Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

SU-101 zdoláno... Blééééééé.

Humus. Alfu nemá, depresi nemá, pene má průměr, přesnost... na tu jsem nadával, lítá si to moc často ke kraji.

 

A teď SU-122-54. Ještě 20k na dělo chybí, ale bude to to samý. Sice víc HP a dělo s vyšší alfou, ale stejnak 440 je málo na takový TD...

 

No a díky tý angíně jsem koukl i na WGLEU. Taky nic moc. T-54 lt. a šup všichni na hromadu mezi sebe a schválně, kdo umí líp hledat pozici na soustřel...

Na top delo se tes, suprovy tdcko...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suprový? Zatím průměr, ač už i hrdinu s ním mám... s top dělem.

Škoda, že zmizely pozice pro tanky jako tento. Teda jsou, ale v minimálním množství...

Nerikam ze bych s nim mel extra staty, ale hodne me to s nim bavilo, a to je hlavni ;-) delo to ma tusim z IS-8, navic vylepsene, takze parada. Absence pancire obcas zamrzi, ale kolikrat sem az nechapal co to dokaze oddingat...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslusne hlasim ze se dostavam do zlutych cisel, jak to ten Marten dela? Asi trenuje. Ja k tomu sednu po tydnu a vzdycky koukam co zas ty lidi vyvadej za kravoviny.

Já teď využívám akci na posádky a jezdím většinou jen 2x na 5ti strojích a 3x posádku na T2 Light (už jsem stihl dvě od 75 procent až do žárovky :-D).

Za posledních 7 dní mám WN8 2,727. WR kolísá, ale stoupá, avg DMG klesá, ale WN leze hore :-) Je pravda, že včera a dneska jsem startoval WR 1/10, jsem myslel, že mě trefí, ale protože jsem potřeboval expit posádku na T37 a Bulldoga, tak jsem jel dál a pak jsem to nějak srovnal do plusových hodnot ;-) A protože se snažím šetřit freečka, tak už jich mám skoro 80k :devil: Dost mám vyexpeno tak si freečka šetřím na opravdovou tragédii :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SU-122-54 začíná bavit. Sice to není žádná třída, ale aspoň od předchůdce už může stát ve většině křovíček a vidět si v nich před dělo. Alfa slabší na 9. tier TD, pene také. Ale stačí. Celkem se mi zdá, že i nesvítí při každý příležitosti. Vyexpit to půjde. Konečně zas něco použitelnýho...

 

A zase řeším díky misím dilema s kritičáky. Koukal jsem na pár posledních epických až dobrých her, kde bylo cca 20-25 penetrací. Co mě zarazilo, většinou pouze 2 kritičáky, občas 3. Vynechávám pásy. Takové množství penetrací a stejnak jsem neškodnej. Za to já se svým týmem mechaniků a lékařů vtipkujem, že oni o práci rozhodně nepřijdou... Už nevím, kam mířit jinak, než na okénka řidičů, nádrže, motory, munici... nic, hitzony nepomohly, nevím... střílím do duchů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě zarazilo, většinou pouze 2 kritičáky, občas 3. Vynechávám pásy. Takové množství penetrací a stejnak jsem neškodnej. Za to já se svým týmem mechaniků a lékařů vtipkujem, že oni o práci rozhodně nepřijdou... Už nevím, kam mířit jinak, než na okénka řidičů, nádrže, motory, munici... nic, hitzony nepomohly, nevím... střílím do duchů.

 

Asi to máš fakt zakleté... Já jsem si teď projel 6 screenů (6xM bitvy) z posledních dnů a tady jsou kritičáky: 13, 11, 7, 7, 5 a 4... Tanky - T2 Light (hodně ran = velká pravděpodobonost), KV-2 (only HE :-)), T 25/2 a IS-3 AP/APCR. Musím říct, že když si odmyslím T2 Light, tak mám těch kritičáků tak 4 na hru (pokud si stihnu zastřílet :-D). Asi si udělám stat se vším, co bude T6+ a uvidím... Ale že bych toho měl tak málo jako ty, to ne...

 

Docela často dávám ammorack nebo shoření do základů, za poslední týden 11x žhář, 8x demoliční expert a 73x rváč, takže nevím...

A jak jsem koukal, tak pásů je tam cca 1 desetina, ale i tak si nestěžuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si zahrál velice dobře. Začátek byl sice tragicky, ale nakonec se to celé dalo dohromady tak, že spokojenost převládla. Jelikož jsem chytil o víkendu kolegy, kteří rádi hrají t 9-10, tak jsem si to konečně užil. Sice občas to vypadalo, že nebudu mít nastříleno nic, ale nakonec se z toho vždycky vyloupl vcelku ucházející výsledek. Zatím jsem opravdu neshledal žádný problém na T-62A. Ten tank mě neskutečně baví. Jednu hru jsem zahrál s Obj.-140 a hned jsem byl znechucen, jak střílím gumové medvídky a rýžové pytlíky, které velice často a rádi padají někam na zem před enemáka, než aby ho trefily. A ještě další věc s T-62jkou. Hlavně včera se mi dařilo velice hezky držet bázi proti několika enemákům, než přijeli kolegové a hru jsme rozhodli. Tančík má na mě nějakou pozitivní auru, tak ze mě dělá i skillera  :-D. Jinak jsem si hry užíval bez rozdílů. Dokonce jsem i vyhrával, tak byl špatný WR za sobotu a pátek vyvážen včerejškem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem opět zakoupil zpět E75 a je to přímo balzám na nervy! Včera dokonce s E75 splněna i mise na 10tis, měl jsem odraženo přes 7 tis, ale bohužel i přesto prohra a navíc jsem u toho zhebnul, takže znova... :-D  
Každopádně, jezdím teď Cromwella,  AMX 1390, IS3, E75 a těžítko FV215. Občas do toho, kvůli kreditům, namíchám IS6 a musím říci, dobrá zábava. Je tedy pravda, že naštěstí nemám zas až tolik času, takže těch her není zas tolik, aby se stihla projevit zlá WG karma.  :-D   :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cez vikend som dotiahol posadky na par tankoch, kde este chybali nejake perky - s tou akciou 3x to slo luxusne a s chalanmi sme v cete urobili asi najkomplexnejsiu misiu na lighty vseobecne na Obj. 260:

 

-pripojte sa do cety (LT+arty)

-naspotujte 3k DMG

-znicte 3 tanky

-vase artyny z cety musia dat 2k DMG

 

-prezite a vyhrajte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co jsem udělal a komu ale...

Pá+So=29 her 76% win

Ne=12 her 92% win

Budu se bát to vůbec zapnout.

Jinak jsem si zamiloval týmovky...100bitev (násobky) a amx13-90 připravena na novou lajnu...super a hlavně to bylo for fun a nikdo se u toho nečílil.Asi tím, že se docela vyhrávalo = 68%

Uvidím co udělá nový patch.Asi začnu opět Wotko hrát jak dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marten už týden nehraje a hlavně hraje OP tanky přeci!

Marten sice týden nehraje , ale WNko mu pořád stoupá vzhůru :-D  :-D

 

Včera jsem se dostal na wot až k večeru . Došlo pivo, tak jsem načal všeholék tatranský čaj 62% :cool: . První bitvy to šlo, pak už moc ne , nakonec už vůbec ne :laugh: .Jelikož jsme hráli s kolegou v četě a byla prd*l, nechtěl jsem končit, tak jsem vytáhnul GCčko - 16bitev (kolem 4000 dmg/bitvu) - čím víc jsem byl nadranej, tím lépe to lítalo - angláni (nebo spíš artyny) by měli mít jinej goldovej spotřebák : karloff tatratea :thumbsup:

 

Nejvtipnější a nejlepší série s klikačem co jsem kdy hrál, ikdyž si ke konci už moc nepamatuju :laugh:  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať jdou ti buzeranti z WG do míst kde záda ztrácí slušné jméno. Z WT Pz IV naspotuji 5100 dmg. za skvělých WN8   248b ve vítězné bitvě. Je to vlastně jen dmg kalkulátor nesvědčící nic o užitečnosti v bitvě.

 

Jednak nemá War.GAY.Ming nic společného s XVM a druhak to, že je WN8 paskvil, postavený jen na DMG, ví přeci každý už dávno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekedy je to s tými LT na hlavu postavene, včera hra Malinovka, na každej strane 2xLT, u nás čata 2xT49 ktorá hneď vyrazila na kopec. Samozrejme prehra, jedna T49 mala nastrieľaných "krásnych" 2500 dmg, na druhej strane mala AMX 13 90 naspotované z poľa od jazera 7 000 ..... takto to dopadne keď sa nehrá s tankom to na čo je určený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať jdou ti buzeranti z WG do míst kde záda ztrácí slušné jméno. Z WT Pz IV naspotuji 5100 dmg. za skvělých WN8   248b ve vítězné bitvě. Je to vlastně jen dmg kalkulátor nesvědčící nic o užitečnosti v bitvě.

Už to napsal HBJ. A jako se rozčilovat na WG, že máš malé WN8 to mi přijde trochu zvrácené. I scoutem,když spotuješ je WN8 malá.

Ale exp jsou velké. a co píšeš výše že jen 521! ...ukaž replay ukaž screen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...