Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes? ...lag, lag  lag... po zapnutí ESL turnajů... No a když už lagy, tak to Zvedákovi osolíme v tu nejhorší chvíli... jel jsem si pro něj a najedou... stojím. Hádejte, co mě zastavilo a přes co jsem nedokázal přejet? (ping byl v tu chvíli ok, to bylo první, co jsem sledoval..zelená a nízká čísla)

xgcIl.jpg

 

Chtěl jsem i denní bonus.. ale né. 

Cruiser III... 3/4 proti trojkám...fujtajbl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes opět takových náhod...., kdy jsem asi 5 her po sobě nemohl s e50m probít ani osmičku z boku... logicky samé prohry a do toho navíc týmy 10-ti lemmings které chcípnou na jedné straně pod palbou tří tanků....... takže opět uninstall :-D ... (vydrželo mi to hraní asi 3 dny :-D) přijdu se sem za váma podívat po dalším patchi...v naději že se něco změnilo.... :-)))) Přeji všem krásný víkend. 
A už má snad v neděli sněžit.... takže boby připravit!  :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to nejhorší co lze v této hře dělat je expení. Hráč si chce pořídit Mause a tak hraje a hraje a hraje...až, až zblbne. Přitom stačí nabušený Hetzer s houfnicí a nebo blbá T40 a je o zábavu, výdělek i dobré staty postaráno. Pokud hráč není uplný idiot pochopitelně.

no a pak ti hráč s jednou desítkou v garáži a WN7 450 napíše, že jsi noob páč máš v garáži nejvyšší tier Vlll. :Smile_smile:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a pak ti hráč s jednou desítkou v garáži a WN7 450, že jsi noob páč máš v garáži nejvyšší tier Vlll. :Smile_smile:

:biggrin: Jo, tihle "skilleři", tak ti jsou nejlepší a přímo je miluju !!!

 

OT. Nevíte někdo co se mohlo stát, že najednou se mi blbě zobrazují miniaplikace na ploše W7 ??? !!! Ráno zapnu PC a koukám na to jak prezident na schody. Když přepnu zobrazení na 100%, tak se to ukazuje správně ale mám 27' monitor a tak tam mám zobrazení 125% a na tom se to ukazuje uplně blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robertík.....to je z Ruska, Hlučín byl výmysl....

Vzhledem k tomu, že jsem to dostal v mailu od kamaráda, který je fanda voj. techniky(i jiné), jsem to použil tak, jak to poslal. V tom případě ho obviním z mystifikace mé důvěřivé senilní osoby a dám mu mínus...a napíšu mu, že je idiot, jak jsem se tady naučil :smile:  :ermm:

Jinak jestli jsi na to narazil jinde a už dříve, tak by mě to docela zajímalo. Díky.

A Svejk se vyzná...+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@robertík s tím Hlučínem to je hodně stará vesta. Podívej se na http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=2&t=11405 tam to najdeš několikrát

Škoda, že jsem se ztrapnil až dnes :devil:, ptz včera jsem s dotyčným odesilatelem mailu seděl na pivu a mohl jsem mu o hlavu rozbít půllitr :devil:, no aspoň ty fotky jsou slušný...z Pripjatě :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teď zajímavá bitva. zasáhl mě enemy JgPanther II a asi to byl hodně hrdinský výkon když mi napsal toto:

 

70ce2f05d6.jpg

 

nakonec jsme vyhráli, nastřílel jsem si 2300DMG, povodil si KV-13 s T71 (oba naráz) a pak ještě byla honička s M103 kolem domku ale pak se na to vykašlal a jel pryč. A to jsem měl jenom 380hp a on byl full :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...