Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

ventilačka ti dá 5% navíc a optika 10%, to furt není 500

jestli dobře počítám tak chaffee bude mít s ventilačkou a optikou 460m, scout s menším základním dohledem bude mít logicky míň

 

Ta první vec je pravda, ale maximální dohled na spotování je 445 metrů!! Takže když máš více, tak je to k prdu a třeba bino už nemá význam, když máš ventilaci a skládanou optiku...

 

http://wiki.worldoftanks.eu/Battle_Mechanics#Visibility

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta první vec je pravda, ale maximální dohled na spotování je 445 metrů!! Takže když máš více, tak je to k prdu a třeba bino už nemá význam, když máš ventilaci a skládanou optiku...

 

http://wiki.worldoft...nics#Visibility

 

I bino ma nekdy vyznam. Sice mas klidne ty dohled 460m, ale treba t62a s kamuflazi spotnes jen na 300m a to diky camo-faktoru tanku. Nedej boze pokud stoji ve krovi. Vetsi dohled se vyplati vzdy. Klidne i 600m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, to jsem nevěděl. pak mi ale uniká význam těch maximálním 500m co píšou v garáži

 

já mám možnost srovnání např mezi T-50-2 a Chaffee, na obou mám jak ventilaci tak optiku, a s Kafem mi stačí trochu povyjet z jedný báze na Malinovce a už spotuju druhou bázi, když to trochu přeženu tak by se skoro dalo říct že vidím z báze do báze, kdežto s T-50-2, i když by taky měl mít těch max 445m dohled, musím jezdit mnohem dát, abych spotnul to samý, takže podle mě bude něco na tom co píše jakup.

 

ať je to tak či tak, mě se s kafem spotuje dobře :) jestli jsou na tom ostatní scouti podobně je mi celkem jedno, protože i když je teď v bitvách přeskautováno, tak většina z nich beztak umře v prvních minutách a na mě zbyde ten zbytek :) a pak když člověk chytne mapu jako Malinovka nebo Prokhorovka, to je ideální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I bino ma nekdy vyznam. Sice mas klidne ty dohled 460m, ale treba t62a s kamuflazi spotnes jen na 300m a to diky camo-faktoru tanku. Nedej boze pokud stoji ve krovi. Vetsi dohled se vyplati vzdy. Klidne i 600m

 

Bino má význam u TD a Heavy. U scoutů už minimálně. Dohled 600 metrů ti nedá totálně žádnou výhodu proti tanku s dohledem 445 metrů. Sám se tím obíráš o slot namísto něčeho užitečného...

 

Pokud tanky s takto různými dohledy zkusí něco spotnout, tak oba ho spotnou ve stejné vzálenosti. Tu ovlivňuje samozřejmě i nepřítel svým vybavením a skilly posádky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bino má význam u TD a Heavy. U scoutů už minimálně. Dohled 600 metrů ti nedá totálně žádnou výhodu proti tanku s dohledem 445 metrů. Sám se tím obíráš o slot namísto něčeho užitečného...

 

Pokud tanky s takto různými dohledy zkusí něco spotnout, tak oba ho spotnou ve stejné vzálenosti. Tu ovlivňuje samozřejmě i nepřítel svým vybavením a skilly posádky.

 

To nesouhlasim. Samozrejme zalezi jak na kterem tanku. Ale s dohledem 445m spotnes na tak velkou vzdalenost pouze Mause, kdyz vystreli, ale pro spotovani schovanych TD je potreba co nejvetsi dohled.

 

 

aha, to jsem nevěděl. pak mi ale uniká význam těch maximálním 500m co píšou v garáži

 

 

Z wiki :

 

 

Note that unlike what the in game description of the view range enhancing equipment indicates, there is no 500m limitation. View range is unlimited. The better your view range, the better your spotting range, at any range.

The maximum possible view range you can currently (v0.7.3) achieve in game is nearly 598.842m with a Patton and 100% Commander and crew having the Brothers in Arms perk, the Commander having 100% Recon skill, the Radio Operator having 100%Situational Awareness skill, the tank having Improved Ventilation and Binoculars equipment installed and using Case of Cola premium consumable.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z wiki : http://wiki.worldoftanks.eu/Battle_Mechanics#Spotting_Mechanics

 

 

 

Maximum Spotting Range

You can never spot a vehicle further away than 445m, the game engine performs no spotting checks past this boundary.

 

 

 

Examples

 

Let's look at an example to see how it all comes together.

Say our spotting target has a baseCamo coefficient of 25% or 0.25 while standing still and 15% or 0.15 while moving the hull. The camoAtShot factor is 25% or 0.25 as well. The entire crew of 5 has 100% Camouflage skill level and the Commander has 100% primary skill level. Improved Ventilation equipment is installed in addition to a Camouflage Net. Our tank is sitting completely inside of a dense bush and has not been moving for more than 3 seconds.

 

Now we can calculate the camouflage factor using the value for the effective camouflage skill: 0.25 * (0.00375 * 113.4 + 0.5) * 1.25 + 0.64 = 0.929140625 (92.91%)

As soon as our tank starts moving out of the bush, the camouflage factor is as follows: 0.15 * (0.00375 * 113.4 + 0.5) = 0.1387875 (13.88%)

Now to get a complete spotting example, let's add an example spotter with an effective view range of 500m. Spotting range is calculated as follows:

First example: 500 - (500 - 50) * 0.929140625 = 81.887m spotting range.

Second example: 500 - (500 - 50) * 0.1387875 = 437.55m spotting range.

I s dohledem 500 spotnes tank v krovi, s kamuflazi a se siti pouze na 81.887 metru !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...