyhle vypadky jsou bych rekl ted obcas a nepravidlene - treba reknu 1-2 do mesice. Ale byli casy kdy to bylo castejsi. Jednou me uplne odesel net, kdyz davali ty vetsi rychlosti´ci co, tak u me byla potreba dat nake redukce na neco ci co. Ale co em sere je volani na jejich placenou linku, kde z tebe delaji debila, aby sis resetnul modem a platis jim za volani ve fronte a pak za tyhlle rady,

Od doby co jsem se jim na linku dovolal jen vzdy na cekaci frontu uz tam zasadne nevolam :Smile_sceptic: , resetnout modem dokazu taky. Bydlim na Hostivari na Skalce, a uz se mi to stalo hodnekrat ze to proste vypadne a hlavne vzdycky vecer. Prijde mi jakoby spis delali nejakou udrzbu, ale absolutne nechapu proc to nedelaj v noci..., bohuzel nevim jakej jinej kabelovej provider se da sehnat, a pochybuju ze bych si O2ckem pomoh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dadyne, to nebyla nějáká série porážek, o to mi nejde. Mě jde o to, že se člověk zbytečně moc zlobí, navíc příliš často. Já to chci hrár seriózně a trochu na úrovni, protože to jinak nedokážu. když už něco dělám, tak pořádně. Ale to s těma vopicema nelze bez nervů.

 

 

Zdravím Hanoujo, já tvé frustraci 100%ně rozumí a to jsem o hodně horší hráč, než ty, takže ty máš ještě vyšší odstup od červenáčků.

Ale s tím neuděláš nic, prostě to tak je.

Dokud nebude hra resp. její hráči rozděleni dle jejich výkonnosti, tak to bude holt denní chleba stále a spíše se to bude zhoršovat - přibývají noví tj. nezkušení hráči, většina hráčů je podprůměrných - dle statistik - a naopak zkušení odcházejí.

 

Dnes a denně vidím, jak jezdí hráči s 1000 bitev (Dle XVM, tj. mezi 500 a 1499 bitvami) a mají už 9. tier tanky. A stejně tak je dnes běžné, že hráč s 2000 bitev má desítku. Investují do premium tanků, premium účtu a i jejich mizerné výsledky jim díky převodu volných expů za goldy jim umožní si tyto nejvyšší tiery zakoupit.. Stejně tak možnost koupit osmičkový premium tank, a to dokonce bez jediné odehrané bitvy, s nulovou zkušeností.

 

Když takového chytneš do hry a je v čele a ty jsi klidně v četě o 2-3 tiery níže, tak neuděláš nic. Jasná prohra..

 

Těžko jim to těmto rychlokvaškám vyčítat, to je chyba WG, ale oni budou chrochtat blahem, protože se jim €/£/$ jen hrnou.

 

Prostě je nás drtivá menšina , který hraje WoT jako výkonností záležitost, sleduje svoje stats, atd. Té ubíjející většině je to jedno, hrajou to,,jak to vyjde a díky přiznaným (bulharská konstanta) i nepřiznaným proměnným faktorům, módům obrana/útok jim to slušně vychází. Pro tyhle hráče je jejich win rate 45% super výsledek.

 

Nedávno jsem v podobné psychické nepohodě jako ty včera poměrně ostře napadl nějako nubíka s E-100, který měl win rate kolem 40%. Zahrál totální tužku, někam zalezl a hnul se, když zůstal poslední ve hře, jen psal, jací jsme idioti. Tak tento mi pak dlouho psal do garáže, že je to díky tomu, že má smůlu na týmy, že mu hru kazí ostatní a proto má tak slabé výsledky, prostě byl zcela přesvědčen o tom, jak hraje dobře. Nenechal se prostě přesvědčit, že se musí zlepšit on.

 

Bohužel takových jsou dnes ve hře mraky. Nevím co s tím. Přestat hrát? Smířit se s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužiaľ sa s tým musíš zmieriť, pretože pokiaľ viem privátny server sa založiť nedá a hráči sú nevyspytateľní bez ohľadu na vaše priania...

 

buď to brať tak ako to je, alebo bombardovať WG s návrhom lepšieho herného systému, ktorý by bral do úvahy kvalitu hráčov. Ale pretože im to takto sype zrejme veľmi dobre, na systéme sa nič meniť určite nebude.

 

jediné východisko zaiaľ vyzerá byť hrať v čatách, tam je predsa len nejaká kooperácia a tým vyššia šanca na výhru, ale to beztak viete aj bezo mňa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem v podobné psychické nepohodě jako ty včera poměrně ostře napadl nějako nubíka s E-100, který měl win rate kolem 40%. Zahrál totální tužku, někam zalezl a hnul se, když zůstal poslední ve hře, jen psal, jací jsme idioti.

Bohužel takových jsou dnes ve hře mraky. Nevím co s tím. Přestat hrát? Smířit se s tím?

 

Včera Ferda, Fishing bay

stojím u kostela, přímo doprostřed mapy na návrší mezi domky vyjedou dvě nejvyšší enemy E-100 a začnou tam nahánět naše lehké tanky (nebo spíš opačně)

dokonce se točí prdelí k naší bázi, životnost obou E-100 byla cca 3 min.,

mé score 2 x E-100 bez poškození :Smile-playing:

už dlouho jsem se tak ne :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od doby co jsem se jim na linku dovolal jen vzdy na cekaci frontu uz tam zasadne nevolam :Smile_sceptic: , resetnout modem dokazu taky. Bydlim na Hostivari na Skalce, a uz se mi to stalo hodnekrat ze to proste vypadne a hlavne vzdycky vecer. Prijde mi jakoby spis delali nejakou udrzbu, ale absolutne nechapu proc to nedelaj v noci..., bohuzel nevim jakej jinej kabelovej provider se da sehnat, a pochybuju ze bych si O2ckem pomoh.

 

 

....zkus, jestli tam někde poblíž není Neuron .... přešel sem k nim od těch hajz*ů UPC před rokem a naprostá spokojenost ... výpadky hlášeny dopředu a za tu dobu jeden nehlášenej a stačil jeden telefon a do pěti minut to šlapalo, vše řeší online při telefonátu atd ... když si vzpomenu na ty provolaný prachy a toho času na lince UPC, je mi z toho blbě, a na to, že technik klidně přijel až po 14 dnech a ještě co mi provedli před tím, než sem se nas*al a poslal je do pi*i... už nikdy více ... to radši vážně bez netu ... (omlouvám se za vulgaritu, ale ještě po roce mě to dokáže pěkně nakopnout ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z: nj, nenaděláš nic. otázka je jak dlouho to může jednoho, při takhle klesající tendenci, ještě bavit?

 

jako včera jsem měl z dvanácti bitev, osm výher. stejně jsem to znechuceně vypnul, ty výhry si musí četa nebo nedejbože jedinec vydřít sám. příjde mi, že zbytek týmu spíš dělá všechno pro to aby byla prohra. výhry z kterých člověk ani nemá radost, když musí sledovat ty nedouky okolo.

 

ohledně tý E-100. normálně bych mu ty vyšší tiery sebral a ať táhne hrát druhý dokud se to nenaučí. Mohlo by se zavíst něco jako, průměrná hranice zkušeností s každým tankem, pod kterou když budeš, tak ti to neodemkne následující tank. takhle by nejezdili vopice po lobotomii s desátýma tierama, hráči co to myslej trochu seriozně by byli spokojení, WG ovšem ne... výdělky by klesly ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ráno si to hasím ve své tuningové MS-1 Tier 1 určené k šikaně nebohých začátečníků Himmelhergotsdorfem, nabírám směr koleje, ničím nováčkovské traktory a renaulty, sundavám pásy další MSce, zpoza rohu krytý ho likviduji, prorážím dalšími enemáky až k odbočce na base - posílám do pekel zakempený renault na jejich bázi plus jednoho afk, přidávám dalšího kempitele ve středové uličce.. celkem 9 killů - válečník- libuji si, to bude mastná vejplata (první hra, takže double).... a lost. our base captured.. WTF???!!! co dělali naši ostatní netuším, ale každý stál na úplně nemožných místech, kde nemohli nic kontrolovat a dva traktory si nás capnuli. to znamená: devět mých, dva proklouzli, to je jedenáct. z toho vyplývá, že zbytek "teamu" se nedokázal vypořádat se 4 (slovy čtyřmi) enemáky. chjo.. už aby bylo po prádzninách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na čase taky napsat někdy něco pozitivního.

 

Včera jsem v low třídě potkal ve svém týmu nějakého dost slušného borce. Mapa Doly bez arty, spodní základna. Většina našich jela středem ke kopci a on jediný k vesnici. Dle rozložení našich sil jsem očekával nepříjemnou prohru. Střed se zasekl u skály pod výjezdem na kopec a probíhala tam dost slušná přestřelka, kterou jsem neměl čas sledovat. Kopec zůstal neobsazen. Já sledoval od naší základny našeho jedináčka u vesnice a chtěl mu pomoci nebo přesněji zdržet útok, který jsem přes vesnici předpokládal. K mému překvapení se ten jedináček nenechal jen tak sejmout a s mojí podporou zastavil útok jdoucí přes vesnici v počtu 4-5 nepřátel. Nemám ponětí jak to dělal, že tam přežil tolik minut sám a zdržoval útok nepřátel, který by nás obklíčil a bez problému vystřílel jako na střelnici. Po odražení útoku se pokusil postupovat vpřed a na druhé straně vesnice to schytal. Dle mého odvedl vynikající práci, kterou se podílel hodně na výsledku bitvy, ale nic moc za to nedostal. Žádné ocenění a žádný kill. Bitva skončila remízou s přežitím u nás jednoho a u nepřátel dvou strojů.

 

Replay toho neznámého hrdiny by mohla být taky zajímavá, ale nikde se asi neobjeví, protože nedosáhl velkého počtu ocenění, killů a ani nerozhodoval bitvu v jejím závěru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledně tý E-100. normálně bych mu ty vyšší tiery sebral a ať táhne hrát druhý dokud se to nenaučí. Mohlo by se zavíst něco jako, průměrná hranice zkušeností s každým tankem, pod kterou když budeš, tak ti to neodemkne následující tank. takhle by nejezdili vopice po lobotomii s desátýma tierama, hráči co to myslej trochu seriozně by byli spokojení, WG ovšem ne... výdělky by klesly ^^

 

Jj, něco podobného by to chtělo. Těch způsobů, jak lidi motivovat, aby se zlepšovali, by se dal najít celá řada. Stejně tak, je jasné, že někdo bude hrát lépe a někdo hůře. A aby se zahráli oba dobře, tak by se neměli extrémy potkat.

Ale nežijeme v dokonalém světe. Chodím poměrně často na oficiální fórum a tam nechtějí o nějakém sortování hráčů ani slyšet. Prostě jim to sype, tak proč by to měnili.

 

Nemusí se nám to líbit, ale to bychom prostě museli přestat hrát a k tak razantnímu kroku se málokdo odhodlá. Taky už jsem párkrát tady vyhrožoval, že končím, tehdejší znechucení hrou bylo veliké.

 

 

Nyní jsem zvědavý na patch 7.5, co přinese, jsem natěšený na JgPz E-100 až s ním sundám čelně T95 (to bude sladká satisfakce, za ty pocity bezmoci s JgT) a hlavně jsem se stal nedávno členem klanu, takže se podstatně rozšířila moje možnost hrát čety, večer se hrají roty o víkendech CW. Hra mne nyní baví, ale hraji ji mnohem méně než před rokem. Včera jsem si k tomu nesedl vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...