Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Je až neskutečný rozdíl, který pociťuju, když hraju s tierem 10 oproti tomu co bylo před pačem. Začínám mít obavu aby se to zas nějak nepokazilo. Kliknu na tier 2 a čekám i minutu na bitvu a u tieru 10 je to do 5 sekund. Neskutečné!!! A bitvy jsou parádní protože se tam honí po mapě skauti, pálí neviditelná TDéčka a těžké tanky na sebe naráží jak vlny na útesy.....prostě paráááda!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavý, že když sem někdo napíše něco o spodní části zad, tak admini promazávají až se jim od kláves kouří, a když si tu dva tydýti rozjedou offtopic s poměřováním virtuálních pindíků, tak ticho po pěšině.

 

Kanár: já teda včera toptiery nejel, ale jinak dávám za pravdu - s E-75 se hraje výborně, jen osmy trochu doplácej na MM velkým procentem her s desítkama. Ale zase z Tigera II je přesně ten vrahoun trojkovejch jozefů jak má být a s Tigříkem sem si tak podal enemáky, že jim z toho bylo mdlo :tongue:

 

PzIV žádnej nerf nedostal, houfnička je pořád zabiják (i když jsem smutně zamáčkl slzu, když jsem natrefil na screen se šmalturmem a dlouhou 75...), Panther s tím svým dráždidlem na opice zase snajpí na hranici vykreslovací vzdálenosti... a zmizely artyny :thumbsup: .

 

Svět je příliš růžovej, v dalším patchi čekám nerf jak blázen, protože tohle vraždění noobíků nemůže WG nechat jen tak. Ale po dlouhý době sem ve hře zase utratil nějaký goldy (za maskovačku na Tigřase a přeškolení dvou velitelů). Možná WG přišlo na to, že my starý závisláci se musíme bavit, abychom jim cpali nějaký prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze nekdo noobovi, jak jsem ja laicky vysvetlit co v odkaze znamena hodnoceni WN6 a WN7 ? predem dik

 

httpwww.noobmeter.com/player/eu/Reeki

Sú to náhražky EFF, u ktorých má cap a decap menšiu prioritu ako u EFF a oveľa vacsiu váhu majú rozdany DMG, spot, tier... atď. Toť je veľmi všeobecné zhrnutie.

presnejšie máš to tu aj so vzorcami:

WN6

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/203366-curious-about-wn6-read-here/

WN7

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/184017-wn7-what-is-it-and-how-does-it-work/page__pid__3134282&do=findComment&comment=3134282

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele je to možné ... V Bratislavě žiju pár let a za tu dobu se i na rodilého Čecha něco nalepí ... Jinak já jsem nikoho nenapadl, jen mi prostě přijde divný že  Wargaming by banoval bez důvodně svoje hráče, respektive bez jasných důkazů ...

Proč by ne? Hráči pro ně menaj žádnou cenu, je jedno o koho jde. Maj jich miliony. A když bloknout jednoho co umí, hned se budou mít lamky lépe. Tady nejde o jednotlivce, ti jim jsou ukradení. Podezření? Je to v pravidlech? Je. BAN. Problem solved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že bych mohl :) . Jinak sranda jak dostávám mínusky hlavně od hráčů co mají minimum příspěvků nebo dokonce ani jeden: D

 

 

2 mínusy jsi dostal odemě, protože jak už bylo napsáno, vypadá to, že jsi přišel jen prudit a upřímně, takových lidí si užiju za den dost v práci.

 

Ale k věci, včera jsem proháněl hlavně T21, bitev hodně s tierem X,ale i tak mě kupodivu baví. Jen bych bral víc map typu Malinovka, Muromanka, Prochorovka... Přeci jen ve městech toho moc nenaspotím a životnost se většinou v těhle bitvách počítá na 1-2 zásahy :smile: . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, kam zmizeli všichni moralisti, že TK jsou zlo a že nikdo nemá právo kazit hru ostatním?  :Smile_trollface-3:

Chybí ti moralisti? Co třeba toto?  :devil:

 

 

2.. Omezení a zákazy

 

2.1.Etiketa - Ve Fóru i v soukromých zprávách jsou zakázány: - Flame- Trolling- Pomluvy, osočování- Vulgarity a zvlášť hrubé výrazy, jejich zkratky nebo úmyslné zkomoleniny- Osobní útoky- Rasově, národnostně, nábožensky, etnicky a sexisticky motivované urážky a pomluvy. To zahrnuje nevkusné "vtipy".- Přehnané používání VELKÝCH PÍSMEN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nezlepšili přesnost ? Rld 17 sec je až u to děla ne ? Já ho měl na T95 a že by to bylo nepřesné říci nemohu.

To bohužel už nedokážu posoudit, je prodaná. Ale přál bych vám to, jinak to byl skoro nepoužitelný stroj. Na dálku to bylo spíš o náhodě se trefit, na blízko jí absolutně deklasovala absence pancíře ve spojení s těmi 17s nabíjení. Když k tomu ještě občas WG přihodilo svojí oblíbenou parádičku se zásahem za 0 nebo dingnutím  nepřátelského pancíře tloušťky kancelářského papíru, bylo  vymalováno :sad: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hezky jsi mě postrašil :-) Uvidíme..vím jedno dopředu, sám nikde s T30 nejezdi

On bohužel i největší lamák ve WoT už ví, že do T30 projde vše, takže i když pojedeš v houfu, většina střel půjde neomylně do tebe, páč lacino získané expy se  také počítají :smile:  . Ale nakonec, každý tank se dá hrát a bylo pár hezkých bitev s T30, na které i teď vzpomínám rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On bohužel i největší lamák ve WoT už ví, že do T30 projde vše, takže i když pojedeš v houfu, většina střel půjde neomylně do tebe, páč lacino získané expy se  také počítají :smile:  . Ale nakonec, každý tank se dá hrát a bylo pár hezkých bitev s T30, na které i teď vzpomínám rád.

 

Tak je pravda že prototyp byl proti T 30 neprůstřelnej, ta vana dost bolí.

Jinak na T 30 potřebuješ pásy abys měl top dělo s t 28. základ má pene 198

 

10 her s T 30 10x lost, ničím statistiku 50/50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to jeeeeeeeeeeeeeeeeee.. same sance na vyhru 20%,32%,36% koho to ma bavit jako? to wg si fakt dela ***** ze me asi...

 

 

A na co si stěžuješ dnes jsem měl furt šance nad 55% a 10x zasebou lost, tak jsem to potom vyp. a večer už to naštěstí bylo normální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nebyl čas a tak jsem to zapnul až po 22:00. Dal pár bitev a pak to vzdal.

Taky jsem byl poprvé na té nové mapě. To dopadlo dle očekávání děsně. Než jsem zjistil, že jsem se vydal špatným směrem, tak mě sfoukla salva od enemáků. 8 z 9 zásahů prošlo. Já se zmohl v ten celkem krátký čas na  jeden výtřel bez efektu.

Denní win dost pod 50%. Údajný nerf arty asi moc nevadí. Stále je vidím dost často v top 5 za udělenou DMG.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Test po nasazení nového patche na US serveru, šul nul, ale ping dneska v pohodě. Taky tam už rozdělili servery, východní ping kolem 130, západní přes 230, takže tam nelézt, naštěstí se to ukazuje už na logovací obrazovce. Jedna haluz bitva s šancí na výhru 17% s výsledkem 15:1  :smile:  Zpozorován růst fps na stabilních 60.

Bohužel jsem pak vlezl na EU server a po třech bitvách to balím. 1. bitva s mojí jedinou arty, vcelku jsem i něco trefil, jelikož arty skoro nehraju, nevidím žádný podstatný rozdíl. Pak dvě bitvy s SU-100 s naprosto tragickými spoluhráči, v obou bitvách jsem skončil poslední naživu, v té druhé jsem hrdinsky zahynul při čelním střetu s AT-8, já neprostřelil, on ano, takže ani předchozích 6 killů porážku nezvrátilo... Zlepšení přesnosti děla jsem nepozoroval, v té první bitvě to lítalo naprosto bulharsky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...