Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Vítězství!

Bitva: Fjordy 19. března 2013 17:12:06

Vozidlo: Cromwell

Získáno zkušeností: 4 134 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 43 711

Úspěchy v bitvě: Lehväslaihova medaile, Mistr dělostřelec, Vzorný tankista: Hrdina

 

je to pěkně mrštná potvůrka :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Fjordy 20. března 2013 13:08:14

Vozidlo: SU-100Y

Získáno zkušeností: 2 082

Získáno kreditů: 83 820

Úspěchy v bitvě: Radley-Waltersova medaile, Válečník, Odstřelovač, Ostrostřelec, Mistr dělostřelec, Rozparovač

 

Zůstal sem sam proti M6 na ranu, full churchill 1 a Tigrovi s 1150 hp. 9x kill 4200 dmg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Victory!

Battle: Westfield Wednesday, March 20, 2013 9:19:41 PM

Vehicle: M24 Chaffee

Experience received: 2,984 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 19,740

Battle Achievements: Dumitru's Medal, Top Gun

 

4 arty padli s 100%

3ja hraci mali 6 killov, ale topik je moj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se také musím pochlubit, včerejší krásná bitva.. Mno kámarád mi po dlouhé době zavolal že si chce dát četu .. tak jsem do toho skočili.. co vám budu povídat prvních 5 her bylo uplně marných.. všechny ty naše náboje lítali někam do kšáá.. přesně jako v cirkuse když házejí nože.. vše šlo těsně vedle.. tak jsem se nakrknul a řekl mu že na to dlabu a že dáme poslední bitvu.. asi jak jsem byl nakrklej tak jsem řádil jak černá ruka.. a světe div se vyšlo to.. krásná hra.. bavil jsem se.. A když jsme tak hezky vyhráli tak jsem si dali ještě pár bitviček ve vítezném duchu...

 

 

c3cee60d53fc2fe30b7b7d35aa9fea48.jpg

 

491100f1554e6402e5c39906772dbf1f.jpg

 

fa0b9880a0e357eedbe9a162db9fff64.jpg

 

A teď babo raď.. mám si nechat Crusadera nechat.. moc jsem s ním nehrál ale koukám že s ním mám krásné staty.. .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lehce OT :-)

 

Bylo by možné psát ke VŠEM výsledkům her (není-li obrázek), zda-li JSTE HRÁLI S PRÉMIOVÝM ÚČTEM nebo BEZ NĚJ?

 

Jde o to, že někdo to teda píše, někdo ne... a hlavně: ono je fajn vědět, že (např.) někdo získá s tankem 3.000 expů (x2 za první vítězství v daný den), ovšem hodnota 1.500 expů BEZ udání "s PÚ" / "bez PÚ" je taková... statisticky nepřesná :-) a může hodně zkreslovat...

 

Dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lehce OT :-)

 

Bylo by možné psát ke VŠEM výsledkům her (není-li obrázek), zda-li JSTE HRÁLI S PRÉMIOVÝM ÚČTEM nebo BEZ NĚJ?

 

Jde o to, že někdo to teda píše, někdo ne... a hlavně: ono je fajn vědět, že (např.) někdo získá s tankem 3.000 expů (x2 za první vítězství v daný den), ovšem hodnota 1.500 expů BEZ udání "s PÚ" / "bez PÚ" je taková... statisticky nepřesná :-) a může hodně zkreslovat...

 

Dikes.

Nejlepší by bylo, kdyby psali všichni výsledek s premium účtem ( i ti, co ho nemají). Tu hodnotu přece vidí každej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Rybářský přístav 21. března 2013 17:06:49

Vozidlo: E-50

Získáno zkušeností: 2 046

Získáno kreditů: 68 521

Úspěchy v bitvě: Radley-Waltersova medaile, Válečník

m-muirmdsm.jpg

 

5d09a75b6f4007f5ac38097097a9b5fe.png

 

Vítězství!

Bitva: Ruinberg 21. března 2013 17:34:35

Vozidlo: E-50

Získáno zkušeností: 1 828

Získáno kreditů: 61 822

Úspěchy v bitvě: Válečník

m-mjbccc7a.jpg

 

:Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem vyrovnal svuj rekord v killech: 11 a jeden vlastní, co na mě po startu vystřelil. Sice je KV1S OP monstrum, ale rozhodně lepší jezdit s KV1S než s gold houfnicema na medkach 5 tieru.

30wvzpk.jpg

vxg9xx.jpg

Poslední KV1 jsem zabil předposledním nábojem, goldy na KV1S nevozím, takže vpohodě v plusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně (M) za prototypa ! Mimochodem moc pěkná hra.

zvsr2d.jpg

2qm18vl.jpg

 

 

Nejlepší by bylo, kdyby psali všichni výsledek s premium účtem ( i ti, co ho nemají). Tu hodnotu přece vidí každej....

Právě naopak, ideální je psát tu hodnotu, co vám na konci ukáže tabulka (tabulka s exp všech hráčů) - tam jsou exp uvedeny bez prémka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...