Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Asi nejpovedenejsi bitvu jsem si zahral cca 2 tydny zpatky. Mapa Komarin, ja mel KT. Top tank byl 3x tier 9. U nas to byly 3 IS-4. Vsechny byly spolecne v platoone. Pred zacatkem bitvy napsali, at jedou lidi s nema. Samozrejme par se na to vykaslalo, ale vetsina se s nema rozjela a byl to rush na jejich bazi. Bitva trvala cca 40 sekund, nikdo nezemrel a krasna vyhra. Jedine, na co se nepritel zmohl byla hlaska: !lol!. :) Sice jsem za to mel jen cca 450 exp. a 7000 kreditu, ale neplatil jsem nic a za 40 sekund dobre. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To all: tak přes 100k to asi nebylo, ale něco kolem 80, nejsem si teď jistý a pokud s těma expama nevěříte, tak se mrkněte na profil, jinak bylo to v době kdy ještě KTčka nejezdily, takže nějak v začátcích, a to že mi nevěříte mi je fuk :)

 

To Orbicek: nn, když to tak řeknu tak jsem snad až na jednoho všecky trefil + něco spotnul, bázi trochu zabral, nevím přesně, ale vím že jsem se v té hře nezastavil, teda krom výstřelů. A přemýšlím že ten tank zase koupím, měl jsem s ním nej hry, ale teď jak to bude to nevím :(

 

btw, dualy to taky nebyly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna povedená bitvička :-)

Bitva: Doly 25. října 2011 16:03:47

Vozidlo: VK 3601 (H)

Získáno zkušeností: 3 710 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 43 944

 

Úspěchy v bitvě: Válečník, Bölterova medaile, Ostrostřelec, Odstřelovač

http://imageshack.us...7/shot037e.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wreste mě nešlo o expu tu ti klidně rád věřím že se to při dobrém losu dá ( málo pravděpodobné ale neříkam že nejde sám mám s KV3 přes 2K) naprosto nereál mi přišel je ten výdělek :)

 

Tak to pardon, ale jak jsem psal, je to už dost velká doba, takže si výdělek nepamatuju a expy jsou na tanku uložené (kdybys i tak nevěřil tak se kukni). Takže těžko můžu říct přesně kolik jsem dostal kreditu, ale kolem 80tky to myslím bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první bitva s 15 cm

 

Vítězství!

Bitva: Ensk 26. října 2011 20:07:42

Vozidlo: E-100

Získáno zkušeností: 2 211

Získáno kreditů: 98 886

Úspěchy v bitvě: Válečník, Bölterova medaile, Obránce

 

 

http://imageshack.us...4/shot115e.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/832/shot108s.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s Tigrem je to pořád na levačku. :Smile_mellow: např. nyní jsem v bitvě,ikdyž sme ji prohráli,poškodil: Typ 59,T-43,IS-3 a Panther a zo to vše mi to připsalo jen 186 zkušeností. :Smile_confused: Nějak málo,ne? No a stříbra jsem vydělal kolem 9 000 ale to pokrylo tak opravy a doplnění munice..... :Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...