Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Dneska já s Tigrem, Pouštní řeka a my bráníme. Jejich hlavní útok vedl shora v oblasti C1. Naštěstí je tam zdržel náš Jagdtiger, takže stáli na místě a jenom ostřelovali. V tu chvíli jsem vyrazil společně s Typem55, projeli jsme to cestou v E3 a zatímco on vyrazil za jejich artynama, já jel nahoru a dostal se všem jejich těžkým tankům přímo do zad... No, potom to bylo jak na střelnici :Smile_teethhappy: Během chvíle jsem sundal 4 tanky a další jsem si pěkně nastřílel, ty pak dodělal zbytek týmu. A pak to byla docela pěkná výhra 15:1 :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto se mi stalo dnes poprvé ... u ikonky tanku měl ten týpek červený terčík (nad strojem i v seznamu),

tak jsem do něj pustil nějaká ta "kladiva" z DickerMaxe (ostatní mu taky slušně dávali) ... jenže mé kladivo bylo to poslední. :-))

 

shot_006+%284%29.jpg

 

Bylo mi divné, proč v chatu gratulují a nevěděl jsem komu za co ... mě snad ne, polovina střel z bitvy mi šla mimo nebo se cíl stačil skrýt.

Byly 2 hodiny po půlnoci, tak jsem to moc neřešil ... až na konci bitvy jsem si všiml toho WG a po návratu do garáže mi cinklo i +500 goldů ... dobrej terč :-)

 

shot_007+%284%29.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska bitva s Tigrem II, Karélie, my bráníme. Celkem dobrá hra, ale nakonec jsme začali prohrávat a na poslední minutu jsem zůstal já, Grille a Jagdpanzer IV, proti nám stálo ještě asi šest jejich tanků. Tak se schovám za kameny a čekám, až vyprší limit. Na poslední tři vteřiny jsem zůstal sám, ale přežitím jsem nám vyhrál celou bitvu, za což jsem obdržel Kolobanovu medaili. Vždycky jsem si myslel, že její získání bude těžké, ale nakonec jsem ji dostal takhle :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska bitva s Tigrem II, Karélie, my bráníme. Celkem dobrá hra, ale nakonec jsme začali prohrávat a na poslední minutu jsem zůstal já, Grille a Jagdpanzer IV, proti nám stálo ještě asi šest jejich tanků. Tak se schovám za kameny a čekám, až vyprší limit. Na poslední tři vteřiny jsem zůstal sám, ale přežitím jsem nám vyhrál celou bitvu, za což jsem obdržel Kolobanovu medaili. Vždycky jsem si myslel, že její získání bude těžké, ale nakonec jsem ji dostal takhle :Smile_veryhappy:

 

Včera jsem Kolobanovku tahle dostal s Typem, taky jsem zbyl poslední proti 5 tankům, 2 ustřílel a zbytku na Prochorovce s 260 HP ujel a vyhráli jsme obranu. Díky tomuto modu už tak vzácné tyhle medaile nebudou. ....Zatím mám jen 3 kousky, 2 jsou "poctivě" vystřílené+ ta jedna ze včera uježděná :Smile_Default: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Lakeville 9. srpna 2012 14:21:27

Vozidlo: IS-4

Získáno zkušeností: 3 626 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 55 636

Úspěchy v bitvě: Bölterova medaile, Ocelová zeď, Válečník, Odstřelovač, Rozparovač, Vzorný tankista: Hrdina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Jižní pobřeží 9. srpna 2012 14:39:05

Vozidlo: IS-3

Získáno zkušeností: 2 101

Získáno kreditů: 55 654

Úspěchy v bitvě: Bölterova medaile, Válečník, Mistr dělostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

 

Bez ztracenýho HP, 7x sem dingnul a 2x zásah za nulu od IS8, to se mi u IS3 ještě nestalo, taky sem mu psal, že sem nesmrtelnej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Jižní pobřeží (South Coast) 9. srpna 2012 19:53:31

Vozidlo: Dicker Max

Získáno zkušeností: 1 423

Získáno kreditů: 61 933

Úspěchy v bitvě: Bölterova medaile, Válečník, Rozparovač, Vzorný tankista: I. třídy

 

b2db8383cd1cee73505e8ff44cac058f.jpg

f7f79ee838d78d291364f3b57065be0e.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nejlepčí bitka s KV5....absolutně nelituju toho, že jsem jí koupil Stejně jako Typa.. Miluju tyhle dva tanky prostě! :Smile_honoring:

 

KV-5 | Map: Westfeld | Alive: 6min Victory ctf.png

killed.png 7

spotted.png 0

xp.png 6,771 (3x)

credits.png134,016

Shots : 24 Hits : 20 Damage Dealt : 4062 Shots Received : 37 Repair : 5458 By PrimergyAwards : steelwall.pngwarrior.png|class_icons_4.png|Boelter

Uploaded : 1 week ago

Version : 7.4

Comments : 0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...