Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

jenže jestli to takhle bude pokračovat dál, tak mi nic jiného nezbyde, než tu hru odinstalovat... Ještě že jsem šel dnes na ryby a chytl kapra 63cm 6kg, to byl panečku MM :)

 

Pche, 63cm kapr je nuda... zkus chytit 50cm lína ;-)

 

PS: ale jinak 63cm kapr na konzum je tak akorát, ještě aby to byl lysec :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj pokud budeš hrát sólo tak ta T29 půjde ještě níž.. Klidně se s tebou vsadím :-P A copak jsi si koupil za stroječek když jsi měl cca 2400 bitev? Nebo jsi začal s četama? Já bych to dle DMG a EXP tipoval na PzlV ;-)

90% všech her jsem odjezdil sám na publicu..těch zbylých 10% je z doby úplných začátků, kdy mě k tomu kámoš přived a jezdili jsme četu (ani jeden jsme to neuměli, takže katastrofa). :) jinak jsem od tý doby četu nejel a rotu ještě nikdy. :-D a s tou T29 je všech 38 her sólo. :))

Ne ne, zakoupil jsem zpátky Hetzera s houfnicí a M4 taktéž.;) a daří se s nima pěkně.:)

Edit: Asi jsme podivně podobní hráči. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

okoun 42cm na rousnici ;-) jednoznačně nejchutnější ryba :-)

 

OT: pěkný kousek :-) to je už je vlastně taky trofejní kousek... všude se sype zakaděný kapr a původní ryby aby člověk hledal lupou... hlavně, že masy jsou spokojeny a mají pořád plný mražák :-D Jinak je teda fajn, že jsou tu i nějací rybáři, no...

 

PS: mám kamaráda - kapraře, který mě doslova štve - chytá jenom na boilies a jeho poslední úlovky jsou: okoun 43cm, lín 47cm, karas OBECNÝ 45cm atd. atd... Já se snažím tyhle ryby chytat na feeder na "klasické" nástrahy a houno z toho... mi to připadá jako ty MM od WG, prostě "někdo má a někdo zase ne" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: pěkný kousek :-) to je už je vlastně taky trofejní kousek... všude se sype zakaděný kapr a původní ryby aby člověk hledal lupou... hlavně, že masy jsou spokojeny a mají pořád plný mražák :-D Jinak je teda fajn, že jsou tu i nějací rybáři, no...

 

PS: mám kamaráda - kapraře, který mě doslova štve - chytá jenom na boilies a jeho poslední úlovky jsou: okoun 43cm, lín 47cm, karas OBECNÝ 45cm atd. atd... Já se snažím tyhle ryby chytat na feeder na "klasické" nástrahy a houno z toho... mi to připadá jako ty MM od WG, prostě "někdo má a někdo zase ne" :-)

boilies jsou pro noobíky :-D :-D sypat do vody tuny drahýho krmení zavážet nástrahy a pak čekat 2 dny až to zabere?? To je jako pořídit si artynu nejvyššího tieru a pak čekat 3/4 bitvy abys 2x trefil tank :-D

 

Edit:OT z OT.. taky se tu nabízí analogie s goldhoufnicema, ale to bych nadával sám sobě ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidím to stejně.. PzlV pak prodám a koupím VK36.01 s kónikou :-)

I když takovej Hetzer dokáže vraždit i s HE, VI. skoro nepotkávám a V s tím jdou dobře. Na KV už ani goldy nestřílim, páč mi je dingá i z boku. VK mám vyzkoumaný, tak pokud na něj někdy bude akce, určitě ho koupím. :) ale teď budu jezdit T29, tu jsem si hodně oblíbil. :)) i když občas ty střely lítaj úplně mimo. :-D ale to se snad zlepší, až koupim stabík a ventilačku. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když takovej Hetzer dokáže vraždit i s HE, VI. skoro nepotkávám a V s tím jdou dobře. Na KV už ani goldy nestřílim, páč mi je dingá i z boku. VK mám vyzkoumaný, tak pokud na něj někdy bude akce, určitě ho koupím. :) ale teď budu jezdit T29, tu jsem si hodně oblíbil. :)) i když občas ty střely lítaj úplně mimo. :-D ale to se snad zlepší, až koupim stabík a ventilačku. :)

no já potkávam 6 s PzlV tak v 60% a 7 tak v 5%.. T29 jsem dlouho nehrál tak si ani nepamatuju WR ale z původních 75% je teď ASI na 58%.. má skvělou palici ale špatně odhaduju jestli je spodek krytej nebo ne. Většinou to poznám až když mi ho nekdo prostřelí a taky dost trpim na pásy splashem od artyn..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

možná kdyby jsi odinstaloval XVM tak bys byl o 14-26% míň frustrovanej :-D
 To jo, bez XVM nebyla o frustraci žádná řeč. Dlouho jsem této droze odolával, ale nakonec mi to nedalo a na zkoušku jsem to nainstaloval. Stačilo první přičichnutí a stal jsem se závislým. Možná mě brzy odvezou ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci moji jak já vám závidím ten poměr W/L já se snad přes těch 48% nedostanu :wallbash: Ale jinak si nestěžuju :Smile_trollface-3:

Podle mě to brát nemůžeš. :-D já mám necelých 3k bitev a tam stačí (což se mi povedlo včera) zahrát 63 bitev s WR 71,4% a rázem se mi celkový WR zvedlo o 0,42%.:)) U Tebe s 27k bitev je to běh na dlouhou trať. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěř jim. Je to nesmysl. Když nevidíš co za exoty hraje, tak se nervuješ z toho, žes něco udělal blbě a nebo měl udělat jinak a to je horší. Takto si jenom řekneš, že při šanci 35% se 13-ti rajčátky proti zelenofialovému týmu, jsi udělal co šlo udělat.

já se vždy snažím udělat co nejvíc to jde ať je šance jakákoliv.. a jak bych věděl že máme jen 20-30% šanci tak bych hrál úplně jinak (kašlal bych na snahu) a to nechci..

 

Edit: už takhle sleduju spoustu čísílek a vytrácí se u mě ten požitek ze hry samotné.. co je mi platný že hraju dobře (pocitově) když na konci herního dne zjistím že mi spadl w/l nebo VN7 a rázem je po radosti a ty spousty her který hraju jen proto abych vyrovnal denní w/r.. no fuj.. kolikrát u toho strávím i dvě hodiny navíc abych dosáhl určitýho výsledku.. to už je pomalu na Chocholouška..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě naopak! Koukneš a hraješ podle toho co je možné a nikoliv podle toho o čem si ty myslíš, že je to třeba. Například vidím, že se na cap hrne nějaký magor s EFR 1500 a že kousek od capu sice stojí náš tank ale protože má EFR 320, tak vím, že tam musím protože on to nedá i když je o 2 tiery výš, jak ten enemák. A takových příkladů jsou tuny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě naopak! Koukneš a hraješ podle toho co je možné a nikoliv podle toho o čem si ty myslíš, že je to třeba. Například vidím, že se na cap hrne nějaký magor s EFR 1500 a že kousek od capu sice stojí náš tank ale protože má EFR 320, tak vím, že tam musím protože on to nedá i když je o 2 tiery výš, jak ten enemák. A takových příkladů jsou tuny.

stejně tak jsou tuny příkladů hovořících proti ;-) na tomhle se neshodnem :-P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šance na vítězství mě nezajímá a je mi ukradená. XVM mám jen na to, abych věděl, od kterýho hráče můžu očekávat aspoň nějakej výkon a dyžtak se k němu/nim přidám a snažím se kooperovat.:) je lepší vědět, že s Tebou jede na pozici kvalitní hráč, než "unknown".:) rozhodně nehraju jinak při šanci 30% nebo 70%..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, někdo prostě barvičky potřebuje a někdo ne. Já jsem toho názoru, že jsou velmi užitečné a už bych si to bez nich nedokázal představit

Souhlasím. ;) jen mám strach po posledních odpovědích vývojářů..psali něco v tom smyslu, že přemýšlí o zákazu zveřejňování dat o hráči, z čehož XVM čerpá. :-\
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám do mlýna. Hrál jsem dlouho s XVM a teď hraji bez. :-) Vlastně hraju bez jakýchkoliv addonů. Nejdřív jsem si říkal že to nepůjde a hle jde to. :-) Kluci co se mnou hrají tak XVM-ko mají, ale co. Snažím se udělat pro tým vždy to nejlepší, takže dát příležitost jim vyhrát. Ale občas to nejde a to se nedá nic dělat. Kdybychom v životě jen vyhrávali tak by nás to nebavilo. :-)

 

To Lord_Ice_Cube: Mě to při 40+ bitvách a W/L 85+ procent leze o 0,22 :D ale taky co prohra to musím dát 2 výhry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...