Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Musím dorazit těch asi 50 b itev na Tortile nebo mi jebne a W/L mi spadne minimálně o 5%. Je až okaté, jak je manipulované s těmi výsledky. Celá řada anglických TD je totiž jedno TD jako druhé a rozdíl je pouze v tieru. Začínal jsem na AT2, takže to vypadá takto:

 

AT2 - 63%

AT8 - 59%

AT7 - 58%

AT15 - 55%

Tortoise - 52% a to asi bude nakonec jenom 50% protože to jde dolů jako náš hrubý domácí produkt.

Včera to bylo 45% a za dnešek pouze 33%. Jedna prohra za druhou. Tortoise je pomalý a tudíž nemá šanci být tam, kde je třeba pokud je zrovna někde jinde a pernamentní artypárty dělá také svoje. S těmi nižšími tiery jsem ještě dokázal ustřílet tu přesilu ale tady už je to skoro nemožné a podle toho vypadá ten W/L. Prostě WG chce aby byl 50% a tak také 50% bude. Je to dobrá ukázka toho, že něco expit = zabít si statistiku a to tady je v té větvi jenom ten Tortoise tak vyloženě dodrbaný stroj, kdežto v jiných větvích se najdou i dva a nebo i více takových. To pak musí být teprve očistec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím dorazit těch asi 50 b itev na Tortile nebo mi jebne a W/L mi spadne minimálně o 5%. Je až okaté, jak je manipulované s těmi výsledky. Celá řada anglických TD je totiž jedno TD jako druhé a rozdíl je pouze v tieru. Začínal jsem na AT2, takže to vypadá takto:

 

AT2 - 63%

AT8 - 59%

AT7 - 58%

AT15 - 55%

Tortoise - 52% a to asi bude nakonec jenom 50% protože to jde dolů jako náš hrubý domácí produkt.

Včera to bylo 45% a za dnešek pouze 33%. Jedna prohra za druhou. Tortoise je pomalý a tudíž nemá šanci být tam, kde je třeba pokud je zrovna někde jinde a pernamentní artypárty dělá také svoje. S těmi nižšími tiery jsem ještě dokázal ustřílet tu přesilu ale tady už je to skoro nemožné a podle toho vypadá ten W/L. Prostě WG chce aby byl 50% a tak také 50% bude. Je to dobrá ukázka toho, že něco expit = zabít si statistiku a to tady je v té větvi jenom ten Tortoise tak vyloženě dodrbaný stroj, kdežto v jiných větvích se najdou i dva a nebo i více takových. To pak musí být teprve očistec.

já teda nejsem nějakej konspirátor, ale dneska už jsem začínal tý teorii o 50% věřit. koupil jsem totiž T-44, čistě pro zábavu, nahodil jsem všechno potřebný vybavení a hurá do bitvy. na tom tanku jsem měl asi 300 bitev a win ratio 58%. co jsem ho začal teď jezdit znovu tak samý bitky s detískama, skoro furt. občas dobrej los, ale spíš vyjímka, plus pravidelně dost špatná šance na win podle XVM. lamy s winem 40% jen v mým týmu a takový prasárny. bilance sólo za včerejšek a dnešek tragická, ani jsem se radši nedíval kolik bitev jsem vyhrál a kolik ne, vím že to bylo dost hluboko pod průměrem

 

ale to mě jen přesvědčilo o tom si najít dobrej klan. po dnešní výborný zkušenosti z čet a rot už sólo tuhle hru hrát nebudu. takže je mi vlastně ta teorie docela ukradená :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltare, blbé na tom je, že to není teorie ale fakt. Teorie jsou pouze o tom, jakými prostředky se to WG snaží docílit ale to, že chtějí a potřebují mít co možná nejvíc hráčů v té škatulce 50%, tak to je nezvratitelný fakt i když jistě se najde někdo, kdo bude tvrdit, že je to nesmysl s že na to nejsou důkazy.... :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ještě že mnoho hráčů na tyhle nekalé praktiky WG kašle a úspěšně jim je sabotuje :)

Ani jich moc není. Podle kvality hráče je W/L tím lepší, čím nižší tiery hraje. Čím je hráč lepší, tím má větší šanci udržet W/L na tieru 8 a výš ale je u toho třeba brát v úvahu hraní v četách a rotách, což u těch modrých a fialových bývá dost časté. Když vezmeme celkový průměrný tier a dosažený W/L, tak je to vidět nejlépe a celkový průměr z celého WoT je zhruba těch 50%, takže to funguje. Kdyby to nefungovalo, tak nebudu mít W/L z dlouhodobého pohledu 52% ale někde k 60%, jak jistě vidíš na podpisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani fialka či modrásek v týmu není záruka odvedeného výkonu. Pokud nejsou v četě. Tihle trubci dokáží zalamit jaxfiňa, a nejhorší je, že se na ně spolehnete. A nebo po startu hry zalezou do křivíčka, do chatu prohodí něco o noob týmu a pak se nechají smahnout arty.

Neříkám, že všichni, ale zkušenost mě poučila, že na to hledět nemám, až podle toho, jak jsou v průběhu hry aktivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no Kanáre ale ty jsi ve velkým klanu, máš určitě možnost hrát čety a roty vlastně furt co jsi ve hře, tak proč se na nějaký to sólování a průměrný win ratio prostě nevykašleš :)

Už se stalo ale jelikož jsem rok a půl expil jak divý, tak se to moc neprojevuje do celkového počtu odehraných bitev, to vidíš i sám, stačí se kouknout na můj podpis, na mé celkové staty a pak na W/L s jednotlivými tanky. Doprasím ten Superbebíčkovač a už mě nikdo sólo na publicu neuvidí. Leda s nějakým pro slušného hráče OP tankem, jako je třeba Hetzer. A nejde tady o mě, já vím, jak si polepšit, ostatně to je i vidět, že? :smile:  Píšu to pro ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani fialka či modrásek v týmu není záruka odvedeného výkonu. Pokud nejsou v četě. Tihle trubci dokáží zalamit jaxfiňa, a nejhorší je, že se na ně spolehnete. A nebo po startu hry zalezou do křivíčka, do chatu prohodí něco o noob týmu a pak se nechají smahnout arty.

Neříkám, že všichni, ale zkušenost mě poučila, že na to hledět nemám, až podle toho, jak jsou v průběhu hry aktivní.

Tak s týmto súhlasím. Nemám xvm a ani nechcem asi by som to hned musel vypnut keby som videl na začiatku hry tie farby. Ale pravda je taká že nie každá hra vyjde podla predstáv hráča. Niekedy som velmi silno moc na seba nahnevaný ako zahram lebo fakticky nezahrám nič. Stanú sa aj také hry. Ale inak ani v čate nieje vždy záruka nemožem napísat výhry ale ovplyvnenia  hry. Je velmi vela faktorov v tejto hre ktoré ovplyvňujú výhru. Možete byť v čate dvaja traja super hráči ale ak vám nezahrá 80% hráčov v týme nič.... prehráte. Síce v tabulke ste na prvých troch miestach ale aj tak je to prehra. A ako to tak sledujem je to ako na húpačke jeden den sa darí super výhry a druhý den ako keby to bolo zakliate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jich moc není. Podle kvality hráče je W/L tím lepší, čím nižší tiery hraje. Čím je hráč lepší, tím má větší šanci udržet W/L na tieru 8 a výš ale je u toho třeba brát v úvahu hraní v četách a rotách, což u těch modrých a fialových bývá dost časté. Když vezmeme celkový průměrný tier a dosažený W/L, tak je to vidět nejlépe a celkový průměr z celého WoT je zhruba těch 50%, takže to funguje. Kdyby to nefungovalo, tak nebudu mít W/L z dlouhodobého pohledu 52% ale někde k 60%, jak jistě vidíš na podpisu.

 Problém vidím jen v tom, že nejsi schopen se na to podívat komlexně a všude hledáš podraz. Na nižších tierech se hraje líp protože váha tanků je prostě vyšší , jsou tam stroje, které se i samy o sobě v rukách dobrého hráče drží mezi 60-70 win dlouhodobě. Jenomže to končí na tieru 6, pak už tam moc takových strojů není a je dán větší důraz na souhru týmu, než kvality jednotlivce. A díky tomu co už se dostalo na X tier je hra na vyšších tierech podstatně složitější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera jsem potkával samé naprosto tragické týmy. Celou dobu jsem si říkal, jestli je sobota odpoledne či co. Moje nastavení XVM rozlišuje pod žlutými mezi červenými a temně rudými a včera jsem na tom byl dokonce tak špatně, že jsem se radoval za každého červeného v týmu. Naštěstí na tom byl soupeř kvalitativně podobně, takže to nakonec dobře dopadlo a byl z toho celkový win 61 %. Ale ty hry z většiny teda moc pěkné nebyly.

 

Jo, a Kanáre - pořád se vymlouváš na to, že jsi rok a půl expil jako blázen a že modrásci a fialováci jezdí velmi často v četách. Jako diví expíme všichni a fialové vidím velmi často na publicu samotné, nebo se stačí podívat na macetapa nebo Marty89 (kteří snad s tanky sekli, protože je tu poslední dobu vůbec nevidím, ale jinak jezdili prakticky jen sami). Nebo i na mě, nejsem nijak extra hráč a lamím dostatečně, ale ta modrá se tam prostě nějak dostala. Buď chlap a přiznej, že někdo hraje prostě líp než ostatní. A tím nemyslím sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém vidím jen v tom, že nejsi schopen se na to podívat komlexně a všude hledáš podraz. Na nižších tierech se hraje líp protože váha tanků je prostě vyšší , jsou tam stroje, které se i samy o sobě v rukách dobrého hráče drží mezi 60-70 win dlouhodobě. Jenomže to končí na tieru 6, pak už tam moc takových strojů není a je dán větší důraz na souhru týmu, než kvality jednotlivce. A díky tomu co už se dostalo na X tier je hra na vyšších tierech podstatně složitější.

taky to vidim jak ty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Na nižších tierech se hraje líp protože váha tanků je prostě vyšší , jsou tam stroje, které se i samy o sobě v rukách dobrého hráče drží mezi 60-70 win dlouhodobě. Jenomže to končí na tieru 6, pak už tam moc takových strojů není a je dán větší důraz na souhru týmu, než kvality jednotlivce.

no možná je to i od WG záměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera jsem potkával samé naprosto tragické týmy. Celou dobu jsem si říkal, jestli je sobota odpoledne či co. Moje nastavení XVM rozlišuje pod žlutými mezi červenými a temně rudými a včera jsem na tom byl dokonce tak špatně, že jsem se radoval za každého červeného v týmu. Naštěstí na tom byl soupeř kvalitativně podobně, takže to nakonec dobře dopadlo a byl z toho celkový win 61 %. Ale ty hry z většiny teda moc pěkné nebyly.

 

Jo, a Kanáre - pořád se vymlouváš na to, že jsi rok a půl expil jako blázen a že modrásci a fialováci jezdí velmi často v četách. Jako diví expíme všichni a fialové vidím velmi často na publicu samotné, nebo se stačí podívat na macetapa nebo Marty89 (kteří snad s tanky sekli, protože je tu poslední dobu vůbec nevidím, ale jinak jezdili prakticky jen sami). Nebo i na mě, nejsem nijak extra hráč a lamím dostatečně, ale ta modrá se tam prostě nějak dostala. Buď chlap a přiznej, že někdo hraje prostě líp než ostatní. A tím nemyslím sebe.

Nějak jsi nepochopil, že píšu o něčem jiném a nevymlouvám se ale pouze dávám sebe jako příklad toho co ovlivňuje W/L, což je asi logické jen pro mě, jak vidím a pro tebe je to výmluva, ale nevadí, přistoupím na tvůj způsob snahy mě nějak dehonestovat. Projdi si ty hráče, které považuješ za "lepší" a koukni se na jejich průměrný tier a pak se koukni na ten můj a potom už jenom mlč a šoupej nohama, jo?..... :biggrin: . Nechtěl jsem se nijak vymlouvat a ani vytahovat ale prostě jsi si o to řekl sám, tak sorry. :devil: A jen pro pořádek, já jsem se svým výkonem velmi spokojený protože mi vyrostl EFR za 3/4 roku z 1100 na  1457 a W/L ze 49% při 22 000 bitvách na 52% při 26 000 bitvách, což je vzhledem k tomu počtu bitev docela hodně. Navíc mi to stoupá stále, takže opravdu nemám důvod se cítit nějak nemožně a to si ještě asi mohu připočítat i nějaký ten bodík navíc za svůj věk, co? :tongue: . Mimochodem, když mě kdysi dávno takto napadal tuším Biggpete, jestli ne on, tak se omlouvám ale někdo to byl a já mu napsal, že se za rok na těch EFR1500 dohrabu, tak se mi vysmál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Problém vidím jen v tom, že nejsi schopen se na to podívat komlexně a všude hledáš podraz. Na nižších tierech se hraje líp protože váha tanků je prostě vyšší , jsou tam stroje, které se i samy o sobě v rukách dobrého hráče drží mezi 60-70 win dlouhodobě. Jenomže to končí na tieru 6, pak už tam moc takových strojů není a je dán větší důraz na souhru týmu, než kvality jednotlivce. A díky tomu co už se dostalo na X tier je hra na vyšších tierech podstatně složitější.

A copak já jsem nějak proti tomu? A nebo si myslíš, že jsem až tak blbý, že tohle nevím? To, že WG manipuluje s kdečím je prostě fakt a jen blázen a ty to nechce připustit. Typuju, že do tieru 6 a nebo možná i 7 s tím srovnáváním W/L WG ani nic nedělá ale u vyšších tierů je to jisté. Ostatně ten patent si nedávali kvůli tomu abys ty mohl říkat, že je to jen patent a že to nepoužívají :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsi nepochopil, že píšu o něčem jiném a nevymlouvám se ale pouze dávám sebe jako příklad toho co ovlivňuje W/L, což je asi logické jen pro mě, jak vidím a pro tebe je to výmluva, ale nevadí, přistoupím na tvůj způsob snahy mě nějak dehonestovat. Projdi si ty hráče, které považuješ za "lepší" a koukni se na jejich průměrný tier a pak se koukni na ten můj a potom už jenom mlč a šoupej nohama, jo?..... :biggrin: . Nechtěl jsem se nijak vymlouvat a ani vytahovat ale prostě jsi si o to řekl sám, tak sorry. :devil: A jen pro pořádek, já jsem se svým výkonem velmi spokojený protože mi vyrostl EFR za 3/4 roku z 1100 na  1457 a W/L ze 49% při 22 000 bitvách na 52% při 26 000 bitvách, což je vzhledem k tomu počtu bitev docela hodně. Navíc mi to stoupá stále, takže opravdu nemám důvod se cítit nějak nemožně a to si ještě asi mohu připočítat i nějaký ten bodík navíc za svůj věk, co? :tongue: . Mimochodem, když mě kdysi dávno takto napadal tuším Biggpete, jestli ne on, tak se omlouvám ale někdo to byl a já mu napsal, že se za rok na těch EFR1500 dohrabu, tak se mi vysmál.

 

 

Marty89: 16k bitev, z toho první dva tiery asi 400, průměrný tier 7,1.

 

macetap 18k bitev, z toho s prvními dvěma tiery asi 350?, průměrný tier 6,8.

 

czNemesis 9,7k bitev, s prvními dvěma tiery pod 300 (všechno to jsou víceméně odhady, nesčítal jsem to) + 123 bitev s Marderem ;-), průměrný tier 7,6

 

Kanár: průměrný tier 8.

 

Nevím, mám teda šoupat nohama?

 

 

A jinak já rozhodně neříkám, že jsi špatný hráč. Jen nesouhlasím s kouzelným mechanismem WG, který sráží win k 50 %. Dobrý hráč se nad ně dostane prakticky se vším. Např Marty - s objectem 268 má průměrnou dmg 3,5k, což vede k zaslouženému winu 62%. Tuším, že někde psal, že prakticky sám na publicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když s tím nesouhlasíš, tak nemáš psát něco o výmluvách a máš se věnovat tématu, ne? A ty staty si prober víc detailně protože to není tak jednoduché. Hlavně staty s jednotlivými tanky hodně vypovídají protože je rozdíl vyexpit desítku a pak s ní hrát jen občas CW a nebo nějakou tu rotu a nebo to mastit sólo na publicu. Ale vrať me se k tématu. Ten kouzelný mechanizmus si WG patentovalo asi pro srandu králíkům a ty šňůry proher a pak následných výher jsou pouhá náhoda, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když pominu vše okolo, tak proč od posledního patche hodně lidí zde brečí že se prostě nedaří, jsou na spodu nebo jsou v týmu retardů. Proč já když jsem se blížil k 51% jsem po patchy šel rapidně dolu, prohra za prohrou i když půměrná zkušenost a nastřílený dmg šel nahoru, proč drtivá většina proher skončila mohutným rozdílem a po pár minutách ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani fialka či modrásek v týmu není záruka odvedeného výkonu. Pokud nejsou v četě. Tihle trubci dokáží zalamit jaxfiňa, a nejhorší je, že se na ně spolehnete. A nebo po startu hry zalezou do křivíčka, do chatu prohodí něco o noob týmu a pak se nechají smahnout arty.

Neříkám, že všichni, ale zkušenost mě poučila, že na to hledět nemám, až podle toho, jak jsou v průběhu hry aktivní.

 

1) Ano, můžou zalamit. Můžou jezdit nenáviděný stroj, který jim nesedí a který musí expit.

2) Bulhar. Občas by ses divil, že ať láduješ co chceš, tak prostě neprobiješ a dáváš to jen do pásů...

3) Fialky...víš, po kom ptřílí artiny primárně? pokud dáš vedle sebe červenýho Mouse a fialovej WZ-132, artina s XVM si Mouse ani nevšimne. Ty si nevšímáš, že pokud stataři jezdí, máš klid od artin? ...brát s rezervou.

4) Zbytek týmu. Když se rovnoměrně rozproštřou a zbytek týmu během dvou minut pochcípá, co maj dělat? Proti přesile 3 na jednoho většinou nic moc. Když už se semknou a je ve hře arty, je to vyřešený. Sjedou se na ně ze všech směrů, oni musí uvolnit krycí pozice a už lítaj artiny...

 

Asi tak.

 

Mimo OT: "Zapomněl" jsem si na intru HDD s tanky... bude zatraceně dlouhej víkend. Doufám, že se natáhne dost na to, abych si dobral věci k matuře  :sweat:  Jinak dnešní násobky...chtěl jsem 4 stroje, za hoďku jsem dal dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...