Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

ale prd kanáre, co je účinného nechat si vyvraždit půlku týmu a pak dorážet poškozené enemy? Vždycky mě pobaví, když slyším řvát fialky noob team po tom, co si nechají vybít celý tým a slavně zhynou v obklíčení rudožlutého moře, jen proto, že svému týmu nepomohli v počáteční fázi bitvy. Tvá úvaha je hodně špatná.

Kdyby byla špatná, tak fialky nejsou fialky, nemyslíš? Sem a tam se stane, že něco nevyjde ale je to zanedbatelné procento. Jinak by ten W/L neměl u nich takovou úroveň. Rajčátka mohou kempovat, rašovat a třeba se stavět na ocas a stejně nic neuhrají protože jim naprosto uniká to podstatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale prd kanáre, co je účinného nechat si vyvraždit půlku týmu a pak dorážet poškozené enemy? Vždycky mě pobaví, když slyším řvát fialky noob team po tom, co si nechají vybít celý tým a slavně zhynou v obklíčení rudožlutého moře, jen proto, že svému týmu nepomohli v počáteční fázi bitvy. Tvá úvaha je hodně špatná.

pokud rudožluté moře vybije celý tým pak by ta prohra s největší pravděpodoaností přišla i za účasti tý fialky.. ale pokud fialka jen kempila a nebyla nijak aktivní pak je její křik zcela zbytečný.. Někdy mám chuť si to XVM nainstalovat abych taky viděl jak kteří hráči hrají (dle barev) ale zatím mi stačí když se mrknu až po bitvě v garáži ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatná úvaha chlapci, protože ty děla prostě v počáteční fázi chybí a to je špatně. Dneska se zvýšením přesnosti se tanky strefují pěkně , pokud prostě top hráči ze startu nehrají a nechají si spoluhráče vychcípat, dobře to rozhodně není. A může být klidně duhový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když Reeki jde na nízké tiery, tak je to takový sluníčkový a vo pohodě. Když tam potká Huga, už to vo pohodě není.

 

Petr von Cheb: také jsem se musel seběhnout :tongue:

 

Jiste ze ne, konkurence neleni :-)

 

 

 

 

a ten loltraktor tahá pořád ;-) jsem ho potkal v neděli na Himmelu kde jsem byl s Cruiserem.. Ale jde mu to.. byl první v tabulce i proti dvojkám.. :-P

 

To Reeiky: sry za bonz ;-)

 

Edit: jak se rejpne do HUGO hned se džunglí rozezní tamtamy, seběhnou se vopičáci a brání svoji čest :-D a to se mi líbí, tak to má bejt ;-)

 

I ty Brute :-)

 

 

Řekl člověk, co má na loltraktoru 262 bitev a na druhém tieru s PzKpfw II dalších 560 bitev.......že tě huba nebolí :biggrin:

 

Vsak tak nikde netvrdim, ze lowky nhraji :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

špatná úvaha chlapci, protože ty děla prostě v počáteční fázi chybí a to je špatně. Dneska se zvýšením přesnosti se tanky strefují pěkně , pokud prostě top hráči ze startu nehrají a nechají si spoluhráče vychcípat, dobře to rozhodně není. A může být klidně duhový.[/quoete]tohle je taková debata já o koze ty o voze.. nic nepořešíme.. Je v tom příliš mnoho proměnných.. pravdu máme všichni tři, ale jen za určité situace.. Záleží na mapě, na složení a rozestavení týmu, na tierech jak u spoluhráčů i tý zmiňovaný fialky, na počtu artyn, scoutů, dokonce i na denní době a další a další..

Důležité je aby hráč dobře odhadl a vyhodnotil situaci na mapě a dokázal tomu přizpůsobit styl hraní.. Proto jsou fialky fialkama a červenoprdelníci lamama co můžou kempit nebo jet sebevražednej scouting a stejně budou k prdu..

A vůbec.. mě se tohle netýká.. já jsem modrozelenej :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reeki: já to ani nemyslel nijak ve zlém.  :wink:  

Mě bohužel nejvíce baví hrát tier 7-10 a tam se prostě to EFR kolikrát sbírá dost těžce, takže jsem smířen s tím, že "fialka" zřejmě nikdy nebudu. :laugh: Osobně XVM ve hře nepoužívám, ale občas někdo něco hodí do chatu a tak po bitvě na ty "fialky" kouknu. No a musím říct, že spousta těch hráčů má třeba 50-60% do tieru 5, což já mám cca 65% her od tieru 7 nahoru...... :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám, zásadní je v tomto výhra. Vyhráli? Vyhráli. Postup byl OK - v tomto případě.

 

Tak tu (na publiku) vobec nejde o vyhru. Pokiaľ použivate celý tím na prvotný spoting, kde si fialky aj s HT zakempia a zhromažduju DMG, na konci ich trápiť Win/lost nemusí. Majú nastrielané ... w/lost si riiešia v rotach, kde sú rozdelené tanky podľa spôsobu použitia ... tu im rating WN klesá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reeki: já to ani nemyslel nijak ve zlém.  :wink:  

 

Mě bohužel nejvíce baví hrát tier 7-10 a tam se prostě to EFR kolikrát sbírá dost těžce, takže jsem smířen s tím, že "fialka" zřejmě nikdy nebudu. :laugh: Osobně XVM ve hře nepoužívám, ale občas někdo něco hodí do chatu a tak po bitvě na ty "fialky" kouknu. No a musím říct, že spousta těch hráčů má třeba 50-60% do tieru 5, což já mám cca 65% her od tieru 7 nahoru...... :smile:

 

Na fialku se vyprdni, mi take chybi 30bodu do fialky a ja na to tezce dlabu, me bavi hrat s tankem co je k necemu, umi alepson castecne ovlivnit bitvu atd. Proto mezi oblibence v posledni dobe patri VK3601H, IS, T28(ruska med) E 75, Ferda, Jagdpanther, KV1 ale i treba Loltraktor ... strasne nerad neco expim, jelikoz nektere stroje jsou doslova utrpenim  ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale prd kanáre, co je účinného nechat si vyvraždit půlku týmu a pak dorážet poškozené enemy? Vždycky mě pobaví, když slyším řvát fialky noob team po tom, co si nechají vybít celý tým a slavně zhynou v obklíčení rudožlutého moře, jen proto, že svému týmu nepomohli v počáteční fázi bitvy. Tvá úvaha je hodně špatná.

 

Pochybuji o tom,že fialový hráč zakempí na nesmyslném místě někde na bási,kde může maximálně dorazit capujícího enemáka.Za tento styl hry ještě nikdo nezfialověl.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fialku se vyprdni, mi take chybi 30bodu do fialky a ja na to tezce dlabu, me bavi hrat s tankem co je k necemu, umi alepson castecne ovlivnit bitvu atd. Proto mezi oblibence v posledni dobe patri VK3601H, IS, T28(ruska med) E 75, Ferda, Jagdpanther, KV1 ale i treba Loltraktor ... strasne nerad neco expim, jelikoz nektere stroje jsou doslova utrpenim  ...

Já s tím souhlasím, proto teď hodně hraji T29, Conquerora a samozřejmě stálice IS3. Přiznávám se, že včera jsem i znovu koupil KV1S, ale  s tím je mi trošku "stydno" hrát.... :biggrin:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to začalo dobře, po 10 bitvách Win 70%. Pak mě ale posedla pýcha, že to vytáhnu na 80%. A jak to tak v těhle případech bývá, ještě že nakonec z generálního štábu přišel rozkaz a šlo se spát. Jinak bych neudržel ani těch konečných, ostudných 44% Win za večer :smile: .

 

v nejlepším přestat, ale ono se to kecá, mě se to naštěstí včera podařilo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám balíček od Crabtra bez XVM ale šance na win se mi zobrazují.. nějaká "global" a pak "per vehicles" (dle strojů) ale nikdy mi to neukázalo šanci nižší než 47% a vyšší než 54%.. je to tím že nemám to XVM??

Jak píše Waltare, když nemáš spuštěný XVM, ukazuje to jen šanci podle strojů v bitvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to chraň bůch instalovaný nemám, ale včera někdo z týmu psal při jedné bitvičce, že šance na výhru je 30% a nakonec jsme je zmastili jak prase :tongue:

stejnak to je konina, ale občas mám nutkání už při bitvě vidět kolik kdo má odehráno ale zatím odolávám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to chraň bůch instalovaný nemám, ale včera někdo z týmu psal při jedné bitvičce, že šance na výhru je 30% a nakonec jsme je zmastili jak prase :tongue:

stejnak to je konina, ale občas mám nutkání už při bitvě vidět kolik kdo má odehráno ale zatím odolávám...

To se stane asi tak 1 x za 100 bitev. Je to stejné, jako když vyhraješ ve loterii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...