Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Waltare : docela mě zajímá v čem byli ti dvanáctiletí tak mimo.

 

Pro ně to byla hra, kdy je boží strkat do druhých tanků, kdy se jeden chlubil že byl modrej a to několikrát, jeden druhýmu doporučoval utopení, ten mu zase říkal že dává tři killy za bitvu minimálně, celý rozhovor který trval cca 35 minut ani jednou jsme nezaslechl nic o taktice, kde by třeba bylo řečeno hele najížděj na x mapě sem...., nebo spotování, a tohle je snad hra i o taktice..., vím že je to arkáda....je jim asi 12 let, já jim to nezazlívám...ber to jako povzdech a veskrze můj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnávám úspěšnost/neúspěšnost ve WoT Asistant v mobilu a není to tak zlý (podotýkám, že nemám na hraní moc náladu, takže proto ty počty bitev).

24 hodin - 27 her - 18/9

7 dní - 44 her - 31/13

14 dní - 119 her 78/41

 

čili win/lost mi jde nahoru

 

Ovšem hraju převážně s Tigrem, Tigrem P a SU 100.

Jak šáhnu na něco jinýho, stojí to za prd, např. s T-25 jdu dolů (ostatně přijde mi, že má nějak horší losy) o Löwe škoda mluvit (většinou něco rozdám, prachy dobrý, expy taky nějaký, ale prohry).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ně to byla hra, kdy je boží strkat do druhých tanků, kdy se jeden chlubil že byl modrej a to několikrát, jeden druhýmu doporučoval utopení, ten mu zase říkal že dává tři killy za bitvu minimálně, celý rozhovor který trval cca 35 minut ani jednou jsme nezaslechl nic o taktice, kde by třeba bylo řečeno hele najížděj na x mapě sem...., nebo spotování, a tohle je snad hra i o taktice..., vím že je to arkáda....je jim asi 12 let, já jim to nezazlívám...ber to jako povzdech a veskrze můj :-)

 

Máme v klanu 13letého kluka, synovec jednohoho borce. Odehráno cca 700 her, nejvyšší tank má zatím KV-1, win ratio 52 a EFR 1050, takže je lepší než většina hráčů desítkových tierů.

Jezdí sám, občas ho bere do čety strejc, občas já, zajel pár rot, ale to je zlomek.

Kluk si nechá vysvětlit, je jako houba, nasává zkušenosti. snaží se, neházel bych je do jednoho pytle.

 

Ale je mi jasné, že je to výjimka. Většina bude něco v tom duchu, co píšeš, denně to vidím... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem s ním hrál....je učenlivý a vůbec není špatný. Ono je to o hlavě a vyspělosti daného dítěte. Mám v přátelých jednoho teď už asi 12 letého kluka. Dříve mu bylo jedenáct a hrál na účtu táty. Jenže dvakrát lépe jaka táta. A to táta nebyl břídil. Fakt hrál dobře. Nechal si poradit..

Jenže to je v tomto věku tak jeden z 10% co hru zvládají....jinak to jsou děcka bez taktického mozku...nic ve zlém, jen na to zatím mentálně nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslusne hlasim ze stale hraju prevazne s jpze100 s je to sranda, nekdy k placi... vcera si jedu svojich 5kmph do kopce na kazdy strane uz je jen par prezivsich a najednou na me vyjedou 2 62acka, rikam si konec, ale ono ne, jeden dostal hned zkraje bitvy za 1000 a samoopravil se a zacal tocit, ja taky tocil, mno ten druhy se motal jak vitr v bedne, z toho jsem vitr nemel a tak se soustredim na toho prvniho, utocil me /kdo taky ne ze jo/ a je vzadu za mnou a najednou prask a nase /asi/ arty mu sundala pasy, no dotocil jsem a druhou ranu uz neprezil, mezitim ten druhej misto toho, aby me naprosto v pohode sundal, 1/2 doby jsem k nemu byl zadkem, tak se honi s jednim nasim kolem baraku, chce trouba kill a nas tank ma 50hp, no a jak se tak porad honi prijede mi do rany, sel na jednu.

 

no a to je tier 10 panove a damo, vykvet, elita wotu :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dojel T29 do elite a teď se bude konečně pořádně expit posádka :) . Po znovukoupení T29 zjišťuji, že to vůbec není zlý tank a opravuji si tragické staty, co si sebo unesla z pravěku mého hraní WoT. Win se zvedl zatím o 7% a půjde ještě určitě výš. Co je ale smutné, po patchi 8.0 kdy je vidět, jak byl kdo úspěšný v týmu, tak v 80% her jsem se svojí T29 na prvních místech tabulky a za mnou hodně tierů 8 a i dost tierů 9. Opět mě to utvrdilo v tom, dál nejít. I když je fakt, že M103 by mě lákala hodně. Ale za ty nervy mi to rozhodně nestojí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a to je tier 10 panove a damo, vykvet, elita wotu :o

 

 

... to už dávno není pravda.

Vím, že jsi to myslel sarkasticky, ale realita je ještě horší.

 

Vozím XVM mód, takže okamžitě ve hře vidím, (ne)kvalitu hráčů.

Denně vidím hráče 9.+10. tieru, kteří mají celkový win rate 40-43%, a s desítkovým tankem třeba jen 28%.

Na to už musí mít člověk talent, hrát tak blbě. Tihle lidi týmu vyloženě škodí. A máš ho v čele týmu, tento nekňuba rozhodně bitvu. Jak asi...

Jsou to čím dál více kostky. Padne výhra, nepadne. WG chce aby i červeňáčci vyhrávali, jinak by jim nesypali penízky do kasičky.

 

Včera jsem hrál se Švejkem (oba 8. TD, já Ferdu, Švejk frantíka), mapa Doly, spodní základna. v čase 14:10 min, byl stav 0:3, kdy shořely naše tři desítkové medka na kopci. V čase 13:10 to bylo 1:7. Se Švejkem jsme hru otočili, kdy jsme za stavu 12:13 jeli na kopec pro jejich Batchata.

Když osmičkové TD honí desítkové medko, je něco špatně, že!

Batchata jsme dostali, bohužel při tom jejich sedmičková žabožroutská artnyna sestřelila Švejka. Já jsem dorazil jejich KV-4 cestou k jejich vlajce, měl jsem kolem 400HP – tudíž na ránu, a řidiče v čudu – pomalý slimák.

 

Jejich artynář věděl co a jak, měl už 7 kills, tak od základny ujel a ostřeloval z nájezdu na kopec kruh. Zkusil jsem ho objet, než jsem objel skálu, tak artyna zabírala naši vlajku (neskutečně rychlé tyhle potvory francouzské). Než jsem se dohrabal ke kruhu, měl zabráno 18%, takže marná snaha. Tohle zamrzelo, hodně, protože jsme téměř otočili beznadějnou bitvu, ale nakonec to nevyšlo.

Proč to píšu, můžeš hrát jako pánbůh (v téhle hře já 4, Švejk 2 killy, ve kře, kde byly 4 desítky na každé straně), dmg jsme rozdali neskutečně), můžeš sestřílet v četě 6 nepřátel, ale když nejvyšší tiery hrají *****, je to jen od porážky k porážce.

 

Abych se vrátil k prvotní myšlence, úroveň hráčů je na nejnižší úrovni a stále klesá. Ostří nůžek mezi zkušenými veterány a červenáčky se stále více otevírají, vzájemná frustrace narůstá. (Předevčírem jsem popravil s E-75 našeho Tigra II, který se zbaběle schovával od začátku hry, byla to asi 8 prohra za sebou, z toho čtvrtá s E-75.)

 

Tohle je největší problém téhle jinak výborné hry. To, že nás nutí jezdit s lidmi, kteří si jezdí s tančíky, mají vypnutou minimapu, vypnutý chat a nejspíše i vypnutý mozek. Mají na to svaté právo, hrát si pro radost.

Ale i druhá strana, hráči, kteří to berou jako výkonnostní záležitot, si chce užít hry taky. WG to nezajímá. :o

 

Potřeboval jsem se vykecat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, propast mezi hráči a srandahráči je už obrovská a WG si myslí, že to nějak napraví a nebo alespoň sníží těmi svými nesmyslnými opatřeními. Doufám, že jim to nakonec dojde, že tudy cesta nevede ale že je to přesně naopak! Čím víc do hry nacpou náhod, tím větší bude rozdíl mezi Švejkem a červenáčkem. Ono to totiž není stejné, jako hrát v kostky ale je to spíš poker. V pokru je teké všechno věc náhody ale kdo umí tyto náhody využívat, tak ten vyhrává a vyhrává všechno!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre speciálně pro tebe: http://www.online-po...-hand_3985.html

 

a abychom se nehádali, zda je poker o náhodě nebo ne....tak : http://ohrozeny.podn...dne-o-tom-soud/

Asi nechápeš o čem píšu, že? Zkus se nad tím zamyslet a tohle si odpusť páč já poker sem a tam hraju a vím co to je POKER!!!! Nebo chceš tvrdit, že rozdávání karet není náhoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Doufám, že jim to nakonec dojde, že tudy cesta nevede ale že je to přesně naopak! Čím víc do hry nacpou náhod, tím větší bude rozdíl mezi Švejkem a červenáčkem. Ono to totiž není stejné, jako hrát v kostky ale je to spíš poker. V pokru je teké všechno věc náhody ale kdo umí tyto náhody využívat, tak ten vyhrává a vyhrává všechno!

 

Akoby som čítal cNemesisa :Smile_sceptic:

Hmm .. potom nechápem to remcanie skillerov.

 

Možno je za tým to, čo aj mne vadí. Áno dá sa naštudovať zmena čohokoľvek a zároveň ju využiť. Ovšem to by celá hra nesmela stáť len na predpokladoch, kde 5% niekedy nie je 5%, kde krík vo veľkosti fotbalovej lopty robí niekedy nepriehľadnú stenu mausovi atď.

 

Nehovoriac o tom, že kopec zmien vôbec nie je publikovaných priamo WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to ale funguje tak, že čím víc je těch náhod, tak tím je víc těch možností, které ten skiller využívá. To by z toho museli udělat deskovou hru, kde se prostě losuje, kdo vystřelí první, kdo druhý a kdo zníčí a za kolik. V pokru také rozdáš karty a to je věc náhody. Ovšem co se děje dál už je záležitost, jak ty karty využiješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nechápeš o čem píšu, že? Zkus se nad tím zamyslet a tohle si odpusť páč já poker sem a tam hraju a vím co to je POKER!!!! Nebo chceš tvrdit, že rozdávání karet není náhoda?

 

Já také poker když dovolíš , sem tam ho hraji. a dovolím si znát i jednoho profíka...Ano, přiznávám, někdy mi uniká zcela o čem píšeš, odpustím si ledasco, šlo pouze a jen o věcný komentář k přirovnání, že V pokru je teké všechno věc náhody ale kdo umí tyto náhody využívat, tak ten vyhrává a vyhrává všechno!

 

Žádný osobní útok, žádná vendeta, žádná glorifikace , pouze a jen reakce na jedno tvrzení, kupodivu to je vše :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší je, že se mi hraje naprosto pohodově na nízkejch tierech. Je to od 8.0, když jsem do pánu poslal PZ4 a lítám s Luchsem, Prozatím jsem prodal T49 a jezdím na pohodu s B1, Teď vážně uvažuju o prodeji Wolverina a koupi buď M6 nebo Hellcata. S oběma vím, že to bude stejný, ne li horší. Nebo si ušetřím nervy a koupím T18. Už jsem víceméně vzdal osmičky a výše a některý sedmy.

Prostě dětem a červenáčkům trvá vyexpení tanku 3x déle, než zelenáčkům a oni na ty vyšší tiery přilezli až teď. Je jim jedno, jestli jedou s loltraktorem, nebo s Mausem.

Zatím to směřuje k tomu, že moje garáž bude nacpaná tankama do tieru 3 a vůbec mi to nebude vadit. Vždyť hry na šestkách jsou stejný, jako na trojkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já také poker když dovolíš , sem tam ho hraji. a dovolím si znát i jednoho profíka...Ano, přiznávám, někdy mi uniká zcela o čem píšeš, odpustím si ledasco, šlo pouze a jen o věcný komentář k přirovnání, že V pokru je teké všechno věc náhody ale kdo umí tyto náhody využívat, tak ten vyhrává a vyhrává všechno!

 

Žádný osobní útok, žádná vendeta, žádná glorifikace , pouze a jen reakce na jedno tvrzení, kupodivu to je vše :-)

Zbytečná. A proto jsem odpověděl. Nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro většinu lidí jsou určité shody okolností nečitelné, nedokáží je rozluštit a najít jejich hlubší souvislosti. Pro tyto lidi bylo tedy nejjednodušším řešením pojmenovat zmiňované shody okolností slovem náhoda. Tím si však znemožnili poznat a následně pochopit hlubší souvislosti mezi jednotlivými událostmi.

 

aneb náhody neexistují :-) a končím tuto debatu , až budeš kandidovat na Hrad, počítej s mým hlasem, dám ti ho rád, neb samorosty ty já rád :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...