Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

poslušně hlásím, že už několk dní mi chybí k překonání hranice 48.5% W šest bitev, a zřejmě ještě několik dní bude, systém se prostě snaží :-D

Když tak koukám na počet bitev v tvým podpisu, navrhnu Veleserbovi aby se při 30k bitev automaticky přidělila medaile "Ironman" a na počest dotyčnému měsíc pouštěli Black Sabath. Když takovej cholerik jako já ještě ví, co jsi odskoutoval, musí smeknout. Vrtět hlavou nemůžu, blokla by se mi krční páteř! :biggrin: A ano systém se snaží...má hráčská duše se v běloruském pekle smaží :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslušně hlásím, že už několk dní mi chybí k překonání hranice 48.5% W šest bitev, a zřejmě ještě několik dní bude, systém se prostě snaží :-D

já se dostal před měsícem přes 57,5 asi o dvě bitvy.. dnes mi na to zas chybí 40 bitev.. s četou bych to udělal s prstem v nose ale to by nebyla jen moje zásluha.. :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál s AMX1375 Murovanku a byly jsme na straně, kde není les. Na tom malém kopečku pod lesem se usídlila četa našich Fochů155 a jeden obj268. Nevím jak, ale povedlo se mi po kraji vjet do lesa, nasvítit celý les a dojet si pro artynu. Pak mne sejmul Batchat. Na konci bitvy jsem měl 7800 DMG nasvíceno a skoro jeden kill za artynu(tu mi někdo vyžral). To se mi ještě nestalo, ty Fochy, to jsou tanky jak prase. škoda, že neumím vkládat screeny, klidně bych to doložil.

Toto byla první bitva na publicu se scoutem, kde jsem nasvítil přes 7k. A asi i poslední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se spravovaly nevrvy v rotě,sám jsme hleděl jaká pohoda panovala,velení zvládl 16letý maník,za což smekám a výsledné skore 17 win 1 lost mluví za vše :Smile_blinky: Dokonce se mi i jedna biva zadařila,jinak jsem byl využíván jako ucpávka,obětní beránek a krytí volných stran  :Smile_Default: Jen mi přišlo přez TS,že jeden němec po 7 non penetrací ze své IS3 rozkopal celé vybavení bytu,bylo slyšet jen německé nadávky a rány :Smile-tongue: 

fa4478cb8269f373e752c0e864729f1a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se na to podívat z jiné stránky: na statistiky s*re pes, nejdůležitější je si hru UŽÍT (bez ohledu, jestli to byla porážka nebo výhra - i když výhra samozřejmě potěší víc ;-)).

Honění statů = zvětšování virtuálního pindíka nech statařům :-D

 

PS: navíc zrovna poměr W/L je IMHO naprosto o ničem... stačí být v úspěšném týmu ;-) když už na něco koukat, tak na udělenou průměrnou damage za bitvu / EFR / WM6 /WM7 a hotovo.

Osobně se nepovažuju za stataře. Mám jen jeden řek bych primitivní cíl a tím je win nad 50% celkově a i u všech strojů a tak tomu podřizuju svoje jednání. Obecně to znamená, že obětuju svůj stroj, abych získal pro tým win, ale tím pádem nenastřílím atd což mi nevadí. Pokud budu nucen pod nátlakem okolností změnit prioritu z winu na osobní staty, tak budu proti principu hry. Nebudu týmu pomáhat, ale jen ho zneužívat pro své osobní potřeby. Faktem je, že bych pak neřešil nějaké drobnosti ohledně losů. Nepřítel má SU 152 a nám to dalo jen StugIII. Když to přeženu, tak bych si našel na každé mapě přibližně to nejlepší obranné místo a používal ho. Tím by se moje udělená DMG zvýšila odhadem min 2x. Několikrát jsem z různých důvodů zůstal jako top stroj vzadu a když byla bitva rozhodnutá (prohraná) tak jsem začal udělovat DMG. Závěrečná tabulka byla super. Dal jsem třeba i 2-3x tolik dmg než náš druhý. Jen většina asi 75% bylo už v době, kdy bylo rozhodnuto o výsledku. Zatím hraju na win a případné častější znevýhodnění svého týmu dle svých parametrů (zkušeností) vnímám negativně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- 47-48% = capovači a notoričtí brániči artyn (můj stronk tenk IS má drahé opravy a munici, takže budu pálit HE, jelikož dávají damage, a budu bránit artyny, abych vyhrál a v ideálním případě mne soupeř nenašel, tedy nepoškodil); nejčastější vlastníci tzv. retard aury

 

chybí ti tam kamikadze scouti :Smile_trollface-3: , ale jinak mi to příjde jako velmi seriozní zhodnocení :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- jeykey

 

zajimave rozdeleni hracu dle W/L docela jsem se pobavil pri cetbe, lec tento ukazatel je zcela nesmyslny, na nizkem tieru, totiz dobry hrac dokaze W/L vyrazne ovlivnit, na vysokem 8+ sam nezmuze skoro nic, az na par epickych bitev, kdy je danemu hraci predurceno, ze trefi a znici vse na co zamiri  ...

 

dle meho usudku je asi nejvypovidajici hodnota o danem hraci WN6, WN7(noobmeter) za poslednich rekneme 1000 bitev, ktery rekne o danem hraci skoro vse, narozdil od nejakoveho pripo*raneho W/L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- jeykey

 

zajimave rozdeleni hracu dle W/L docela jsem se pobavil pri cetbe, lec tento ukazatel je zcela nesmyslny, na nizkem tieru, totiz dobry hrac dokaze W/L vyrazne ovlivnit, na vysokem 8+ sam nezmuze skoro nic, az na par epickych bitev, kdy je danemu hraci predurceno, ze trefi a znici vse na co zamiri  ...

 

dle meho usudku je asi nejvypovidajici hodnota o danem hraci WN6, WN7(noobmeter) za poslednich rekneme 1000 bitev, ktery rekne o danem hraci skoro vse, narozdil od nejakoveho pripo*raneho W/L

Reeki a co by jsi řekl třeba o mě?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- jeykey

 

zajimave rozdeleni hracu dle W/L docela jsem se pobavil pri cetbe, lec tento ukazatel je zcela nesmyslny, na nizkem tieru, totiz dobry hrac dokaze W/L vyrazne ovlivnit, na vysokem 8+ sam nezmuze skoro nic, az na par epickych bitev, kdy je danemu hraci predurceno, ze trefi a znici vse na co zamiri  ...

 

dle meho usudku je asi nejvypovidajici hodnota o danem hraci WN6, WN7(noobmeter) za poslednich rekneme 1000 bitev, ktery rekne o danem hraci skoro vse, narozdil od nejakoveho pripo*raneho W/L

Nezbývá než souhlasit. Staty taky výrazně ovlivnilo, pokud někdo hraje již od dob dávných časů, kdy nebyl ještě MM +-2 tiery. Joo to tenkrát bitvy s V. tierem proti IX. tieru, to byla šmakuláda! Když vidim, jak si teď lidi hrozně stěžujou, že jsou např. se VI. proti VIII., tak bych jim to přál zažít. Pak taky začátky, kdy ani člověk nevěděl, jak a s čím hrát, principy hry, atd. Ano, je to každýho věc, měl si to zjistit předem. Mně to trvalo cca 2 000 bitev, než jsem změnil přístup, prohlížel fórum, wiki, koukal na videa..a chtěl jsem se začít zlepšovat. :Smile_Default:

 

W/L je podle mě ne moc vypovídající údaj. Ano, dá se částečně ovlivnit (vlivné stroje, roty, 3x četa, ...), ale jak už tu kolikrát bylo, můžeš se v bitvě snažit sebevíc, nastřílet víc, než celej tým dohromady a stejně prohra. Pak jedeš bitvu, kdy zemřeš po minutě s 0 dmg a bitva se stejně vyhraje. Prostě je to o náhodě.

 

Když už koukám na staty, tak na 60D, popřípadě posledních 1k-2k (na noobmeteru je to hezky vidět) a tím se eliminují začátky/expení/...a taky je to krásně vidět na grafech, jesli se danej hráč furt zlepšuje, nebo to kolísá.  :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně se nepovažuju za stataře. Mám jen jeden řek bych primitivní cíl a tím je win nad 50% celkově a i u všech strojů a tak tomu podřizuju svoje jednání. Obecně to znamená, že obětuju svůj stroj, abych získal pro tým win, ale tím pádem nenastřílím atd což mi nevadí. Pokud budu nucen pod nátlakem okolností změnit prioritu z winu na osobní staty, tak budu proti principu hry. Nebudu týmu pomáhat, ale jen ho zneužívat pro své osobní potřeby. Faktem je, že bych pak neřešil nějaké drobnosti ohledně losů. Nepřítel má SU 152 a nám to dalo jen StugIII. Když to přeženu, tak bych si našel na každé mapě přibližně to nejlepší obranné místo a používal ho. Tím by se moje udělená DMG zvýšila odhadem min 2x. Několikrát jsem z různých důvodů zůstal jako top stroj vzadu a když byla bitva rozhodnutá (prohraná) tak jsem začal udělovat DMG. Závěrečná tabulka byla super. Dal jsem třeba i 2-3x tolik dmg než náš druhý. Jen většina asi 75% bylo už v době, kdy bylo rozhodnuto o výsledku. Zatím hraju na win a případné častější znevýhodnění svého týmu dle svých parametrů (zkušeností) vnímám negativně.

 

Já mám také jediný cíl - hru si co nejvíce UŽÍT... pak tě nějaké staty nemusí (až tak) zajímat a můžeš být spokojený i při prohře ;-)

 

Tak povídej, kterej ukazatel ti zhodnotí dmg upon detecting nebo třeba to, že někde držíš celou stranu sám? Je jenom jeden.... A rozdíl ve výkonu mezi někým, kdo má 45% a 55% je naprosto zásadní.

 

Nevím (a nebojím se to říci :-))... a doufám, že tím nemíníš W/L ratio ;-)

 

 

Naopak, ukáže to skoro vše. Tím spíš teď, když už jsou k dispozici nástroje na oddělení statů v randomu a z rot/CW.

 

Rozveď to - přesvěč mě ;-) když už hodnotit hráče z nějakého jakžtakž objektivního hlediska, tak je to EFR / WN6(WN7). Samotné W/L je IMHO ukazatel na nic. Když už, tak spolu s dalšími ukazateli.

 

PS: dle tvého(?) W/L členění jsem na tom IMHO o hodně lépe, než se cítím - dikes za zvýšení sebevědomí :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak může skaut dostat nájezdníka, tvl, to už nerozumím ničemu.

 

A kdo JINÝ by ho měl dostat? Už jsem viděl "nájezdníka" i s Churchillem, ale to byla megaüberhaluz :-) buď rád, že ho máš, mně třeba chybí (virtuálně, ne psychicky ;-))...

 

EDIT: aha, tak v postnuté hře jsi ho nedostal ty... ale to nemění nic na tom, co jsem psal v první větě :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera se ze začátku celkem dařilo cca 70% W/L. Pak ale po deváte hodině se to zlomilo a W/L padnul na 45% Musel jsem vytáhnout traktora abych se dostal přes 50% Ale i tak nehorázný MM. Nejlepší byla bitva s traktorem, kdy XVM ukazoval šanci na výhru 5%, také to bylo podle toho vidět. Za 4  min na Malinovce vtrhla do báze četa fialovejch... jednoho statnýho jsem sejmul, druhýmu zůstalo cca 1% HP, ale i tak bylo dílo dokonáno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo s prstem v nose

nedávno tu někdo postnul video s livestreamem nějaký známý hráčky, ta hrála a měla v jedný ruce telefon a v druhý vidličku se žrádlem a vůbec se nevěnovala hře, nevím co je horší.... Jestli červeňák se kterým MM moc nepočítá ale hraje, nebo modrák/fialovák který se vůbec nevěnuje hře a řeši ******.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, přijde mi, že děcka si na test server choděj léčit mindráky. Tam se nestřílí nic krom goldů - někdo testuje tank tak, že střílí jen goldy? Ne, nevěřím...takže jediný co se dá vyzkoušet je obratnost tanku a občas i přesnost a penetrace děla. Výdrž je absolutně o ničem... ať ty goldy zrušej aspoň na tom testu, když to pojmenujou jako TEST server....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...