Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To si pleteš s EFR, ten cap hodnotí a má jinak nastavenou důležitost jednotlivých bodů. WN6 a WN7 rozdíl nemá podle všeho žádný

 

http://wot-news.com/stat/calc/en/ru

 

OK opravujem sa ... líšia sa spôsobom "trestu" pedotankerov :-)

 

WN6 formula:

(1240-1040/(MIN(TIER,6))^0.164)*FRAGS

+DAMAGE*530/(184*e^(0.24*TIER)+130)

+SPOT*125

+MIN(DEF,2.2)*100

+((185/(0.17+e^((WINRATE-35)*-0.134)))-500)*0.45

+(6-MIN(TIER,6))*-60

 

 

WN7 formula:

(1240-1040/(MIN(TIER,6))^0.164)*FRAGS

+DAMAGE*530/(184*e^(0.24*TIER)+130)

+SPOT*125*MIN(TIER, 3)/3                                                        // pre tier 3 a viac je totožná váha SPOTU s WN6

+MIN(DEF,2.2)*100

+((185/(0.17+e^((WINRATE-35)*-0.134)))-500)*0.45

-[(5 - MIN(TIER,5))*125] / [1 + e^( ( TIER - (GAMESPLAYED/220)^(3/TIER) )*1.5 )]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že v té IS 7 byl nějakej tankobijec :-)

A jak koukám, tak ostatní taky asi jen čekali a max 1x vystřelili.

 

 

 

A divis se, vzdyt je to siemka dle nicku, takze zahral presne to co se od nej ocekava, ba co vice i 1 x rozdal dmg :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK opravujem sa ... líšia sa spôsobom "trestu" pedotankerov :-)

 

WN6 formula:

 

 

 

WN7 formula:

 

 

Vzorec jinej, mně nicneříkající, ale všichni mají obě čísla stejný, tak to bude asi strašně důležitý :-D Jen u Švejka se to možná lišilo? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzorec jinej, mně nicneříkající, ale všichni mají obě čísla stejný, tak to bude asi strašně důležitý :-D Jen u Švejka se to možná lišilo? :-D

Líši sa aj u mňa v celkovom ratingu, kde mám priemerný tier 4,98. No za posledných 1000 bitiev, kde mám priemerný tier nad 6, tak sú WN7 a WN6 totožné (ovšem to hovoria aj tie vzorce, presne sa mi ich popisovať nechce, ale od tieru 6 by mali byť hodnoty rovnaké ... do tieru 6 je prísnejší trest u WN6)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou začíná být čím dál víc vidět, že vemena se začínají družit do čet, protože když už, tak ať to stojí za to.  Není nad to, když ve vaší TOP četě mají všichni Win 40-43% :smile: . Rekordman ze včera byl točkanon s E-75, co měl po 176 bitvách na E-75 Win parádních 37%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dny byly rozporuplné ... když jsme hrál ráno, byly hry zábavné a napínavé až do konce... (často i mého konce :-) ale zábavné kdy na konci zbýval 1 vs 1 tank apod.) ... ale odpoledne... to byl porod .... prohra za prohrou 3:15 apod. 2/3 týmu si ani nevystřelili, a když vystřelili, netrefili se. A když se trefili, tak to bylo za 0 dmg.... zkrátka paráda.

Asi si taky dám zase týden pauzičku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že dnes topový tanky věčně rudý, u enemy zelení. Sólo bitvu jsem nevyhrál ještě ani jednu, jedině četu...trapné.

mam to stejne a zacina me harasit, to co se dnes zase deje to bych se poblil z toho ... to je utrpeni, kvcka campujou nebo spotujou, TD jedou jak medka arty netrefi ani HP a strili jak diva no proste klasika a uz me to pekne s***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že dnes topový tanky věčně rudý, u enemy zelení. Sólo bitvu jsem nevyhrál ještě ani jednu, jedině četu...trapné.

Jen nevím, jestli je lepší tohle a nebo, když jsou točkanoni na topu v obou týmech. Je smutné, když s T29 mám nastříleno víc damage, než kdokoliv ze zbytku týmu složeného z tierů 8-9. Takové hry pak stojí za vyližkapsu, ať je win nebo lost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen nevím, jestli je lepší tohle a nebo, když jsou točkanoni na topu v obou týmech. Je smutné, když s T29 mám nastříleno víc damage, než kdokoliv ze zbytku týmu složeného z tierů 8-9. Takové hry pak stojí za vyližkapsu, ať je win nebo lost.

já takhle jedu už třetím dnem a je jedno, jestli vezmu kačenku nebo Batmana...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu na pivo. To se nedá. Poslední dobou jsou bitvy na prd a dnes ještě nafasovali enemáci max štěstí. Jede ke mě enemák se zásobníkem a když se má začít střílet lag (ping 850) = odchod do garáže. V další bitvě čekám na bok T57 a on ten jedoucí krám není vidět na 290 m. No vlastně nad 200 m to prověřuje spot asi po 5 sekundách, tak to by to vysvětlilo. Po čase se ta potvůrka schovává pod srázem se 165 HP. Tak si na ní skočím. Jasně, že to nevyšlo. Nerovnost na hraně tím pádem skok před = garáž.

Jak to hodnotí MyWOTStats. Týdenní win 47% a K/D 0.48. Fantazie.  Horší už to snad nemůže být ani se slušnou hladinou alkoholu.

Po návratu z hospody tu teorii dnes prověřím.       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zlý vysoký tiery kazej lamky v zásobníkách nízký tiery kazej děti ,ale nejvíc mě ****** něakej polák jmenoval se nějak nejsilnejsikralbuobuo  nebo jak v amx 105 hned ze začátku začal blokavat našeho humla a  spamovat do chatu "HUMEL,HUMEL,HALO"  když jsem napsal enemákům ať ho reportují za spaming a blokování tak se pustil do mě že jsem čů*** a noob  a další chytrý řečičky když jsem ho poslal do pr*e*e tak mě zabil takže jsem znovu požádal o reporting za spam,blokování,teamkiling odemně dostal 3 od kámoše 2 ale pochybuji že to zabere na konci bitvy jsme se koukli na jeho staty měl 900 bitev samozdřejmě T34 a EFF pod 500 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po návratu z hospody tu teorii dnes prověřím.       

Celkem se zadařilo. Pokec dobrej a alkoholu asi mnohem víc než je zdrávo. Člověk se dostal do takového povzneseného stavu a ke hře se choval jako ke hře. Když bylo o co hrát, tak se hrálo a když ne, tak se to ležérně vypustilo. Při horším připojení to řešil ALT+F4 a za 1-2 minutky další pokus. Jediný stroj, kde jsem to trochu hrotil bylo IS-2, který je v akci. Hraní jsem zabalil, když v jedné bitvě s IS-2 webovka dosáhla hodnoty 3197. To se mě už fakt dotklo.  Denní win jsem si opravil o 15% proti střízlivému hraní, což je fajn. Ostatní hodnoty budou asi extrémně špatný. To se asi při pohledu na nějakou statistiku bude ráno někdo hodně divit. Tenhle příspěvek bude asi jediný důkaz toho, že účet nepoškozoval nějaký ufoun či známej co mu byl účet zapůjčen, ale sám majitel svým hraním.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele Zvedáku, něco z ofika....
 

 

no něco na tom musí být, protože mám dny (včera) kdy nastřílím tisíce dmg za bitvu, hafo kilů a stejně kdybych se rozkrájel mám s jedním sérii proher v řadě a to i když XVM ukazuje 75% na výhru či podobně. vždy když jsem včera prohrál s tím stejným tankem jsem hrál násobky u ostatních a bez námahy v klidu vítězství. mě to přijde často až jako moc velká náhoda, čili prostor pro konspirace zde rozhodně je, o tom žádná. jsem téměř na 100% přesvědčení o skrytých mechanismech hry, i to by vysvětlovalo ten binec v MM a složitosti skládání bitev.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...