Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Aha tak sem to asi špatně pochopil. Já myslel, že píšeš, že se přičtení denních násobků posunulo z 01:00 na 02:00h v noci.

Hraju v noci docela často (jindy není moc čas) a ničeho takového jsem si každopádně nevšiml...že bych odjel násobky a ty se obnovily dřív než za 24h...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem překopal plány. DB jde z garáže. Indiana expit nebudu, do další osmičky prostě nejdu, úplně mi stačí nervy s Tiger II. Vrátím se k VK36.. No a přemýšlím o nějakém stroji na odreagování se, tier 2-3. Ale co?? :Smile_sad:

Ještě zvažuji, zda pořídit IS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem překopal plány. DB jde z garáže. Indiana expit nebudu, do další osmičky prostě nejdu, úplně mi stačí nervy s Tiger II. Vrátím se k VK36.. No a přemýšlím o nějakém stroji na odreagování se, tier 2-3. Ale co?? :Smile_sad:

Ještě zvažuji, zda pořídit IS.

S Pz1c si užiješ kopec zábavy :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM losů proti včerejšku lepší jen v tom, že rozhodnutých bitev při odpočtu není tolik ve prospěch nepřítele a díky tomu jsem odjel násobky a denní win je jen lehce pod 50%. Brutální prohry 1-3:15 byli asi 4, ale tak jasná výhra žádná. Večer zkusím ještě štěstí. Zkoušel jsem expit nové low třídy a bohužel je většina bitev 2-3 třídy na Campánii a tam MM řádí. 100% bitev lost. Když mají enemáci dohled v základu 400 m a k tomu několikanásobnou převahu v TD, tak je to prostě v háji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM losů proti včerejšku lepší jen v tom, že rozhodnutých bitev při odpočtu není tolik ve prospěch nepřítele a díky tomu jsem odjel násobky a denní win je jen lehce pod 50%. Brutální prohry 1-3:15 byli asi 4, ale tak jasná výhra žádná. Večer zkusím ještě štěstí. Zkoušel jsem expit nové low třídy a bohužel je většina bitev 2-3 třídy na Campánii a tam MM řádí. 100% bitev lost. Když mají enemáci dohled v základu 400 m a k tomu několikanásobnou převahu v TD, tak je to prostě v háji.

PROSIM, neres uz kolik bitev je rozhodnuto po odpoctu. Nepritel ma smulu stejne casto jako ty, tak se snaz trochu a neres nepriznivy MM - ten neni proti tobe. Statisticky je to 1:1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,jestli si to jen nenamlouvám,ale zdálo se mi,že jsem měl jak na B1,tak na M8A1,tak i na KV-1 S,nějaký horší děla.Horší přesnost i průbojnost.Nevšiml si toho někdo taky,nebo se mi to jen zdá.Rozhodně si tím nehojím frustraci,měl jsem dnes večer kliku,9x výhra a jen 5x porážka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROSIM, neres uz kolik bitev je rozhodnuto po odpoctu. Nepritel ma smulu stejne casto jako ty, tak se snaz trochu a neres nepriznivy MM - ten neni proti tobe. Statisticky je to 1:1.

 

Já MM řešil ve vztahu k mého týmu a losu.

Statisticky 1:1. Tak jsem se už dlouho nezasmál.

Nicméně vyhovím tvé slušné žádosti a už se zde na fóru o MM a předem rozhodnutých bitvách nebudu zmiňovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec nevím jak mi to včera šlo.. padá mi hra při načítání do bitvy a je to zřejmě kvůli nějakému módu který jsem přetahal ze starýho patche.. a tak jsem odmazával, dával zpět, pak jsem to vyházel všechno a natáhnul Musacciho ale s tím hrát nemůžu páč přes všechny ty kravinky ani nevidím tanky, tak jsem zase vyhazoval a přidával a testoval... a hraní šlo do pr.. pamatuju si R-Waltersovku a pár her přes 1200exp ale s instalací módů jsem neuspěl :-( padá to pořád..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Já MM řešil ve vztahu k mého týmu a losu.

Statisticky 1:1. Tak jsem se už dlouho nezasmál.

Nicméně vyhovím tvé slušné žádosti a už se zde na fóru o MM a předem rozhodnutých bitvách nebudu zmiňovat.

nevím co je na statistice a 1:1 k smíchu, ale proti gustu...

A za tu druhou věc..(nezmiňování se o předem rozhodnutých bitvách) +1 už to bylo otravný.. to není nic proti tobě osobně..

Upraveno uživatelem Petr_von_Eger_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jen chvíli blbnul s VK 3601H a konickým dělem. Naprostá většina her zábavných bez ohledu na výhru nebo prohru. V jedné mě pobavil náš JP, co zdechnul do 2 minut po odpočtu a pak celou dobu do chatu spammoval "užitečné" rady celému týmu. Když jsem mu ke konci bitvy napsal, že místo spamů měl lépe hrát, tak ať se prý podívám na jeho staty. Tak jsem po bitvě nakoukl do jeho garáže- 5000 bitev, s JP Win 47%, celkový Win 48%. Je zajímavé, že většinou největší řečníci v bitvách jsou ti, co hrají největší tužku. Že by přímá úměrnost :Smile_blinky: ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem zkusil pár her s e50 a JPII .... zmar a bída ...vždy prohra, 5 artyn na každé straně... a ty právě rozhodovali bitvu ... bohužel byly vždy lepší ty enemácké :facepalmic:

Pak jsem si řekl že si zahojím raněné tankistické ego na Hellcatu .... to bylo ještě horší :Smile_confused: zase samá prohra..... nakonec jsem to trochu pár výhrama zkorigoval.... na win asi 51% ...jenže to je ono.... skončil jsem s hraním ve dvě v noci a teď jsem v práci nevyspalej. :facepalmic: Ty tanky jsou opravdu návykovka a pokud se člověk nechce smířit s tím, že by za večer měl jen 10 porážek...tak musí hrát dál a pak to takto dopadá... :Smile_mellow: Nemáte někdo nějakou pilulku.... kterou by si člověk vzal a zapoměl by úplně na WOT? :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...