Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak včerejšek by se dal shrnout do 3 slov.. Děs, Bída a Utrpení..

Po odbanování nastala jediná světlá chvilka kdy jsem si dal 5 vítězství v řadě 2x "M", 2x "1" a jednou průměrná hra, ale naši to dotáhli do vítězného konce.. Pak jsem trochu zvolnil, páč začaly padat městský mapy a +2 tiery Ensk, Himmel, Stalingrad a pro zpestření Poje.aný údolí.. 9 lostů v řadě mi postupně upravilo náladu od překvapení z prohry i když v polovině bitvy to vypadalo na jasnej win.. přes *****.ost ze šílených lemmingtrainů stojících v polovině mapy a čekajících na smrt, až k úplné apatii a letargii, kdy jsem jen popojížděl kolem báze a sledoval jak na mapě zhasíná jedno zelený světýlko po druhým a valí se na mě rudá přesila.. úplně jsem vyhořel a posledních pár her už jsem jen čekal někde zašitej a střílel jen to co mi přijelo před lauf a i tak jsem byl kolikrát v top 3 na dmg.. WR po 40 hrách 36%.. To nemaj ani BOTi.. Ještě teď mám před očima enemy T67 stojící bokem na cca 150m s 37hp kterou jsem 5x netrefil, 2x dingnul ! a jednou jí dal za 0hp než jsem jí dorazil.. Bych blil..

Už jsem to chtěl odinstalovat, ale páč jsem závislák, tak si namlouvám, že dneska to už určitě bude lepší a tak to asi zase zapnu..

je to jenom moje rada (pár lidí určitě dají mi za pravdu) Teď prostě nemá cenu jezdit něco malého, chce to prostě vytáhnout větší kalibr... e5,is7 a nebo prostě medka X, věř, začneš se bavit nádherně... třeba jako já včera s bat25 elenberg..najedu vpravo za barák, nic jsem nespotnul,jen najednou ze spodu se rozsvítí 140...zajedu za barák (byla jedna 8 arty FV) a čekám až za mnou borci přijedou... no nepřijeli a 140 (800wn8) prostě na mě...trochu opravdu trochu jsem couvl a bum FV (600 wn8) plnej knedlik..ten musel stát úplně nenormálně. To je potom super hra. Ale na oplátku mě WG další hrou opět naladilo, abych to nevypnul(já bych to ale nevypnul) a super bitva celou dobu ve fullu a 6 kills a 800 dmg-vyžírka... zase dobrej zážitek. Ta hra mě opravdu baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si včera zařádil s X tier medkama. Točil jsem Obj 140, E-50M a Batchata... S těma tankama mě to prostě baví. Baví mě, že se můžu rychle přesouvat a dělat bengál po celý mapě. Když vytáhnu HT, tak najedu do nějakýho přiblblýho koridoru a buď tam zařvu, nebo prorazím, ale za celo bitvu se nepodívám nikam jinam po mapě. A nemám sebemenší šanci někde něco případně hasit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím nesouhlasit s Johnem.

 

Včera jsem si obligátně jezdil svoje nízké expící tiery (v podstatě už mám hotovo u SU-100M1, pz III/IV a VK30.01H a zbývá jedině 59-16.

 

Po 4 bitvách sice mozerný win, ale 3800 WN8.

 

Kdybych nebyl blbej, tak to tak zůstane a já vypínám hru, ALE ne!!! Já si přece těch pět výher uhraju na devítkách (potřeboval jsem 3). Po páté bitvě s devítkama to bylé následující - stále mi chyběly 3 bitvy do splnění mise, ale taky mi WN8 kleslo na 900!!! Jak já jsem musel hrát, to fakt nevím...

 

Nakonec jsem to se skřípáním zubů dohrál a okamžitě vypnul. Hrůza...

 

Ale zaslouženej trest za ten předvčerejšek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ke mě bylo WG opět nějak milostivé - byl čas (45 minut) tak jsem si vyjel goldíky.

Nějak mě to nebaví s normálníma tankama (asi vyhoření :-D), tak blbnu s FVčkem - arty obecně moc nemusím, ale když už ve hře je, tak alespoň to FVčko :devil:

I když je to občas lost, tak se bavím víc, než normálně. Ten oblouček je krásný a jak se to láme za skalky či stříšky, to je prostě nádhera :-)

Tím, že si pro cíl musím dojet víc než klasická arty, je to občas adrenalin (no bulb).

 

Тank      Wins    AvgDmg    WN8
FV304     7/8       1 400      2 552

 

Edit: "Jede zkušeně, hmm, zkušeně si dojel pro smrt." První část mě napadla, když se enemácký skaut šikovně plížil/ujížděl mimo dostřel + krytý skalami a spotil naše tanky. Když jsem si tu první část akorát v duchu říkal, tak se nezastavil v krytu, ale čelně najel do skupiny našich 3HT a 2MT (které fakt musel vidět), zhynul na soustřel a já plynule navázal dodatkem. Celá akce trvala asi 5 vteřin, tohle mě fakt pobavilo :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím nesouhlasit s Johnem.

 

Po páté bitvě s devítkama to bylé následující - stále mi chyběly 3 bitvy do splnění mise, ale taky mi WN8 kleslo na 900!!!

 

 

to můžeš, ale o IX jsem nic nepsal

a psal jsem o ,,zábavnosti,,...kde tě může o dva lvl menší smahnout na jednu ránu a ještě úplně nesmyslně? a udělám dmg 800, když to má za 1min 2,5k a zabít 6 tanků...vždyť to je zábava,jinak bych to musel přeci vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jenom moje rada (pár lidí určitě dají mi za pravdu) Teď prostě nemá cenu jezdit něco malého, chce to prostě vytáhnout větší kalibr... e5,is7 a nebo prostě medka X, věř, začneš se bavit nádherně...

i já ti dám za pravdu.. ale kde bych ty stroječky asi vzal? :-P Ale teď vážně.. 2 dny zpátky se kámoš po doexpení k IS7 ptal, co si rozjet za lajnu, tak jsem mu poradil Baťáka, E50M a ST1 a jako alternativu T54.. No a včera po tom debaklu, jsem se rozhodl, že jediná cesta jak co nejvíc eliminovat vliv MM (WG) bude vyexpit nějakou desítku, páč proti 12 tieru mě nasadit nemůžou.. teď co jsem udělal mikroupgrade compu si můžu dovolit jet i s rychlejším strojem a tak se rozmýšlím co si pořídím.. zatím se mi nejvíc líbí ten Bat i když na zásobník si budu muset zvyknout.. ale to bude ještě dlouhá cesta..

 

Edit: a co já vim třeba se zastavim na těch zásobníkách AMX, nebo dneska bude WR 70%, nebo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i já ti dám za pravdu.. ale kde bych ty stroječky asi vzal? :-P Ale teď vážně.. 2 dny zpátky se kámoš po doexpení k IS7 ptal, co si rozjet za lajnu, tak jsem mu poradil Baťáka, E50M a ST1 a jako alternativu T54.. No a včera po tom debaklu, jsem se rozhodl, že jediná cesta jak co nejvíc eliminovat vliv MM (WG) bude vyexpit nějakou desítku, páč proti 12 tieru mě nasadit nemůžou.. teď co jsem udělal mikroupgrade compu si můžu dovolit jet i s rychlejším strojem a tak se rozmýšlím co si pořídím.. zatím se mi nejvíc líbí ten Bat i když na zásobník si budu muset zvyknout.. ale to bude ještě dlouhá cesta..

Bud Batmobil, a nebo O.140/62A. Mozna jeste Leo/STB. Nebo francouzke tezaky, jsou to v podstate prerostla medka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i já ti dám za pravdu.. ale kde bych ty stroječky asi vzal? :-P Ale teď vážně.. 2 dny zpátky se kámoš po doexpení k IS7 ptal, co si rozjet za lajnu, tak jsem mu poradil Baťáka, E50M a ST1 a jako alternativu T54.. No a včera po tom debaklu, jsem se rozhodl, že jediná cesta jak co nejvíc eliminovat vliv MM (WG) bude vyexpit nějakou desítku, páč proti 12 tieru mě nasadit nemůžou.. teď co jsem udělal mikroupgrade compu si můžu dovolit jet i s rychlejším strojem a tak se rozmýšlím co si pořídím.. zatím se mi nejvíc líbí ten Bat i když na zásobník si budu muset zvyknout.. ale to bude ještě dlouhá cesta..

já to myslel vážně.

No nevím, třeba přes volné, když jsi nic neexpil, musely ti tam skákat. Hele bat25 bych ti doporučil, protože teď vydrží je úplná blbost...hlavně kolik požere heatu do boku od JPZ100,ty řvou,ale nevíš kdy ho zase dají do ,,průměru,,. No nikde jsem nic třeba nečetl o 50M, ale po delší době jsem ji vytáhl a ono to vůbec,ale vůbec nejede.Ono to nikdy nemělo zrychlení,ale tohle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě hra pěkně nasr*la . Vytáhnu IS-7, mapa Ohnivý výběžek já ze severní báze jedu nahoru na kopec . Naši totálně zakempený, tak to bylo nekonečné přestřelování a po 10 minutách hry bylo skore 9:13, zbývám já a za mnou kempící Tiger II, u enemáků zbývají jenom 8. tiery . Po sundání T34 a Centuriona si všimnu, že mám poslední 2 HEčka (poprvé mi snad došly náboje na IS-7), skore je 11:14 stále ještě proti 4 enemákům . Vyjíždí na mě IS-3 narvu do ní ty poslední dva šumáky, bez munice se snažím odrážet střely a čekuju čas. A když to je na časomíře 00:05 , tak mi to shodí hru, že program WOT přestal pracovat ( poprvé mi to takhle v bitvě shodilo hru ). Nastříleno 8,300 dmg , určitě tak 2000 naspotováno a odraženo asi milion . Bohužel jsem se na výsledky už nemohl podívat :((((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to myslel vážně.

No nevím, třeba přes volné, když jsi nic neexpil, musely ti tam skákat. Hele bat25 bych ti doporučil, protože teď vydrží je úplná blbost...hlavně kolik požere heatu do boku od JPZ100,ty řvou,ale nevíš kdy ho zase dají do ,,průměru,,. No nikde jsem nic třeba nečetl o 50M, ale po delší době jsem ji vytáhl a ono to vůbec,ale vůbec nejede.Ono to nikdy nemělo zrychlení,ale tohle?

nikde jsem nepsal že jsem nic neexpil ;-) IS8 mám na full teprve chvilku..

Ten žabožrout se mi zamlouvá, jen není posádka a expení bez prémia bude asi porod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není na vině spíš něco jiného ? (comp, tvoje připojení)?

Jen mě to tak napadlo..

Jak jsem psal , dosud se mi to nestalo . Ze hry mě to spadlo na plochu, že program WOT.exe neodovídá a přestal pracovat .

Mašinu mám skoro novou (komplet) a připojením tohle nebude .

Ale jako nemohl si vybrat lepší bitvu ... ach jo ... Tohle byla moje snad nejlepší hra s IS-7 ...

 

EDIT: už ty výsledky asi nikde nenajdu co ? Protože když jsem hru znovu zapnul tak jsem měl reset i denních statistik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal , dosud se mi to nestalo . Ze hry mě to spadlo na plochu, že program WOT.exe neodovídá

 

Ale jako nemohl si vybrat lepší bitvu ... ach jo ... Tohle byla moje snad nejlepší hra s IS-7 ...

 

EDIT: už ty výsledky asi nikde nenajdu co ? Protože když jsem hru znovu zapnul tak jsem měl reset i denních statistik

no uvidíš jestli se to nebude opakovat.. Mě takhle začal padat prohlížeč a nakonec tam řádil Torpig (virus)

 

Jó koplo tě to v opravdu nevhodnou dobu..

 

Nevím o tom že by se to dalo někde dohledat.. dle mého pokud bitvu řádně nedokončíš odchodem do garáže, tak jsou data v pérdeli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uvidíš jestli se to nebude opakovat.. Mě takhle začal padat prohlížeč a nakonec tam řádil Torpig (virus)

 

Jó koplo tě to v opravdu nevhodnou dobu..

 

Nevím o tom že by se to dalo někde dohledat.. dle mého pokud bitvu řádně nedokončíš odchodem do garáže, tak jsou data v pérdeli..

Myslel jsem si to . Nicméně zkusím ještě pustit hloubkovou kontrolu a snad to nějakýho červa vyšťourá .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak is7 je jasná volba...

a posádka se ti udělá časem, jen je blbé, že tam jsou LT a potom MT na ten bat25

Můžu potvrdit , sám jsem zapomněl jak je ta IS-7 zabijácká . A když nahodíš ještě goldový žrádlo,tím stáhneš nabíjení pod 11sec, tak se jen kochej nadávkami v chatu :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem tady na foru byl naposledy, tak ne zrovna v nejlepší rozpoložení. Tím to bych se chtěl omluvit všem, kterých jsem se případně dotknul a za slušně řečeno nepřínosný text ve všech tématech, kam jsem možná napsal. Nedohledával jsem všechny příspěvky, abych se nemusel moc stydět.

Ve hře se poslední dny nedařilo a negativní emoce vznikající už při odpočtech bitev nemělo cenu přenášet do fora. S odstupem času se nechají z posledních dní vytánout některé stěžejní zajímavé body.

 

Někdy o víkendu jsem se rozhodl, že si taky vyjezdím 25 goldů. Bylo to snadné, jen 38 bitev a win 34%.

V jedný bitvě jsem dostal (M) na stroji co to neměl. Aspoň nějaké plus u prohry.

Po tak hnusným dnu bude další dobrý. Byl podobný bez vyježděných goldů s tím, že jsem to vypnul dříve po bitvě ve Velkém Parku. Týmy o třech arty a enemáci v topu četu 2xKV-2. Celkem rychlá hra, kterou brzdila jen rychlost KV-2 a nabíjení jejich krátkých děl.

Následující den hned první bitva stejná mapa. Enemáci jen jedno KV-2 + ARL 44. U této prohry jsem jen nečekal, takovou jednoznačnost 3:15. Následovala pak opět převaha proher, ale velký počet bitev jsem nehrál.

Zatím poslední herní den W/L= 3/2. Kdy jsem to po bitvě ve které jsem se z počátku neangažoval a tým s přehledem vyhrával 12:5, musel chtě nechtě zasáhnout jednoho enemáka výstřelem a pomoci jednomu našemu slabšímu hráči (jediný se vracel) s resetem capu, jinak by díky enemáckým formulím F1 (BP a Tiger 1) v kruhu byla opět prohra.

 

Závěr: Na (M) u strojů si nepotrpím, ale nějaké plus je potřeba vidět na těch pár dnech, když nic jiného není :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...