Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

ti nevím švejku :))) já už znám dvě kategorie tankistů, které moc nemusím :)))

 

První jsou pedotankeři ( loví nováčky na nízkých tierech) a druzí prasotankeři ( jezdí s houfnicema)

ty mne nemas rad??? :Smile_confused:  ja teda ted mastim hodne desitky, ale ty dve uvedene kategorie delam taky raaaaaaaad ... ;)

 

p.s. raseiniai na tech vyssich tierech bych asi neulovil ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkově sem teď zanevřel na heavyny a přešel na střeďáky.

 

mno já jsem jako první medko trochu víc jezdil Typ58 ale nějak mi to s ním nejde.. nemám na něm ani první třídu.. nevím jestli je to tankem nebo mnou.. Ale B je asi správně ;-)

 

Edit: v podpisu je aktuálně vidět jak jsem si zahrál v noci s týmama kde byly týmy složený z tanků 6.a 7.tieru.. jsem lama a lamou zůstanu i s PzlV a s houfnicí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eh, ... Ne, kdo jezdí s houfnicí není vůl, ... jen je to člověk až moc soutěživej. Pardon, zdejší ikona tady sice píše, že se s houfnicí musí něco zahrát, ale, ... stačí někdo s půlkou mozku, posádkou aspoň 100%, nasaď houfnici a jsi nejvlivnější tier 5 na bojišti.

 

Paušalizování není dobré... např. já si moc soutěživě nepřipadám, když jedu s houfnicí :-) prostě se chci pobavit... a také neplatí, že s houfnicí dobře zahraje člověk s půlkou mozku, to teda promiň...

 

Já houfnice rád neměl a začal jsem je hrát teprve nedávno (PzIV)... takovým "spouštěcím" momentem byl okamžik, kdy mě na cca 350 metrů "vyndal" týpek s PzIV na 1 ránu (já měl Matildu). Tak jsem si řekl "kurňa, to je ale odrb... tak to zkusím taky" :-) tudíž v současnosti mám houfnici na PzIV a na VK2801 (ale tady se o OP tanku samozřejmě hovořit nedá ani náhodou :-))...

Jinak sám sebe nepovažuji za nějakého extra hráče (ale ani za "půlmozka" :-)), nicméně takové výsledky s PzIV jako třeba "Švejk007" nemám ani na dohled... takže asi potřebuješ víc než půl mozku na pěknou / super hru.

 

PS: ty jsi asi s houfnicí nehrál, viď? Zkus si to a uvidíš...

 

Byl jsem na tom stejně jako Zoltar.. nesnášel jsem ty zprasený houfnice když mi vypínaly na ránu moje Alecto a mojí zlatou Matildu s klovátkem.. pohádal jsem se o tom s Kanárem kterej obhajoval Hetzera.. a teď? Teď mám PzlV a BAVÍ MĚ TO! Dát si Kv1s která mě může smahnout na ránu, KV2, Hellcata nebo nějakou sedmu to je prostě pocit k nezaplacení.. Matilda i Alecto odpočívají v garáži a čekají až tahle šílená houfnicová doba pomine.. Do tý doby bude mít PzlV místo v mý garáži.. Opět se u hry bavím a proto jsem to vlastně začínal hrát..

 

Mám to úplně stejně - spouštěcí moment pro hraní s PzIV pro mě byl viz. výše... akorát že Matildu jsem už prodal, nicméně na IV. tieru je to pořád IMHO lehce OP tank, přičemž mi pěkně zlepšoval staty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno já jsem jako první medko trochu víc jezdil Typ58 ale nějak mi to s ním nejde.. nemám na něm ani první třídu.. nevím jestli je to tankem nebo mnou.. Ale B je asi správně ;-)

 

To se poddá, neboj :-) já měl Type 58 vyloženě coby neoblíbený tank, nedařilo se mi s ním něco pořádně zahrát, win jsem měl kolem 30%... pak jsem ho vyexpil na max, posádka na 100%, "správné" doplňky a je to zabiják... teda může být - podle hráče a podle losu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paušalizování není dobré... např. já si moc soutěživě nepřipadám, když jedu s houfnicí :-) prostě se chci pobavit... a také neplatí, že s houfnicí dobře zahraje člověk s půlkou mozku, to teda promiň...

 

Já houfnice rád neměl a začal jsem je hrát teprve nedávno (PzIV)... takovým "spouštěcím" momentem byl okamžik, kdy mě na cca 350 metrů "vyndal" týpek s PzIV na 1 ránu (já měl Matildu). Tak jsem si řekl "kurňa, to je ale odrb... tak to zkusím taky" :-) tudíž v současnosti mám houfnici na PzIV a na VK2801 (ale tady se o OP tanku samozřejmě hovořit nedá ani náhodou :-))...

Jinak sám sebe nepovažuji za nějakého extra hráče (ale ani za "půlmozka" :-)), nicméně takové výsledky s PzIV jako třeba "Švejk007" nemám ani na dohled... takže asi potřebuješ víc než půl mozku na pěknou / super hru.

 

PS: ty jsi asi s houfnicí nehrál, viď? Zkus si to a uvidíš...

 

 

Mám to úplně stejně - spouštěcí moment pro hraní s PzIV pro mě byl viz. výše... akorát že Matildu jsem už prodal, nicméně na IV. tieru je to pořád IMHO lehce OP tank, přičemž mi pěkně zlepšoval staty :-)

Ale hrál, ... kdysi dávno v betě. Nějak neshledávám zábavným bejt někde zašitej(to všeobecně), vyjet, kopnout tank na ránu a odjet. Já jsem přehnaně agresivní hráč a vím o tom  :Smile_teethhappy:  Takže zábavný jsou pro mě tanky, co jezdí nějakou rychlostí, ... a pak teda TOG, ale to je úchylka  :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eh, ... Ne, kdo jezdí s houfnicí není vůl, ... jen je to člověk až moc soutěživej. Pardon, zdejší ikona tady sice píše, že se s houfnicí musí něco zahrát, ale, ... stačí někdo s půlkou mozku, posádkou aspoň 100%, nasaď houfnici a jsi nejvlivnější tier 5 na bojišti.

Naprostý souhlas....jenže kolik potkáš hráčů na publicu, alespoň s půlkou mozku? :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdyby ti bylo jedno co si myslím, tak na mě takhle nereaguješ. píšeš že "mě jednou smahne Pz IV". kdyby jen jednou. víš co švejku, mě zrovna teď moc nezajímá že jsi skilla, nebo že tě tu lidi mají za nějakýho guru, pro mě je podstatný stát si za svým názorem a můj názor je, že bitky na 5. tieru stojí za vyliž***** kvůli lidem v Pz 105 a shermanovi. píšeš že jsem zakomplexovanej chudák a že je mi tě líto :) okej. jen proto že jsem se dovolil napsat jinej názor než máš ty :D ale dobrý vědět

To že medka  rebelancují 5 tier to je jasný.....o tom se přece nepřu. Já na tebe přece neútočil pro jiný názor......Ale promiň...za to, že by jsi nepomohl kolegovi z týmu pro to, že má medko s houfnicí....za to tě přece nebudu chválit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se poddá, neboj :-) já měl Type 58 vyloženě coby neoblíbený tank, nedařilo se mi s ním něco pořádně zahrát, win jsem měl kolem 30%... pak jsem ho vyexpil na max, posádka na 100%, "správné" doplňky a je to zabiják... teda může být - podle hráče a podle losu :-)

mno je fakt že jsem jezdil spíš těžítka a TD a tohle chce hrát jinak ale nedaří se mi najít ten správný způsob jak s tím tankem zahrát.. Ještě to nevzdávám a proto v garáži zůstane.. minimálně než dostane zlatý "M" ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hrál, ... kdysi dávno v betě. Nějak neshledávám zábavným bejt někde zašitej(to všeobecně), vyjet, kopnout tank na ránu a odjet. Já jsem přehnaně agresivní hráč a vím o tom  :Smile_teethhappy:  Takže zábavný jsou pro mě tanky, co jezdí nějakou rychlostí, ... a pak teda TOG, ale to je úchylka  :Smile_teethhappy:

TOG* to je POŘÁDNÁ úchylka ;-):-D že ty jsi takovej lehkej masochista ? ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co si o tom myslí ostatní, je mi srdečně jedno. Dokud mi budou noobíci kazit hru na T8+, tak já jim to budu oplácet na T5 (a ještě z toho mít dobry xp a $$$).

Ale to asi nekazíš těm samým, co ti kazí tier 8+, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt se tu bavíte o kažení hry někomu dalšímu? Koukáte taky na to ze strany, že ti lidi si aspoň naučí dávat pozor. Možnost se zlepšit? Možná kdyby byl problém se prosadit i na menších tierech ještě větší, tak by to ty lidi nutilo víc se nad tou hrou zamyslet a zlepšovat se? Řekněte mi upřímně, jak dlouho Vás baví hra, ve které jste hned nejlepší bez jakéhokoliv úsilí? Neberte to jako že na Vás útočím, jen se nad tím zamyslet. Já jsem rád, když potkám někoho lepšího, a mám radost když mě zabije i horší hráč, protože je hodně pravděpodobné, že jsem udělal nějakou chybu, on jí využil a nebo hrál líp jak já. Tím se zlepšuji jak já tak on. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju Type 58 (6. tier) a má to k vyzkoumání dva motory, snad nejdůležitejší věc u medka - motor. dohromady ty dva motory stojí 27k expů a jediný co přidají je 20 koní a asi o 5% menší šanci na požár. za skoro 30 tisíc expů skvělej kšeft ne? člověk by si řekl, že se na to vykašle a ten šestej tier prostě přeexpí bez zbytečnejch motorů, jenže chyba, čínskej sedmej tier medko (T-34-1) má motory uplně ty samý! takže je docela nutný je vyexpit, protože těch chybějících 20 koní by na dvou tierech po sobě bylo znát. každopádně Type 58 jezdí i s jeho nejlepším motorem jak maus, vyjet někam na kopec v těch 15 km za hodinu je fakt vopruz. vopruz made in china. a další tank bude jezdit stejně tak! omfg. proč tomu sakra nemůžou dát normální motor, vždyť je to medko... to je uplně do očí bijící, jak chtěj aby lidi tyhle tanky rychle přeexpili (nejlíp free expama) aby se dostali na něco hratelnýho. já už jsem teda nadával dřív na ruský medka, což je něco hodně podobnýho, ale ty byly lepší. T-34-85 i T-43 maj mnohem lepší výkon. těžko si představit něco horšího než ruský medka na těhle tierech, ale WG se to povedlo. jednoduše horší kopie toho co tady už je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s uz videl kopii lepsi originalu???  :Smile_blinky: ono cinska kopie i ruske veci musi bejt prece horsi. ne??

takhle by se to taky brát dalo :D ale člověk čeká že to bude aspoň trochu vybalancovaný tanky, když už se pustí do jejich expení. pochybuju že to WG takhle bere. prostě tam do těch stromů nahází tanky, z čehož některý jsou hratelný a jiný ne. ty co hratelný moc dobře nejsou jsou pro ně income, páč je lidi přeskakujou, nebo minimálně si vyfreexpí jejich moduly, aby se to dalo hrát aspoň trochu. s těma kopiema to není uplně pravda protože např čínskej Stuart je o dva chlupy lepší než americkej originál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonce kterési to drahé SUV dělají korejci nebo číňani prý lepší, než je originál a cenový rozdíl je strašlivý. Prý používají i kvalitnější materiály. Ale já chtěl něco jiného k tomu zlepšovaní napsat. Včera jsem měl v týmu nějakého rybízka s EFR 650 a měl tier 8. Tak jsem mu tak nějak naznačil, že jestli ví, jak špatný je hráč. Hned mi odepsal, že jestli jsem ho už někdy viěl hrát, když něco takového tvrdím :facepalmic: . Když jsem mu vysvětlil co to je EFR a věci kolem toho, tak zas tvrdil, že to hraje jenom for fun. Tak jsem mu napsal, že hrát for fun přece neznamená, že to musí být kvalitativně uplně na dně. Tímto případem je jasné to co stále tvrdím, že většina hráčů ani neví, že hraje uplnou tužku a své kvality poměřují počtem vysokých tierů ve své garáži. Chtělo by to velkou osvětu v tomto směru aby každý viděl, jak na tom kdo je. XVM je pro většinu těch děcek příliš složité nainstalovat. Něco jednoduššího by bylo moc potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě by stačilo lidi míň odměňovat když zahrajou tužku a víc odměňovat když zahrajou dobře. aby si lamky zvykly na to že je potřeba v bitvě i něco udělat. hra to všechno tak nějak dost srovnává, co se týče kreditů a expů. když vidím ty výsledkový tabulky po bitvách. rozdám s medkem celkem slušnej DMG a podle tabulky dostanu 797 expů. týpek ve scoutovi nerozdá nic, nenaspotuje nic, celou dobu kempí za prvním šutrem a dostane 470. rozdíl fakt neopovídá výkonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...