Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

hehe, já dnes z prvních 8 NULA vítězství

 

:-) Já teď vyhrál, s Löwe proti desítkám. Šestkrát jsem neprostřelil, takže jsem zůstal pátej odspoda. Takže zase nic.

P.S. Čtyři desítkové arty v bitvě, to už je vyloženě úchylný. Rozmázl mě nějaký zakopcemklikačabymuupdlyprackyashořelkomp  se zásobníkem goldama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera byl čas dovolené, takže jsem celý den hrál, hlavně pattona, abych stihl jeho mladšího bráchu, než zkončí zvýšený příjem kreditů. zkusim taky postnout obrázek, ale asi se mi to nezdaří, protože to neumim a na forku se mi žádné obrázky nezobrazují, takže asi nevidím, jestli je to dobře....

každopádně se mi dařilo lehce nadprůměrně WR70%+, akorát mám trochu namoženou myší ruku.

post-13243-0-07793600-1413541539_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pořád to může být ještě horší. Jakou máte nejdelší serii porážek. Já 27 krát po sobě a to prosím s jedním a tím samým strojem. E50M. Nešlo vyhrát ani boha.

Tak 27 asi nemám... Ani nevím, jak bych to dohledal, když by mě to zajímalo. Ale jak se mi nedaří s jedním tankem, tak mě popadne taková zlost, že ho najust nepřehazuju a jedu a jedu dokud (obvykle ne vlastním přičiněním) nevyhraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera byl čas dovolené, takže jsem celý den hrál, hlavně pattona, abych stihl jeho mladšího bráchu, než zkončí zvýšený příjem kreditů. zkusim taky postnout obrázek, ale asi se mi to nezdaří, protože to neumim a na forku se mi žádné obrázky nezobrazují, takže asi nevidím, jestli je to dobře....

každopádně se mi dařilo lehce nadprůměrně WR70%+, akorát mám trochu namoženou myší ruku.

Tohle jako by ani nepsal super_jerk... Bez lehkosti, krátké věty, s chybama, bez velkých písmen na začátku vět. Trochu jsem se sám zdráhal dát obvyklé +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

27 proher v řadě ? to je dobrej masochismus :woot:

Mně stačej 3 prohry v řadě a měnim tank....

To už já nedokážu a připadám si v tom okamžiku, že mě poráží někdo, koho ani nevidím a MUSÍM dokázat, že po jeho teda nebude :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na dnešní TOGfest (5 winů) jsem potřeboval 22 bitev. Z 22 bitev 7x vítězství, dvakrát jsem se nevešel do první desítky (jednou mě sesmahl zakopcemklikačcholerunaceloujehorodinu a podruhé jsem s Löwe nenastřílel proti desítkám bo nemám potřebnou penetraci). Příšerný hrací den, stále na dně tabulky, bulhar jako prase + RNG. Sestavy týmů strašné. Někdo v Minsku je na mě hodně ale opravdu hodně nasr.., prostě nemá mě rád.

 

shot231b.jpg

 

Tohle přeci není normální ani při tom jejich balancu +- 50%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem prošustroval v goldech 68.000 za jednu bitvu. Brutální suma ale královsky jsem se bavil.   :yes:  Po tom příšerném dni konečně trochu zábavy.

 

shot236.jpg

 

 

P.S. Zvláštní je, že jak jsem dojel misi, tal jsem začal vyhrávat a už jsem z nějakých 28% na 50%. Najednou zase umím hrát, divné.   :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...