Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

Tak všechno by mělo běžet ale neběží.... Oblivion a to ani solo nejde spustit bez toho všeho okolo a ani s tím vylepšením. Mám všechny poslední patchce a po spuštění černá obrazovka a ende...

Paradox je že Morr funguje tak to budu muset pohledat kde je kuna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam problém s win7 64 musím to pohledat zítra no ...

Máš nějakej grafickej mod na Morr? Něco s nexus fora? kdyžtak mi hoď link pls kdybych to nerozchodil asi bych to taky zahrál s nějakým vylepšením :D

Díky :-)

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/2251-pokec-o-hrách-všeobecně/?p=246104

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok ;) tak v první řadě se pokusím rozhodit ten mod protože ten vede.Instalace je trochu složitější ale je tam návod :-D Doufám že bude nějakej patch nebo podpora win 7 x 64 pro ten Oblivion jinak je to celé o ničem... Vám ta hra běží v pohodě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Morrowind Overhaul nedoporucuju. Zkousel jsem driv tusim verzi 2.0 a nefungovala cestina v nem, navic to bylo naprosto priserne narocny na vykon PC.

ja s nim mam dobry zkusenosti.. narocnej zas tak neni, kdyz si clovek vypne ty prepychovy veci jako depth of field

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak po dvou hodinách drbání jsem to rozchodil :D Ale pro mně osobně velké sklamání. Bohužel to běží pod Oblivionem takže je tam všude až moc té jejich žluté a zlaté ... Vše jak v Oblivionu od panelu po ovládání a grafiku. Přibylo tam teda dost věcí i questy ale je to v eng takže to je o ničem ...

Radši teda mrknu na nějaké grafické vylepšení Morru nebo ho dám origo :D

Teď se dívám na to video a takhle to teda nevypadalo ani omylem takže nevím kde je chyba ale už na to prdím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej si na Morrowind ten MGE (morrowind graphic extender) a Visual pack (to jsou novy textury), budes spokojenej. Ke stahnuti je to vsude a muzes to hrat snad i na Pentiu1 (a v cestine). Vypada to krasne a ma to porad ten grafickej styl puvodni hry.

Kdybys nekde stahl MGE XE hod to na ulozto a dej vedet.....rad bych zkusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne jsem to nasel: http://www.automatichamster.com/keening/topten.shtml

Jsou to nejlepsi mody pro Morrowind. MGE, Visual pack, stromy musim jeste zkusit.

Diky Vydra za zaslani MGE XE a odpovim ti na zpravu verejne: Predpokkladam ze mas taky Win764bit, jako administrator jsem nic spoustet nemusel. Pokud musis, tak kliknes pravym na soubor/zastupce a zvolis "spustit jako spravce".

Dulezite - starsi hry je potreba instalovat jinam nez do program files, nejlepe na c:\hry\ ....pak odpadaji potize s Win7 a admin pravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat zdejších Dowahkinů :-), jestli náhodou někomu ve Skyrimu nezačala hra padat po několika rychlých cestováních po mapě. Na netu jsem četl, že to může dělat vše od toho, jak Skrym pracuje s Ram, po špatný pořádek nahrávání modů až po špatný save (tzn.člověk by musel začít hrát od znova). Nemáte s tím někdo zkušenost? Mě to dřív nedělalo, tak netuším, co se zbláznilo, jestli to je tou verzí 1.9....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat zdejších Dowahkinů :-), jestli náhodou někomu ve Skyrimu nezačala hra padat po několika rychlých cestováních po mapě. Na netu jsem četl, že to může dělat vše od toho, jak Skrym pracuje s Ram, po špatný pořádek nahrávání modů až po špatný save (tzn.člověk by musel začít hrát od znova). Nemáte s tím někdo zkušenost? Mě to dřív nedělalo, tak netuším, co se zbláznilo, jestli to je tou verzí 1.9....

spatnej poradek pri nahravani modu zpusobi spis to, ze se ti hra napoprvy ani nenacte nebo spadne hned pri startu, ale je mozny ze pri fast travelu muze delat potize taky..

padani pri fast travelu muze bejt zpusobeny ze tri duvodu (aspon o kterych vim ze se nejvic mluvi):

 

1) poskozenej save (napriklad spatnym odinstalovanim nekteryho modu)

2) nedostatek pameti

3) nacitani prilis mnoho objektu

 

pokud je to druha nebo treti moznost, nejdriv bych zkusil snizit graficky nastaveni pripadne odinstalovat narocnejsi mody, jestli pouzivas

pokud je to prvni moznost, tak je to blby, tam se toho moc delat neda.. nejlepsi je prevence a vzdycky si precist instrukce, nez clovek zacne carovat s modama. nektery mody se z aktivniho savu ani odinstalovat nedaji, aniz by se hra neposkodila.. ale existuje program na vycisteni savu http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/31724/? nekdo rika ze funguje, ale ja bych tomu zas tak neveril, spis bych to bral jako posledni moznost, pokud nepomuze snizeni naroku nebo nahrani starsiho savu, kde hra nepada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne jsem to nasel: http://www.automatichamster.com/keening/topten.shtml

Jsou to nejlepsi mody pro Morrowind. MGE, Visual pack, stromy musim jeste zkusit.

Diky Vydra za zaslani MGE XE a odpovim ti na zpravu verejne: Predpokkladam ze mas taky Win764bit, jako administrator jsem nic spoustet nemusel. Pokud musis, tak kliknes pravym na soubor/zastupce a zvolis "spustit jako spravce".

Dulezite - starsi hry je potreba instalovat jinam nez do program files, nejlepe na c:\hry\ ....pak odpadaji potize s Win7 a admin pravy.

 

Díky za tipa :-) Stáhl jsem všechny a jede to bez problémů,  vypadá to nad očekávání dobře fakt smekám.

Tvorba postavy je super... Argonian je bomba, zvlášt ženské obecně jsou povedené :-)

Takže Thief to jsem v Morru ještě nebyl. Budu zákeřnej a zlej vrah :D Argonian nebo Khajiit uvidíme :D

Díky Gute je to Gutt :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to co poslal Gut vypada na dost dobry mody, docela bych to prubnul, ale uz mam rozehranej ten Overhaul.. kazdopadne jestli me s odstupem na morrowindu neco prudi, tak je to ten system souboju miss miss hit hit... magie je v pohode, ale umecovat nekoho, zvlast ze zacatku hry, je obcas opruz. nevim jestli na to vysel nejakej upravujici mod, spis asi ne, ale prave proto cekam na Skywind, kterej snad nekdy vyjde :) kdyz byl ke stazeni a zkousel jsem ho, tak to byla dost ranna verze, sice to vypadalo paradne,a le bylo to spis jen k tomu koukani, hrat se to moc nedalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skyrim Flora Overhaul 2.0 (mini-recenze:)

 

tohle je vlastne jedinej mod upravujici floru ve Skyrimu, kterej stoji za rec.. jeste existuji dalsi mensi mody, jako hustejsi trava, vetsi stromy atd, ale Flora Overhaul je nejrozsahlejsi a autor na tom modu pracuje uz dlouho a porad ho vylepsuje (jde o jednu z nejstarsich modifikaci pro Skyrim vubec). novou verzi testuju uz nekolik dni a nenarazil jsem na misto, kde bych si rekl ze to je prehnany nebo ze by to pusobilo nepatricne - kdyz si vezmu, ze SFO upravuje v podstate kazdy misto na mape, tak je to obdivuhodnej vykon. verze 2.0 je jeste "alpha", ale nedokoncenych je uz podle slov autora jen par veci a navic nova verze vypada o takovej kus lip nez verze starsi, ze si myslim ze se da zhodnotit uz ted.

 

co si myslim ze se povedlo nejvic, je efekt tezce zasnezenejch stromu :)

 

 

9bb02ae6fccb39d25360b0cf1614b3bf.jpg

 

31fc5a70a658fe7866008d443175a48c.jpg

 

 

 

ten uz tak skvele nevypada, kdyz se na nej podivate svrchu.. ale pri beznym hrani, pokud teda nejak casto nelezete po horach, si toho asi ani nevsimnete

 

 

8fa25d2d6dfad100b5703cb667fe3ca2.jpg

 

 

 

co se vyrazne zlepsilo od minuly verze je trava a veskerej ten nizkej porost.. driv mel mistama prehnane barevny textury, takze to trochu bilo do oci, dost lidi si na to stezovalo, ale ted je videt, ze na tom autor zapracoval

 

 

4895692e6be0cea3e639af5b81faae54.jpg

 

 

 

jedna z mala veci ktery jeste nejsou dokonceny je LOD (detail vzdalenych stromu), ale nevypada to nijak hrozne.. videt je to treba na tomhle obrazku, kde vetve nekterych stromu nevypadaji moc realisticky, ale nic co by extra kazilo dojem

 

 

340533a9a9fb4d010dfeaa6cab7d610a.jpg

 

 

 

dal jeste prihodim par screenu, neni jich moc, ale predstavu si asi udelat jde. pro hezci obrazky nez tyhle budete muset prolistovat stranku modu nebo si pustit video na youtube .) nejhezci oblasti jsou samozrejme ty zalesneny, jako okoli Riverwoodu nebo Falkreathu, ale zmenu clovek uvidi vsude, treba i na zelenine na farmach nebo na malych kerich na planich

 

 

ce387e49d6b44dfebb0ace850552b7ee.jpg

 

13c0a93fce0f4ee33af5a68a189f0e2a.jpg

 

f9829a9850c41ec44a7e7f1f1b9b3592.jpg

 

fcd102c11eaea7baaafc5b81bec06432.jpg

 

 

 

celkove jsem z SFO2.0 nadsenej, bohuzel asi uz moje grafika nestiha tak jak bych si predstavoval, takze budu muset premyslet o novy, abych si tenhle luxus k beznymu hrani mohl dovolit, mozna ji stihnu koupit jeste nez bude SFO 2.0 kompletni. podle me je vurt jeden z nejlepsich moderu pro Skyrim a je videt ze SFO dela s laskou. casto hra vypada tak, jak kdybyste skutecne byli nekde v prirode, ne jenom jako kus zeme a na ni par nahodne rozmistenejch stromu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím fight systémem i souhlasím.Celkově je to už dnes těžší rpg než ty nové kde to jde vše snadno a hráč je vedený za ručičku jak děcko.Je to i vcelku logické že urozený elf kterej viděl meč nanejvýš v obchodě nemá obratnost ani výdrž tzn netrefí ani vrata od stodoly nebo až na xtý pokus.Tak jako ork bude těžko kouzelník...může být ale než to kouzlo sešle zdechne nemá manu a nemá inteligenci :-D A tak to má být každej má pro něco předpoklady má svoje atributy a schopnosti, ne jak ve skyrimu kde už vlastně může každej všechno... V Morr to je ošetřené postavou a její specializací což je perfektní tak by to mělo být.Obratnost výdrž znalost dané zbraně a čím vyšší lvl daného zaměření tím větší pravděpodobnost úspěšného útoku...Tak jako maximum inteligence a many pro mága...

Podle mně no ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesni "RPG hraci" musi byt vydeseni, kdyz rozjedou Morrowind ktery sice neni tezky, ale neukazuje sipkou kam na ktery quest a kam pro odmenu:) Jo, je to nekdy dost drsnej opruz, ale takhle to byvalo a ma to svoje kouzlo:) Holt je to jedno z poslednich velkych RPG.

Graficka podoba (s mody) je skoro zazrak - na to ze je to pres 10 let stara hra. Vse je krasne poctive vymodelovano, zadny lego skladacky jako na konzolich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no questy jsou uplne stejny jak v puvodni hre a aktivuji se stejne.. s nekym pokecas, on ti rekne abys mu prinesl mec z tamhle ty jeskyne a podobne. jedinej rozdil je v tom, ze se ti na zacatku neaktivuje hlavni pribehova linie

 

uprimne sam nevim jak tenhle mod funguje s cestinou, protoze hraju bez ni.. ale myslim ze by se to mlatit nemelo, protoze jsem zatim ve hre nenarazil na zadny dialogy ktery by tenhle mod zmenil

autor modu k nemu dal docela podrobnej read me, kde se pod "compatibility" o ostatnich lokalizacich vubec nezminuje, takze bych strach nemel. zbyva to jen vyzkouset ;)

kdybys potrebovl pomoct s instalaci, dej vedet. doporucuju pouzit, stejne jako u ostatnich modu, Nexus Mod Manager

 

Tak pro info... Čeština běží bez problémů... Úvodní dialog (pochopitelně) v eng, (díky přeloženému readme jsem věděl co zvolit)ale od ztroskotání na pobřeží (rozhodl jsem se začít úplně od nuly) vše jede normálně v češtině.... Když jsem se dostal na břeh a dostal se do Jitřenky, tak přiběhl kurýr se zprávou od Jarla a napadli mě upíři, což znamená že i DLC se v pořádku aktivuje....

 

Takže ještě jednou díky za tip a za možnost si užít Skyrim bez hořké příchuti, že znám main quest nazpaměť... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...