Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Před chvílí jsem "ukloval" s JgPantherem se 105 mm dělem nepřátelskou E-100, ale ne celého. Měl něco přes 40%. Byla to Siegfridova linie, my začali dole na mapě. Arty-party, 5 SPG na každé straně, podařilo se nám eliminovat jejich medka, které jely přes pole vlevo a pak jsem na pole vjel já. To už bylo 10:8 pro nás. Ta E-100 stála v bráně toho města, která ústí do pole.Já dojel doprostřed pole, úplně vlevo, do té mezery v protitankovém zátarasu. On o měl vůbec nevěděl, byl krásně nasvícený, vůbec nevěděl, odkud to na něj lítá.Vystřílel jsem na něj skoro všechny HE, zbyl mi poslední. Pak jsem spotnul 3 SPG a Hummla sejmul. Radost. Vyhráli jsme. :Smile-izmena:

Jak vkládáte obrázky/skóre ze hry? Nedaří se mi. Dal jsem klasicky Print Screen a Ctrl+v a nic...Děkuji předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povedená bitva s KV, byl sem druhej od konce a dal sem IS 4 a KT a poškodil pár dalších tanků, samo s popelnicí jinak by to nešlo :Smile_teethhappy:

Vítězství!

Bitva: Ensk 13. listopadu 2011 13:29:23

Vozidlo: KV

Získáno zkušeností: 3 336 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 33 300

http://imageshack.us...2/shot048i.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej adrenalin, zbyl sem na mapě sám a proti mně Hummel a ISU 152, já měl v pytli střelivo, takže to nabíjelo pomalu a HP cca 150. Naštěstí sem nejdřív dostal artynu a ISU se mi podařilo objet a nalapit se mu na zadek, takže se nemohl otočit, aby mi sejmul :Smile_veryhappy:

Vítězství!

Bitva: Prochorovka 13. listopadu 2011 15:49:40

Vozidlo: T20

Získáno zkušeností: 2 862 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 41 917

Úspěchy v bitvě: Válečník, Bölterova medaile

http://imageshack.us/photo/my-images/703/shot050g.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Životní bitva s T-44 :Smile_harp: Spotnul sem co se dalo a ještě projel až k artynám, dvě sem dal sám pak dva tanky dorazil, ale nakonec mně sejmula T-29, ale vyhráli sme.

Bitva: Malinovka 13. listopadu 2011 19:34:04

Vozidlo: T-44

Získáno zkušeností: 4 280 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 65 890

Úspěchy v bitvě: Průzkumník

http://imageshack.us/photo/my-images/46/shot051s.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z prd**e jsem si "vytunil" MS-1:

 

Vítězství!

Bitva: Malinovka 14. října 2011 20:11:04

Vozidlo: MS-1

Získáno zkušeností: 256

Získáno kreditů: 2 066

Úspěchy v bitvě: Nájezdník, Útočník

 

Můj první titul nájezdník, ani jsem nevěděl, že to existuje :Smile_blinky:

 

Jinak ten tier I je super, fakt si to užívám, řežba. většinou všech 30 tanků tier I, škoda, že se to hraje jen na 3 mapách, to je trochu do zblbnutí. Ale jako oddych, vynikající.Doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak není to vždy o honění trika na nováčcích. Já občas vytáhnu M2 večer okolo 10-tý, děti už většinou spí a hraje za malé tiery dost lidí, co se chce odreagovat. Většinou pak v bitvách bývá vzorová spolupráce, není syndrom jedné strany, v chatu probíhá minimum noobů a idiotů, bitvy jsou svižné atd. Celkově to bývají velmi zábavné hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ahoj, jsem lama, zatím bez premia, cca 400 bitev, tím větší mám radost z první šestky a hlavně z asi první bitvy, kterou jsem skutečně rozhodl já. Pochlubím se jestli chcete :-)

Karelie, horní camp, Hetzer, druhej v seznamu. Takovej los mám asi 1 z 15, jinak dělám předložku ke dveřím pro PZ IV, Tygry a KV, tak jsem se těšil. Posádka kolem 90 procent, fungl nová síť a větrák, používám rychlej kanon, ne tu pomalou houfnici na HE, což bylo v tomto losu dobře. Začátek byl hroznej. Náš Jacek z Wroclawi zavelel krleš, a celá ta naše banda LT to vzala hrdě středem vesele hulákajíce na chatu pšonsky. Nechal jsem to tak, nejsem zvyklej mít v týmu nejsilnější mašinu a velet a stejně by mě neposlechli a ještě by to do mě někdo nakouřil. Soupeř bohužel začínal opatrně, a měl dost TD takže jsme svižně prohrávali asi 2 : 8. Jeden z těch dvou byl můj, dorážel jsem jsem poškrábanýho LT scouta co k nám zabloudil. Pak byl na řadě soupeř, stejnej krleš útok, jakej měli naši, vzali to po pravé straně a já kryl levou, pro mě dobrý, pač jsem nebyl hned na ráně. Totální chaos, jako když se perou LT. Dal jsem pěknou řachu třem, který dorazili kolegové a dořážel jsem LT a TD, který načli zase druzí. Dostali jsme šecky útočníky, ale zbyl jsem sám, relativně zdravej, ještě se z nějakýho křoví vykodrcala naše děravá artyna se 6 procenty. Proti nám obrana druhé báze, dvě německý artyny II a III řady a nějaký nižší americký TD, všichni 100 procent. Zašívárna, artyna poblíž levého vjezdu do báze, já v křoví na dohled, kryju artynu, levou stranu a střed. Asi 8 minut ticha a stoupajícího adrenalínu. Mí mrtví spoluhráči mi na chatu radili attack *****, noob camper, a možná měli pravdu, ale zůstal jsem. Samozřejmě si nás nachystali, artyny se přisunuly středem a schovali se někam v bažině mezi šutry na dostřel všude po naší bázi a TD to vzal opatrně zleva a spotnul naši artynu, takže jsem zůstal sám. Ale moje nová síť se osvědčila, TD projel kolem mě tak blízko, že mu moji chlapi mohli poplivat kapotu a neviděl mě. Dostal to dvakrát zezadu nad pásy a už jsem mazal pryč z křoví, ale stejně to kolem mě bouchalo jak u Kurska jak mi ty artyny šly po krku. 2 minuty do konce hry, zkusím najít ty artyny. Našel jsem je, byly dobře schovaný mezi šutrama a kryly se navzájem, ale jeden kousek vyčuhoval, každýho na jednu ránu, takže hra skončila cca 27 sec před koncem a na mapě byl jen jeden hráč a vítěz, Paavel, kterej dostal ranec XP a kačáků a svůj první metál za šestku a čůral adrenalín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera dobrá bitva s Marderem II.Zůstali jsme s dalším Marderem II sami proti 7tankům+2arty.Když kolegu s Marderem dostali,zbývali 4 protivníci.Naštěstí najížděli jak kačeny na porážku.Zvítězila maskovačka,dobrý dohled a nezkušenost protivníka.Zkušenost 945,11000 stříbrných,válečník,obránce.Ani škrábnutí.Mimochodem naše dva Mardery zničili 11 nepřátelských strojů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera s Glockem oba ISka jako gerojové bitvy na horském průsmyku. Oba namontované 122 kanony. během 5 minut rozhodnutá bitva. Já tři fragy, Glock 3 fragy, na mapě žádný enemák, oba asi 1-3 další poškozené tanky. Výsledek bitvy 11-15 pro nás. Ze spodní základny vlevo a uličkou po levé straně. Vzájemné krytí se navzájem, teamspeak lítal oběma směry, ozývalo se :"Vidíš ho ?" "Vidim" "Až ti řeknu, tak se zastav" .... "Teď" "Stojim" PRÁSK "Mám ho jedem dál"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...